Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çabuk tutan bağlama büyüsü nasıl yapılır, neler gereklidir, kimler yapabilir? Bağlama büyüsü hakkında merak edilenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Çabuk tutan bağlama büyüsü yapıldığında yaklaşık olarak 1 hafta ile 10 gün arasında etkiler görülmeye başlar. Çabuk tutan bağlama büyüsü hem kadına hem de erkeğe kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Hızlı tutan bağlama büyüleri diğer büyülere göre daha kısa sürede etki gösterir. Büyü yapıldıktan sonra görülen belirtileri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sevgilisi ile arası bozuk olanların arası düzelir.
 • Ayrılma noktasındaki çiftler yeniden barışır.
 • Çiftler birbirinin kıymetini daha iyi anlar ve böylece aralarındaki sevgi ve saygı bağları daha kuvvetli bir hale gelir.
 • Evlenmek istemeyenlerin aklına evlilik düşüncesi gelir.  Özellikle evlenmeyi düşünmeyen erkekler için yapıldığı zaman onları evlenmeye ikna etmek mümkündür.
 • Evlilikte sıkıntı yaşayan karı kocalara yapıldığında aile içerisinde huzur ve mutluluk artar.
 • Boşanma aşamasında olan karı kocalar fikirlerinden vazgeçer.
 • Evine bağlı olmayan eşler daha da bağlanır.
 • Eşini aldatanlar yaptıklarından pişman olur ve ailesine geri döner.
 • Çiftler ailesine ve çocuklarına daha da bağlanır. Birlikte vakit geçirmek isterler.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Hangi Zamanda Yapılır?

Çabuk tutup etki eden bağlama büyüsü için belli bir zaman yoktur. İnsanlar medyumlara diledikleri vakit gidebilir ve kolay bir şekilde bağlama büyüsü yaptırabilir. Büyü yapıldıktan sonra sonuçları sabırlı bir şekilde beklenmelidir. Büyülerin tutma süresi kişiden kişiye göre değişmektedir. Bunun yanı sıra büyünün süresini belirleyen etkiler şu şekildedir:

 • Büyünün kim tarafından yapıldığı,
 • Büyüde kullanılan malzemeler,
 • Yapım aşamasında dua okunması,
 • Büyü yapılacak kişinin uzakta olması,
 • Büyüde söylenen tılsımlı sözler büyünün tutma süresinde etkili olan faktörlerdendir.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsünde Hangi Dua Okunur?

Çabuk etki eden bağlama büyülerinde etkili olan dua şöyledir:

 • Bismillahirrahmanirrahim. Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm. Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm. Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem. Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim . Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm. Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma. Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.

Bağlama duaları büyü sırasında yapılmaktadır. Medyumlar büyülerde kullandıkları dualar ile kısa sürede daha etkili sonuçlar alır. Büyü yaparken dua kullanmak zorunlu değildir. Fakat alanında tecrübeli ve daha önce başarılı büyü yapmış olanlar büyü sırasında kişinin resmine ya da eşyasına bakarak dua eder.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Resim İle Nasıl Yapılır?

Resim ile hızlıca yapılan bağlama büyüsü için gerekli malzemeler şu şekildedir:

 • Büyü yapılacak olana ait resim,
 • İki adet mum.

Resim ile bağlama büyüsü yapılırken öncelikle iki adet mum yakılır. Kullanılan mumların rengi önemli değildir. Fakat kırmızı olması aşk enerjisinin daha hızlı gelmesi açısından tavsiye edilir. Mumlar yakıldıktan sonra resme tılsımlı sözler söylenir. Ardından resim mumlarda yakılır. Külleri alınır ve bir kaba konur. Bu küller evin görünmeyen yerinde saklanmalıdır. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini gösterir. İlk izlenimler sonucunda sevgilide olan gözle görülür değişimler açık bir şekilde görülmeye başlar.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Evde Yapılabilir Mi?

Evde hızlı bağlama büyüsü yapmak mümkündür. Bunun için pratik bir şekilde uygulanabilen tarif şöyledir:

 • Öncelikle kırmızı renkte bir karton alınır.
 • Kartona iki adet kalp çizilir.
 • Kalplerin içerisine isimler yazılır.
 • Bir makas yardımı ile kalpler kesildikten sonra suya koyulur.
 • Suya bakarak kime büyü yapılacaksa onun ismi ile dua edilir.
 • En son olarak su içilir.

Evde kolayca uygulanan bu tarifte büyü yapıldığının kimsenin bilmemesi gerekir. Aksi takdirde büyünün tılsımı bozulabilir. Büyü tuttuktan sonra sevgili yeniden aşık olur. Sürekli görmek için uğraşır ve çok fazla özler. Daha önce ilgi göstermeyen ya da ilgisi az olanlar sürekli ilgilenmeye başlar.

En etkili ak büyüleri nasıl yapılır? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü İle Aşık Etmek Mümkün Mü?

Çabuk yapılan bağlama büyüleri aynı zamanda aşık etmektedir. Özellikle platonik olarak birinden hoşlanan bağlama büyüsü ile aşkına karşılık bulur. Bunun yanı sıra kısmetinin kapalı olduğuna inananlar da büyü sayesinde kısmetlerini açabilir. Beklemedikleri anda hayırlı insanlar ile karşılaşır ve ardından evlilik teklifi alırlar. Bağlama büyüleri ile aşık olup uzun yıllar boyunca evli kalan insanlar da vardır. Sadece aşkı arttırmaz. Aynı zamanda çiftler arasındaki sevgi ve muhabbetin de artmasına yardımcı olur. Hem erkek hem de kadın büyüden sonra sadakat duygusu ile dolar. Çiftlerin gözü başkasını görmez

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsünde Hangi Tılsımlı Sözler Söylenir?

Hızlı etkisini gösteren bağlama ve aşk büyüsünde kullanılan sözler şöyledir:

 • “İlahi kalbimdeki niyetin aşkı ile sana gelmiş bulunmaktayım, senin dertlerime şifa ve merhametinle kalbime derman olacağını diliyorum. Nitekim sen kainatı yoktan yaratan sonsuz kudretin sahibi olarak ve insanın kalbine de muhteşem hissiyat bahşeden sonsuz ilmin sahibi olarak bana da merhametinle muamele edeceksin ve beni de bahtiyar kullarının kervanına katacaksın inşallah. Allah’ım yukarıda okuduğum besmele-i şerifin hürmeti için ve az önce okuduğum mübarek ayet-i kerimenin hakkı için bana, yapmış olduğun duanın kabulünü göstererek beni mutlu kullarının arasına kat ve duanın kabulünü bana göstererek beni bahtiyar kıl Allah’ım. Amin.”
 • “İlahi senden başka gidecek herhangi bir kapısı bulunmayan kullarının bilinci ve huzuru ile ben de senin dergahına geldim ve ben de gidecek herhangi bir kapım olmadığı için senin merhamet kapını çalarak duamın kabulü için sana yönelmiş bulunmaktayım. Allah’ım sana gelen hiçbir kul geri dönmez ve eli boş dönmez. Allah’ım seni bilen hiçbir kul yüreğinde sıkıntı ve üzüntü hissetmez. Allah’ım sana en içli hissiyat ile yönelen kullarının dualarını en güzel şekilde kabul buyurduğunu biliyorum ve ben de bu farkındalık ile senin dergahına yönelip bana merhametinle muamele etmeni ümit ediyorum. Ne olur bana da duanın kabulünü göster ve beni de bağlama duasının kabulü ile onurlandır ve şereflendir. Amin.”

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Erkeklere Nasıl Yapılır?

Erkekler için yapılan bağlama büyülerinde genellikle onlara ait eşya ya da resimler kullanılmaktadır. Eşyalara tılsımlı sözler söylenip dualar edildikten sonra kişisel eşyalar saklanır. Bazı durumlarda tırnak, vb. gibi maddeler üzerinden de büyü yapılır. Bunlar bağlama büyülerinin içerisindeki en etkili olanlardır.  Tırnak büyüsü yapılırken dikkatli olunmalıdır. Yanlış yapılması halinde kalıcı olarak sıkıntılar ortaya çıkabilir.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Hızlı etki eden bağlama büyülerinin bozulması mümkündür. Evde büyü bozma işlemleri tavsiye edilmemektedir. Büyü bozarken başka varlıklardan da faydalanılmaktadır. Bunlarla tek başına konuşmak zarar verebilir. Bu sebepten dolayı alanında uzman medyumlara gidilmelidir. Yapılan büyüler bazen habersiz olabilir. Büyülerin olumsuz etkilerinden şüphe edenler medyumlara giderek herhangi bir büyünün yapılıp yapılmadığını anlayabilir.  Büyü bozulduktan sonra etkileri ortadan kalkar.  

Çabuk Tutan Bağama Büyüsü İle Kısmet Açılır Mı?

Bağlama büyüleri ile kısmet açmak mümkündür. Yapılan aşk ve bağlama büyüleri aynı zamanda şans ve kısmet de getirir. Uzun süredir mutlu bir evlilik hayalini kuranlar bu büyüler sayesinde hayallerine kavuşur. Aşk ve bağlama büyüleri için hocalara da gidilebilir. Etkili ve çabuk tutan dualar edildiğinde de kısmet bulmak mümkündür.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Uzaktakine Nasıl Yapılır?

Etkisini anında gösteren büyülerin uzakta olana yapılabilmesi için mesafe önemli değildir. Özelikle bu alanda uzmanlar tarafından doğru uygulamalar yapıldığında anında çözümler elde etmek mümkündür. Uzakta olana yapılan büyülerin aşaması şu şekildedir:

 • Kime büyü yapılacaksa onun ismi söylenir.
 • Büyüde kullanılacak malzemeler belirlenir. Bu medyumların kendi isteğine kalmıştır. İstenilen malzemeler temin edildikten sonra büyüye başlanır.
 • Büyü sırasında mum. kurdele, ip, kalem, kağıt, vb. gibi birçok eşya kullanılır. Bu eşyalara büyü yapılırken aynı zamanda kişinin ismi okunur.
 • Büyü tutması için son sözler söylenir.

Büyü yapılırken etkili olan yöntemlerin başında iplere düğüm atmak gelir. Özellikle uzakta olanları kolayca bağlayan ve gitmesini engelleyen bu düğümler ile herkes evlilik ve aşkı elde edebilir.

Uzakta olanlara evde büyü yapmak tehlikelidir. Yapılan yanlışlar sonucunda bağlanmak yerine daha da uzaklaşmalarına sebep olunabilir. İstenildiğinde büyü bozulabilir. Fakat bu işlem yapılmadığı sürece büyü sonsuza kadar devam eder.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsünde Aşk Duası Nasıl Okunur?

Aşk dualarının yer aldığı büyülerde duanın okunuşu aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim. Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin inneke alâ külli şeyin kadîr. Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd, lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm, Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Yâ hayrel vârisiyn. Ya erhamer râhimin.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani