OĞLAK BURCU KAHVE FALI SU FALI AŞK EX PARTNER EVLİLİK PARA GENEL ENERJİ

https://youtu.be/eDaOqzwYcqU

Merhaba Sevgili Dostlarım Oğlak burcu Kahve falı ve su falı destekli fal yorumu için buradayım. Tüm burçların fal yorum seanslarını bu hafta inşallah tamamlamış olurum. Kanalımdan diğer burçların fal yorumlarını takip edebilirsiniz. Gizli ritüel kanalıma abone olmayı unutmayın iletişim bilgilerim video açıklama yazısı kısmında ve video altına sabitlediğim yorum içerisinde yazıyor bilginiz olsun.

Oğlak burçları Erkek ve Kadın için, Genel bir fal yorumu olacak. Size uyanları alın uymayanları görmezden gelin. Olumlu olumsuz ne gördüysem yorumlamaya çalışacağım. Sevgili oğlaklar ve Yükselen burcu oğlak olanlar evet… fal seansında nelere yoğunlaşacağız aşk, evlilik, ex partner, 3.şahıslar, fırsatlar ve nelere dikkat etmelisiniz? tüm konular hakkında merak ettiğiniz her şeye dilek tuttuğum fincanı açarak fala başlamak istiyorum.

OĞLAK BURCU GENEL YORUM

Kahve falını gerektiğinde durugörüsü daha net olan su falı ile destekleyeceğimi belirteyim. Hemen kahve falıyla seansa başlayalım… birkaç yumurta belirmiş sepet içerisinde; çok kısa zaman içinde gelecek paradır. Hamilelik haberi de olabilir. Hemen yanında bir yay var; sağlıkla alakalı sorunları temsil ediyor çünkü üzerinde ok işareti belirmiş güzel istikamet, hayırlı gelişmeler ve yaşantınızda düzelmesini arzu ettiğiniz şeylerde yeni gelişmeler meydana gelebilir. Büyük bir bahçe var; güven içinde olmaya ve huzurlu bir ay içinde olmaya işarettir. Parça parça paralar çıkmış alacaklarınızı olacak bunlar sizin için çok iyi bir katkı sağlayacak. Bazı sonlar duraklamalar belirmiş fincan telveleriniz arasında duraklama dönemi ve sona yaklaşma gibi çıkmışlar; baktığınızda korkutucu gibi görünsede ama her zaman sonlar yeni başlangıçlar getirir bunu unutmayın. Ağustos ayı sizler için yenilik ve yeni başlangıçların ayı olacak diyebilirim. Fincanınız ferah ve üzerinizde kara bulutlar dağılmış sanki kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz. İçiniz şu ana kadar çok sıkılmış ve bunalmışsınız ama her biri geride kalıyor. Bu ay biraz daha gayret içinde olmanız gerekiyor. Maddi açıdan sizi rahata kavuşturacak fırsatlar önünüze geliyor aile içinde ve size faydası dokunacak yakın çevrenizde maddi anlamda size kazanç sağlayacak gelişmeler olacak. Bu ay daha manevi duygular içinde olacaksınız hissel ve manevi sezileriniz daha çok artacak, Auranız açık ve ufkunuz daha net çıkmış. Bu ay oğlak burçlarının istediğini elde edeceği bir ay olacak diyebilirim. Kalbiniz çok temiz çıkmış çevrenizde ışıl ışıl parlıyorsunuz hatta bunu size yakın çevrenizden bazı kimselerde söyleyecek. Çünkü çakranız açık, üzerinizde olan nazarın etkisi kendi maneviyatınızın gücü sayesinde kalkıyor bu ay itibariyle sadece yeli arada bir sizi olumsuz etkileyecektir ama genel olarak, Satürn yönetici gezegeninizde yükselme görünüyor diyebilirim. Telveleriniz arasında, Kader çizginize baktığımda; önemli konularda değerlendirmeler yaparken karamsar kaldığınızı ve yanlış adımlar attığınızı görüyorum. Bazen yanlış anlaşılmadan kaynaklı durumlardan mustarip olmuşsunuz. Ama Bunlardan en önemlisi hukuksal konular olmuş… Aile içinde ve ev hanenizde sizi üzen dava, şikâyet ve maddi kayıplar yaşanmış ve net bir karar geliyor. Ağustos ayı ikinci haftasından itibaren mahkeme sonucu bekleyenler, maddi ödemeler yapanlar için söylüyorum beklediği müjdeli haber gelecek son 2-3 ödemeniz olacak ve düzlüğe çıkacaksınız diyebilirim.

Bir sonraki burç yorumunu merak ediyorsanız, Kova Burcu Kahve Falı fal yorumunu okuyun.

OĞLAK BURCU KADINLARI

Hanenizde sıkıntılar var biri var hasta ve ona çok kafayı takmışsınız sakın ona üzüldüğünüzü göstermeyin çünkü o kimse çok kırılgan ve kafaya takan biri. Ona destek olduğunuzu göstermenizi sizi ve onu çok mutlu edecek diyebilirim. Oğlak kadını ağustos ayında beklediği aşk ve muhabbeti görecek ama 3. Haftadan itibaren ilgisizlik ve muhabbetsizlik hanesinden kalkıyor diyebilirim. Evli oğlaklar kesinlikle eşlerine karşı mesafeli olmasın bu mesafeler 3.kişiler ve ex partnerler olma olasılığı doğuracak zayıf bir dönemde olan erkek oğlakları olumsuz etkileyecek gibi görünüyor bu nedenle daha elde tutucu ve sahiplenici olmanızda büyük yarar var diyebilirim. Oğlak kadını için bir seyahat görüyorum topluluk içinde yaşanacak güzel vakitler belirmiş ama daha çok yalnızlığı tercih etmelisiniz veya sevdiğinizle vakit geçirmeye yönelik bir seyahat gerçekleştirme kararı almanızda yarar var diyebilirim. Sizler için gizli bir alışveriş söz konusu çıkmış sakın bir emanet ve para alışverişiniz olmasın bu dönemde çünkü kayıplar ve zararlar olacağına yönelik şeyler hissediyorum bu dönem sizlerin zarara uğraması en muhtemel dönemlerden hassas bir zaman olduğunu belirtmek isterim daha çok dikkatli olmalısınız.

OĞLAK BURCU ERKEKLERİ

Yol kenarında sıkıntılı bir bekleyiş halinde çıkmışsınız biri var onun yolunu gözlüyor ve bir elinizde telefonda sanki yazmasını bekliyorsunuz gibi bu durum sizi içten içe yiyor diyebilirim. Sakın kendinizi bir şeye şartlamayın bu sizi geriyor sevgili oğlak erkekleri… siz bir şeyleri kabullenmeli ve akışına bırakmalısınız yoksa terk edilen veya acı çeken ve yalnız kalan siz olacaksınız. Çünkü sizin aşk ve muhabbet gezegenleriniz özellikle Satürn yönetici gezegeninizin altında kalmış bu dönem 3-4 hafta daha devam edecek diyebilirim yani daha dikkatli olmalısınız. Bu içerisinde gerçekleşecek bir tartışma sizi olumsuz yönde etkileyecek ve sonu kavga ile bitecek gibi duruyor sakın bu konuda boş ve hazırlıksız yakalanmayın siz kendinizi geri planda tutmalısınız. Daha çok sosyal çevreden eleştiri ve dedikodu duyacağınız bir durumla karşılaşmanı muhtemel çıkmış bir kulağınız dışarıda topluluk dinler gibi çıkmışsınız fitne ve dedikodular gelip geçici sakın başkalarına uyup en değerli vaktinizi boşa harcamayın.

OĞLAK BURCU AŞK HAYATI

Kahve fincanı ve tabağı ile gördüğüm semboller ve ilham olunan manevi sezgisel hislerle devam edelim. Hatta şöyle yapalım aynı anda su bakımının duru görü netliğinden yararlanabilirim aynı anda bakabilirim hem telve hem su bakımı ile devam edelim… Oğlak burcu aşk hayatında yalnızlık içinde tek başına kalmış görünüyor. Sevdiği biri olan için ondan beklediği sevgiyi hissedeme soruları içinde olacağı bir dönemdesiniz. Bu ön yargılarınız sizi ve sevdiğiniz insanı incitebilir. Aşk hayatınıza yönelik su bakımında gördüğüm kadarıyla zaten sizin yıldızınız düşük kısmet ve baht yönünden 3-4 aydır sıkıntılar yaşıyormuşsunuz ilişki problemleriniz sizi yıpratmış, çok yıprandığınız bir ilişkiden yeni çıkmış gibisiniz zühre, şems, kamer yıldızlarınız olması gerektiğinden daha düşük seviyede bu sizin ilişkilerinizde problemler yaşayacağınız ve karşılıklı anlamsız tartışmaların olacağı bir ayın habercisi olacak. Kendinizi ve sevdiğiniz insanı daha çok üzmeyin, yıpranmayın. Evlilik aşk yıldızınız için, yıldız yükseltmesi dua formülleri ve manevi ritüeller, vefkler uygulanabilir bunun için bana ulaşabilir danışmanlık bilgisi alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU EVLİLİK

Ayrı kalmış ve kavuşmayı bekleyen iki insan gibi çıkmışsınız sizi böyle zor bir ilişki girdabına sokan ev hanenizdeki nazarda nedir? Buna yoğunlaşmak gerek eşiniz ile aranızda belirsiz bir mesafe var. İki ayrı bir yol ayrımında çıkmışsınız. Sen onu o seni anlamakta zorlanıyor ve büyük bir ters mıknatıs enerjisi seziyorum itiyor sizi önünüze engeller belirmiş blok etkisi almışsınız bunun sebebi olumsuz bir enerji. Çünkü sizin ve hanenizin üzerinde çıkmış bu kahve falınızda TABAK Hanesinde, ev halkına baktığımda orada gayet net belirmiş. Ağustosun sonuna doğru bu musibetin dağılma olasılığı var ama tam net çıkmıyor bu kısımda su bakımı ile destekleyerek baktığımda eşinizle aranızdaki muhabbetin artmasına yönelik manevi gelişmeler meydana gelecek görünüyor diyebilirim. Sizi aynı evde iki yabancı insan gibi olmanızı sağlayacak kem göz, nazar, büyü, musibet ve haset gibi şeylerden Allah her daim korusun diyorum.

OĞLAK BURCU EX PARTNER VE 3.KİŞİLER

3.Şahıslar için sıkıntı bir ay görünüyor. Kopukluk ve ayrılık olacak birkaç hafta soğuk girecek aranıza ama bunun hemen ardından bir karar alacaksınız bu karar sizi sonuca götürecek. Çünkü burada bir ay belirmiş hemen sizin üzerinizde yarım hilal şeklinde görünüyor hemen altında şaha kalkmış at belirmesi ex partnerinizle muhabbetinizin pekişmesine yarayacak. Sizin veya onun muradına kavuşmasına işarettir bu durum aynı zamanda ilk şahıslarla ayrılık ile de sonuçlanabilir 3. Şahısların işine yarayacak bir murat bu sizin lehinize olduğu görünse bile aslında göründüğü gibi değil…! İnce eleyip sık dokumalısınız bu dönem sizin için ex partnerlere karşı pek sevinçli olacağınız ay olarak görünmüyor.! 3. Şahısların ve ex partnerlerin sevineceği ve size yön vereceği, sizin parmağında oynatmak isteyeceklerin bir dönemin yıldız konumuza uygun ay evresinde olduğunuza işaret olacağınız bir aya giriyorsunuz. En önemli nokta kısaca belirteyim. 3. Şahıslar ve ex partnerler hakkında onlara hemen güvenip bir karar almayın aldanabilir veya pişman olabilirsiniz.   

Burcu Balık veya Yükseleni balık olanlar, Balık burcu Kahve Falı yorumunu okuyabilirsiniz.

OĞLAK BURCU İŞ VE KARİYER

İş hayatınızda yenilikler görünüyor bir yeni iş teklifiniz veya iş anlaşmanız söz konusu bunu görmezden gelmeyin. Çünkü sizin için iyi bir hayırlı ve kazançlı bir fırsat olabilir. Maddi Kazanç yönünden büyük kar ve tasarruf sağlayacağınız iyi bir döneme giriyorsunuz. Elinizi bu aralar sıkı tutmalısınız, harcamalarınıza dikkat edin bu dönem bir yere fuzuli yere para bağlamayın. Taksitli alışverişlerden uzak durmalısınız. Bir yere toplu para vermeniz gerekecek elinizin altında maddi imkânların hazır durmasında fayda var. Bu ay çok eli açık olmayın ve size gelen teklifleri iyi değerlendirin. İsminin içinde A-K harfleri olan biri görüyorum bu kimse size çok fayda sağlayacak ona karşı ön yargılı davranmamanızı tavsiye ediyorum size böyle isimde biriyle yüz yüze gelirseniz onu iyi dinleyin ve fikrinizi kesinlikle belirtin siz istediğinizi elde edeceksiniz hayırlısıyla göreceksiniz.

OĞLAK BURCU NELERE DİKKAT ETMELİ?

Sağlık açısından baktığımda ağız ve diş sağlığı boyun ve bel ağrıları bu dönemde daha ön planda görünüyor. Özellikle diz ağrılarınız artacak eğer kronik rahatsızlığınız söz konusu değilse bu ağrıların çoğunluğu özellikle baş ağrısı diyorum… nazar kaynaklı olabilir. Çünkü bu ay nazara karşı daha açık bir yıldız konumunuz var bu da size nazarı ve kötü enerjiyi daha çok çekecektir. Sizi özellikle baş ağrısıyla vuracaktır. Doktor kontrollerinin ardından manevi olarak diyorum ki tek yapmanız gereken bol bol kendinizi okumak ve muhafazateyn sureleri ile kendinizi manevi olarak koruma dairesine almanızdır. Bu ay borç alışverişlerine sakın girmeyin verdiğiniz para ve ganimetler elinize hiç geçmeyebilir ve tahsilinde büyük sorunlar yaşanabilir.

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani