AKREP BURCU KAHVE FALI SU FALI DESTEKLİ GENEL FAL AŞK, EX PARTNER, İŞ, PARA YORUMU

Merhaba sevgili akrep burcu arkadaşlarım bugün size ağustos ayı genel kahve falı bakacağım ve gerektiğinde su falıyla seansı desteklerim. Burcu Akrep ve Yükselen burcu akrep olan erkek ve kadın Genel enerjiye sesleniyorum. Kendi hikayenize uyanı ve kulağınıza hoş geleni baz alın size uymayan, Negatif olumsuz enerjileri düşünmeyin bütünün hayrına ve güzel olmasına niyet ediyorum ve fincanı açıyorum.

AKREP BURCU ERKEK VE KADIN GENEL

Çok dua edip göz yaşı akıttığın ve uzun zamandır beklediğin bir haberi alacaksınız özlemini duyduğunuz sevinç gözyaşları ile hanenize 2 vakit içerisinde gelecek yakın çevrenizde çok sevineceği   haber bebek haberi ve yakın ziyaretçileriniz olacak.

Kafan ne kadar karışık ve çok dalgınsın Sürekli düşünce halinde olan Arkadaşımla enerjim Tuttu çok dalgın ve sürekli elleri havada dua ediyorsun göz yaşı döküyorsun 3 ayrı yerde endişe ve kaygı yaşamışsın. Yürek acısı yaşıyorsun iyi niyetini suistimal etmişler kırgın ve öfkelisin ilahi adalet senden yana geçtiğimiz dönem işinle ilgili olumsuzluklar yaşamışsın ve bazı kararlar almak istiyorsun bu karar kariyer  hayatınla ilgili Sürekli düşünce halinde olan Arkadaşımla enerjim Tuttu çok dalgın ve sürekli elleri havada dua ediyorsun. Göz yaşı döküyorsun 3 ayrı yerde endişe ve kaygı yaşamışsın. Yürek acısı yaşıyorsun iyi niyetini suistimal etmişler kırgın ve öfkelisin ilahi adalet senden yana geçtiğimiz dönem işinle ilgili olumsuzluklar yaşamışsın ve bazı kararlar almak istiyorsun bu karar kariyer hayatınla ilgili İki yol Ayrımı görüyorum ikilemlerle dolusunuz. Geleceğe dair kaygı evham ve bilinç altınızda korkular oluşmuş karmaşık bir durum var hayatınızda mücadele verdiğiniz bir konuda tıkanmış ve içe kapanmışsınız hedefler belirlemişsin hedefinin önünde engeller var yoğun olarak hissettiğim  negatif enerji hanenizde  ve iş çevrenizde mevcut fincanda belirlenen haset bir enerjisi var  bu kişinin Nazarı sizi olumsuz etkilemiş   kibirli saçları hafif uzun  hafif Toplu yoğun hissettiğim 1.60 1.65   boylarda kumral orta boylarda biri diyebilirim.

Geçtiğiniz dönem kargaşa içindeymişsiniz  bazı işleriniz çok Ters gitmiş hayatınızda ilerleme kaydedememişsiniz hedeflerinize ulaşamamışsınız  hep çevrenize faydalı olmuşsunuz  çok fedakarlıklar yapmışsınız artık artısıyla eksisiyle düşünüyorsunuz kafanda muhakeme yapıyorsun ve nokta koyacaksın ağustosun ilk haftası zorlana bilirsin ama sonra rahat bir nefes alacaksın akrep burcu erkek arkadaşımla ayrıca enerjim tuttu iş çevrene dikkat et  sana karşı ikili oynayan  hilebaz bulunduğun konumda gözü olan biri sana bir sıkıntı yaşata bilir tedbirli ol lütfen zaten kıskanılan üzerine aldığın işleri başarılı bir şekilde tamamlamaya karşı hasetliği gizli rekabet içerisinde seninle müdür yada patronuna karşı bir tartışmaya sebebiyet vere bilir iletişimin güçlü ve sen bu kişiye karşı zafer kazanacaksın elinde kupa belirlenmiş zaten haksızlıklara teamülün yok .

Büyük bir balık belirmiş nasip kısmet bereket yanında anahtar başarıyı sembol eder ve çok istediğin bir şeye kavuşacaksın zorlu yoldan geçtin sınavlar verdin ama şans fırsat senden yana akrep erkekleri ağustos ayı yolun var hem ticaret hem tatil gittiğin yerde bir karar alacaksın  hayatınla ilgili bazı kararlar alacaksın  ama  vereceğin kararlar var ve bu kararlarında çok daha net olacaksın işle ilgili haberler bekleyen arkadaşım haberler yolda ödemeler seni çok bunaltmış beyaz bir dosya belirlenmiş imza atarken dalgın olma özel sektör anlaşma var ama hemen yanında bayrak belirlenmiş. Bu yurt dışı ya da farklı bir şehirle bağlantıda olabilir 3 kişi oturup bir masada konuşmalar var ama biri çok kurnaz akıl oyununa dikkat et. Dilerim hayırlısı olsun geçtiğimiz dönem aksiliklerle geçti bunun yoğun etkisi nazar ve atalardan gelen sihir elementi. Hayatınla ilgili karar alacak ve bu taşınma olabilir farklı bir şehir ama söz konusu siz olduğunuzda aynı fedakarlığı görememişsiniz sizi yalnız bırakacaklar bu kararınızda. Yeni bir sayfa açacaksınız gideceğiniz yerde sizi bekleyen manevi desteği olacak 2 kişi var, Hukuk işleri mahkemesi olan uzun zamandır devam ediyor eylül ayı bunla ilgili size bir zarf gelecek kul hakkınıza girmiş öfke sinir yapmış bu durum hakkınız olanı alacaksınız çekişmeli geçiyor. Işık hızıyla haberlerin olacak…

AKREP BURCU AŞK HAYATI

Sevgilinizle enerji uyumunuz çok iyi ama dış etkenler ilişkiye karışanlar çok zaman zaman sinir bozucu olabiliyorlar sevgilinizle bir konuda fikir ayrılığı yaşamışsınız haziran temmuz pek istediğiniz gibi geçmemiş aranızda zıtlaşmalar olmuş ve göz yaşı yapmışsınız. Fikir ayrılığı yaşamanıza sebep olacak iki enerji hissettim bunlar kendi ilişkilerindeki dengesizlik sizide etkileye bilir. Ağustos ayında kumral bir enerji kıskançlık ilişki uyumunuzu çekemiyor. Ağustos ayı sevgilinizle aynı fikirde olmaya bilirsiniz biraz kafa karışıklığına sebep olabilir böyle bir durumla karşılaştığınızda daha sakin kalın lütfen gergin agresif biraz öfkelenebilirsiniz içe çekilmenize sebep olabilirler.

iki çift hissediyorum bir konuda sürekli tartışma  siz bu ilişkide çok daha sorumluluk almışsınız bunalmışsınız sorunlardan  sevdiğinizin olumsuz baktığını düşünüyor hissine kapılmışsınız  olaylar sizin düşündüğünüz gibi değil! Aile sorunları ve maddi sorunlardan kaynaklı gel gitleri olan sizde endişe yaratmış Ağustos 17 sonrası kısa sürede toparlayacak canlı heyecanlı hızlı çalışan zekaya sahip biri isminde soy isminde olabilir. E.S.Ö harfi ateş ve hava grubundan olabilir. Sevdiğiniz çevresine verimli çok iyi niyetli size ketum gizemli yaklaşmış kafa karışıklığını kaldıracak birlikte bir sıkıntıyı atlatacaksınız sevdiğinizin beklediği bir haber var ve girişimleri olacak bir başarı bekliyor 2 ayrı yerden haber gelecek ekonomi yönde toparlanmaları olacak fırsatlar çıkacak ve sizinle ileriye yönelik güzel konuşmalar yapabilir. Zihni yorgunken size verimli olamamış ve aksilikler yaşamış 15 Ağustos sonrası iki aile bir araya gelecek balık belirlenmiş yanında halka yüzük çok istediğin yarım kalmış sevinç göz yaşların olacak geçmiş dönem nazar yıldız düşüklüğü olacak işlerinizde akış ötelemesi yaşatmış inşallah hayalinizle ilgili kutlamalar yapılacak yollarınız olacak egosu yüksek biri yoğun hissettiğim Ateş grubu yükseleni su grubu olabilir.  

AKREP BURCU EVLİLİK HAYATI

Aile içinde bir konu gündemde ve konuşuluyor çözüme ulaşılmıyor aile arası soy isminizle ilgili bir konu düğümlenmiş alnı açık gözlüklü hafif kilolu bir erkek uzak yoldan gelecek 2 kişi bereketiyle gelecek. Evladıyla ya da eşiyle bir sorun var 3.4 kişi oturup çözümlenecek. Bu sorun hanede genç bir kişiyle ilgilide olabilir sıkılmış bunalmış yolları kapalıymış ailenizi ilgilendiren mesele oval suratlı alnı açık haber bekliyor yolu kapalı Ağustos 20 sonrası gelecek haberle keyifleneceksin. Bunalmış huzursuzluklar eşler arasında muhabbet eksikliği var soğuk bir savaş var sizi yormuş ve bir karar alacaksınız. Acele etmeyin siz sorumluluk alan sahiplenen ve kendi çevrenize gerekli önemi veren birisiniz ama sizi çok yalnız bırakmışlar.   

AKREP BURCU EX PARTNER VE 3.KİŞİLER

Aklınızdaki kişi yükseleni su grubu olabilir yoğun hissettiğim Hava grubu   fincanınıza bakarken çok etkilendim hepinizin hikayesi çok farklı çaresizlik hüzün mutsuzluk evler ikiye bölünmüş kalbi acıyan akrep arkadaşımla enerjim tuttu sürekli kalbin acıyor. Geçmişe özlemin var bilinç altı yaşadığın olumsuzluklardan yorgunsun düşündükçe ağlıyorsun. Kalbinizi çok kırmış çok fedakârlık yapan emek veren siz olmuşsunuz sen bu ilişki için elinden geleni yapmışsın ama o toy bir enerjideymiş ona bile saygı duymamış köprüleri yıkmış   bu kişi zorlandığı noktalar olmuş. M.Y.A harflerinde seni aramamak için kendisi bekletiyor. Kendiyle şu an mücadele ediyor seni özlemiş engeli var yolunda ailevi sorunu olabilir geçmişiyle yüzleşiyor. Seni kaybettiğini düşünüyor engelleri kaldıracak ağustos ayında gelişmeler yaşayacaksınız yüzleşmeler var o ne yapsa ’da sizi unutamamış dış etkenlerinde etkisi olmuş. Sen çok dua ediyorsun adalet yerini bulacak sana geldiğinde asıl sen affeder misin? nasıl oluruz diye kafa karışıklığı yaşayacaksın ama bu süreçte hayatına yeni birini alma enerjisi hissediyorum öneriler var çevrende seni gözlemleyen kumral bir enerji dilerim vereceğin karar hayrına olur senin sevginde nefretinde gözlerinden anlaşılır.

AKREP BURCU İŞ VE KARİYER HAYATI

 Kıskançlık etkisi yoğun hissettim yıpratmış olabilir bu iş çevrenizde sorunlar var kafanda soru işareti ve cevaplarını ağustos ikinci haftası alacaksın. Sürüncemede kalmış bir konu aydınlanacak.

Sabrının karşılığını alacaksın uzun süredir mücadele ettiğin çalıştın çabaladın artık bunun bereketini göreceksin. Seyahat var yolculuk varis için maddi manevi gideceğin yerde destek alacaksın. Güç eline alacaksın geçtiğimiz dönem karmaşa sıkıntılar yaşamıştın artık eyleme geçiyorsun.

Eliniz kolunuz bağlı beklediğiniz haberler gelmemiş maddi konuda sıkıştınız ağustos ayında rahatlamalar var arzularınız tamamlanacak ve üzerinizdeki ağırlık kalkacak güçlü bir erkekten iş anlaşması yapa bilirsiniz ortaklık gündeme gelebilir size işinizle ilgili önerilerde buluna bilir eğer dirayetli olur ve karar verirsen istediğin hedefe ulaşacaksın 2 teklif gelecek iyice düşün tart ölç bu bir eğitmen olabilir eğitime bağlı sizi zorlasa ’da şanslı dönemde olacaksınız.

AKREP BURCU NELERE DİKKAT ETMELİ

Yakın çevrenden bir kadından zarar göreceksin yakın çevrenden kızdıracak fikir çatışması yaşayacaksınız sizi eleştirecek hakkında konuşuluyor duydukların hoşuna gitmeyecek. Stres kaygı yaratacak bak ikilemdesin lütfen mantıklı ve olumlu düşünün eğer dirayetli olursan başarı senin olacak arzularını gerçekleştireceksin.

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani