YAY BURCU KAHVE FALI VE SU FALI AŞK EVLİLİK EX PARTNER PARA İÇİN GENEL FAL

https://youtu.be/Lvmgzx7bvpM

Merhaba Sevgili Dostlarım Yay burcu aylık kahve falı ve su falı yorumu için karşınızdayım. Diğer burçların aylık seanslarını yakın zamanda tamamlamış olurum, Kanalımdan takip edebilirsiniz. Bu bakımı kendi niyetinize göre dikkate alabilirsiniz. Size uyanı görün, uymayanı görmezden gelebilirsiniz. Burcu yay ve yükselen burcu yay olanlar erkek ve kadınlar aşk, evlilik, kısmet, ex partner, 3.kişiler, sağlık, ev ve iş haneniz, para ve fırsatlar hakkında tüm merak ettiğiniz her şey. Tüm Niyetlerinize yönelik Hayırlı dilek ve isteklerinizin bu seansa yansıması için fincanı açıyorum. Kahve falınızı duru görüsü daha net olan su bakımı ile destekleyerek ikisine aynı anda bakabilirim bilginiz olsun.

YAY BURCU GENEL YORUM

Ateş grubu yaylar sizi tanımlayan en iyi kelime bence “görüyorum ’dur” içten ve iyimser bir bakış açınız var. Yaşam görüşleriniz net ve duru diyebilirim. Geçmiş yanılgılarınızdan en çok ders alan sizsiniz. Merhamet ve rahmet dolu geniş bir kalbe sahipsiniz. Sizi üzenler aslında hep üzülür çünkü insanlar arasında sevilme ve beğenilme yıldızınız çok yüksek. Telveleriniz arasında baktığımda bu ay sizin için yenilikler ve maddi kazançlar kapısını aralıyor diyebilirim. Büyük bir kapı var siz bu kapının önündesiniz kapıdan geçerseniz hayatınız değişecek bunun anlamı bir karar verme, yeni bir hayat ve yaşam tarzının değişmesi olarak düşünebilirsiniz. Önünüzde engeller belirmiş ama bu engeller size mâni olmaktan çok, sizi daha fazla güçlendiriyor. Sevimli neşeli ve ilgi çekici çevrenizde çok çabuk ilgi odağı olan bir mizacınız var. Bir idealiniz var bunu başarmak için çok gayret ediyorsunuz bu yeni ay ile bu ideallerinize biraz daha yaklaşacaksınız. Fincanınız içinde yay ve ok belirmiş sanki ideallerinizi gerçekleştirmek için tıpkı bir Ok’un fırlaması gibi hazırsınız, harekete geçmek istiyorsunuz. Ama kısmetsizlik ve şansızlıklar yakanızı bırakmıyor. Çalışkan ve hırslı birisiniz, iş hayatınızda sivrilmek istiyorsunuz ama önünüzde kaderi engeller haricinde, nazar ve kötü enerjiler belirmiş. Bu ne demek oluyor nazar ve musibet söz konusu ise size tesiri çabuk oluyor bundan dolayı hep işleriniz terse döner ve aksaklıklar olur. Telveleriniz arasında bir isme ait harfler belirmiş bu kimse ejderha gibi size doğru kafasını uzatıyor ve sanki ağzından öfke ve ateş püskürüyor; bu bir erkeği temsil ediyor isminde “E-Y” harfleri olan kimseye karşı dikkatli olmalısınız bu kimseden kaynaklı büyük bir zarar ve maddi kayıplara sebep olacak şeyler yaşayabilirsiniz. Sizi bu kimseye karşı uyarıyorum isminin içinde bu harfler olanlara daha dikkatli yaklaşmalısınız. Bir kısmet belirmiş ama önünde engel var bu engel 2-3 ay içinde kalkacak. Çünkü inançlı ve sağlam iradeniz var ve üzerinizde manevi bir dua enerjisi belirmiş. Size çok dua eden bir kadın görüyorum burada sürekli elleri semada size dua ediyor. Bunun etkisiyle önünüzdeki engeller kalkıyor yolunuz açılıyor hayırlısıyla. Telvenizde sürekli başkalarıyla ilgilendiğiniz çıkıyor kendinizi sanki o kadar kaptırmışsınız ki, kendinize gerekli zamanı ve özeti göstermiyorsunuz diyebilirim. İnsanların dertlerine koşmaktan bıkmıyorsunuz çok iyi bir suret ve mizaç sahibisiniz ay gibi temiz çıkmış kalbiniz iyi niyetiniz her zaman sizi koruyor diyebilirim. Etrafınıza pozitif enerji yayan birisiniz. Çevrenizde seviliyorsunuz ama bazen kendi iyi niyetinizin kurbanı oluyorsunuz. Çünkü bazı insanlar sizin iyi niyetinizi suistimal edebiliyor ama her şeye rağmen iyilik kazanır diyorsunuz ve mazlum olmayı tercih ediyorsunuz.

Oğlak burcu Kahve falı yorumu okumak isterseniz.

YAY BURCU AŞK HAYATI

Sevgilisi olmayanlar için bu ay yayların aşk ayı olacak diyebiliriz. Yeni bir birlikteliği temsil eden bir kalp görüyorum bu kimsenin kalbi size dönük ve kalbi sizin kalbinize dokunacak. İki kalp iç içe geçmiş gibi telveleriniz arasında böyle görünüyor. Yeni bir aşk veya küllerinden tekrar doğan yaylar için destansı bir edası olan aşk diyebiliriz buna. Siz tutkulu ve aşkı doruklarda yaşamayı seven birisiniz çok sevilen ve seven bir kişiliğiniz var. Bu ay sizin için yeni bir Aşk ve heyecan ayı diyebilirim. Sevdiği olanlar için ise aşk hayatında manevi içtenliklerin ve yükselmelerin oluşacağı bir ay olacak. İstediğinizi elde edeceksiniz ama sabrınızı koruyun sakın başkalarının lafına bakmayın siz kendiniz ve sevdiğiniz için en doğru kararı her zaman alacaksınız. Ama sizin negatif bir enerjiden kaynaklı sıkıntınız kıymeti bilinmeyenlerden oluyorsunuz hatta bazen ne yapsanız yaranamıyorsunuz diyebilirim.

YAY BURCU EVLİLİK HAYATI

Evlilik hanesinde Yaylar hala yeni ayın etkisinde görünüyor çıkamamışsınız bu olumsuz etkiden. Boşanma ile ilgili durumlar ayrı yollar belirmiş evlilik hanenizde. Evlilik hayatında yay burçları hala yeni ayın etkisi Üzerlerinde olduğu için bu ayın en önemli konuları, kredi, borç, ilişkilerde yol ayrımı, maddi kayıplar, mal taksim edilmesi gibi konular bu ayın ana konusu olacak diyebilirim. Normal ve mutlu bir evliliği olanlar için bu yeni ayın gündemi şöyle olacak; Monoton bir hayat, değişkensiz duygu ve durumlar sizleri evlilik hayatınızda düşünceye ve bir şeyler yapma ve bunun neticesinde olumsuz girişimlere sokabilir. Macera deneyimi yaşamak isteyen ve yalnız bir tatil planı yapan yay kadını eşini bir başına bırakacak gibi görünüyor. Telvelerinizin ev hanesini temsil eden tabak kısmına baktığımda; uzun süreli bir ilişki içinde bile olsanız heyecan peşinde olmayı bırakmak istemiyorsunuz. Evliliğinizi yenileyecek ve sizi tutkuyla bağlayacak yenilikler tabak hanenizde belirmiş bir hediye ve seyahat görünüyor burada çok mutlu vakit geçireceksiniz.

YAY BURCU EX PARTNER VE 3.KİŞİLER

Söz verilmiş ilişkiler, şimdilik sizin önceliğiniz gibi görünmüyor. Aşk kaçamakları esnasında her zamankinden daha çok kırılgan bir döneme giriyorsunuz. Ex partner ve 3.kişiler hayatında olanlar genelde bu ay ayrılıklar ve kavgalar yaşayabilir. Çünkü su bakımında Jüpiter yıldızınız sınırdan çıkmış vaziyette on ikinci hanede belirmiş ve 2 ay daha burada kalacak; bu durumda 3.kişiler ve ex partner ilişkileri olanlar için şunu söyleyebilirim. Bu ay sizlerin zıtlaşma ve kutuplaşma yaşayacağınız çok net olan bir dönemi göstermektedir. Oysa sizin üzerinizde bir yumuşama var ama sakın kendinizi bırakmayın söz verdiğiniz ilişkileriniz su bakımından destekleyerek baktığımda kader çizginizde daha ön planda çıkıyor size hayırlı olan kaçamaklarınız varsa öylece yaşanmışlar olarak kalmasıdır.

YAY BURCU İŞ VE KARİYER HAYATI

İş hayatınıza baktığımda su bakımının duru görüsünün sağladığı net görüye göre; yükseliş ve yeni bir iş girişimi birinden büyük bir maddi destek ve iş imkanı gelecek size bunu görmezden gelmeyin değerlendirmenizde yarar var. Enerjiniz iş ve kariyer yönünden zayıf çıkmış müşteri yıldızınız düşük görünüyor bu durum sizi monotonluğa sürüklüyor ve sevmediğiniz işlerin sürekli karşınıza gelmesini sağlıyor. Sizi rutine binmiş işler sıkıyor ve sanki boğuluyor gibi bunalıyorsunuz. Sabit bir iş sürmekten gerçekten hoşlanmıyorsunuz. Telveleriniz arasında iş ve kariyer çizginize baktığımda; demir yolu ve hemen yanında ağaçlıklar belirmiş siz de bir adım atmak üzeresiniz. İstikrar, başarı ve bir işte devamlılık sağlamaya ve kademe yükselmeye bunu yorumlayabiliriz.

Balık burcu kahve falı fal yorumunu okuyabilirsiniz.

YAY BURCU NELERE DİKKAT ETMELİ?

Maddi kayıplar, borç, kredi ve gereksiz büyük bir harcamanın gündemde olacağı bir ay içine girmek üzeresiniz. Telveleriniz arasında dikkat sembolleri belirmiş eğlence ve mobil oyunlara yönelik harcamalardan kaçınmalısınız. Çünkü sizler için büyük bir para harcaması söz konusu olacaktır. Fincan tabağınızın telve sembolleri arasına baktığımda sizi maddi açıdan kayba uğratacak bir kimsenin ismine benzer harfler belirmiş “C ve S” harfleri isminde olan kimseye karşı dikkatli olmalısınız bu kimseye sakın borç vermeyin alamayacaksınız. Bir kimse üzerinde eliniz çıkmış sanki onun omuzlarına elinizi uzatmışsınız. Bu sembolün manası; kefil olmaya veya o kimseye referans olacağınıza işaret ediyor bu duruma maruz kalmamak için bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz.

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani