Çok Güçlü Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok güçlü aşk büyüsü nasıl yapılır, neler gereklidir? Aşk büyüsü yöntemlerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Çok Güçlü Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Çok etkili aşk büyüsü sevdiği kişinin bu sevginin farkına varması ve kısa süre içinde adına büyü yapılan kişiye karşı çeşitli hisler duymasını sağlar. Antik çağlardan günümüze kadar ulaşmayı başaran büyüler çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Pagan kültürlerinden itibaren gelişerek gizemli İslami öğretilerle perçinlenen büyüler Kuran’ı Kerim’de de çok defa üzerinde durulan ve yasaklanan bir unsurdur. Bu nedenle büyüyü yapan ve yaptıran kişilerin ehil kimseler olması son derece önemlidir.

Havas ve gizli ilimler ve öğretiler kapsamında yer alan ve günümüze kadar ulaşmayı başaran pek çok farklı aşk ve bağlanma büyüleri vardır. Yapılış yöntemlerine ve tesir gücüne göre sınıflandırılan bu büyüler doğru bir şekilde yapılmazsa tam tersine ve kötü yönde büyüyü yapan ve yaptıran kişilere tesir edecektir. Çok güçlü aşk büyüsü adı altında sayısız yöntem ve tariften bahsetmek mümkündür.

Aşk Büyü Nedir, Kimler Yapabilir?

Çok eski zamanlardan günümüze kadar sihrini kaybetmeden ulaşmayı başaran büyüler modern zamanlarda da en çok aşk, sevgi, bağlılık ve para için yapılmaktadır. Aşk ve bağlılık büyüleri ise genel anlamda sevilen bir kişinin seven kişiye ilgi duyması ve onun farkına varmasını sağlayan büyüler arasında yer almaktadır. Havas ve gizlim ilimlere göre büyüler hemen hemen herkese yapılabilir. Ancak büyüyü yapan kişinin ehil kimse olması ve bir ustadan mutlaka el almış olması gerekir.

Uygulanmasının ardından kısa sürede tesir eden ve büyü yapılan kişinin hayatını kökünden etkileyecek hale gelen en ağır aşk büyüsü sadece bu alanda deneyim ve bilgi sahibi kişiler tarafından yapılabilir. Aşk büyüsü ve aşk vekfleri kendi içinde pek çok farklı çeşitlere ayrılabilir. Büyü yapan, yaptıran ve büyü yapılan kişiye göre bu büyülerin kapsamları ve uygulanışları değişiklik gösterecektir.

Aşk ve Bağlanma Büyüleri Etkileri Nelerdir?

Aşk ve bağlanma büyüleri günümüzde güncelliğini koruyarak ulaşmayı başaran en etkili büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Her büyüde olduğu gibi aşk büyülerinin de amacına ve etki gücüne göre farklı çeşitleri vardır. Büyülerin etkilerinin hiçbir zaman kesin sonuç verme garantisi yoktur. Özellikle büyü yapılan kişinin farklı bir büyü ile korunması veya büyüyü bozdurması veya büyü yapan kişinin ehil olmaması ve büyü yapılanın güçlü iman sahibi olması durumunda büyü tesirini göstermeyecektir.

Aşk büyülerinin uygulanmasının ardından büyünün etkisi olarak kişinin hayatında yaşadığı beklenmedik ruhsal durumlardır. Daha önce aklında olmayan bir kişi ile ilişki düşünmesi ve ilgi duyması, büyünün tesirinde olmadan sevdiği kişiye karşı soğukluk ve zihin bulanıklığı gibi etkiler bu büyülerin en hafif etkileri olarak sıralanacaktır. Çok kuvvetli aşk büyüleri her zaman için büyü yapılan kişinin sağlıklı düşünmesini engelleyerek karmaşık duyguların yaşanmasına neden olacaktır.  

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler son derece karmaşık ve tehlikelidir. Daha öce hiç büyü yapmayan ve bu işin ehli olmayan kişilerin evlerinde yapacakları büyülerin tesir etmesi çok zordur. Ancak doğru adımlar uygulanır ve gerçekten inanılırsa o zaman güçlü olmamakla beraber bu büyülerin etkilerinin görülmesi mümkündür.

Evde aşk büyü yapmak için öncelikle hangi büyü çeşidini kullanacağınıza karar vermeniz ve buna göre işlem yapmanız gerekir.  Ledün ve havas ilimlerinin derinlemesine okunması ve bu alanda ehil bir kimse tarafından verilecek tarifler ile evde aşk büyüsü yapmanız mümkündür.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri başta olmak üzere hangi amaçla olursa olsun büyü yaparken genellikle büyü yapılacak ve yaptıran kişilere ait farklı kişisel eşyalar veya fotoğraf, kıyafet vb. unsurlara ihtiyaç duyulmaktadır. Büyünün daha etkili bir şekilde tesir etmesi için bu tip gereçler kullanılabilir. Resme bakarak aşk büyü yapmak için belirlenen uygulama adımları:

 • Büyü yapılacak kişiye ait fotoğraf ile rahatsız edilmeyeceğiniz ve sessiz bir odaya gidilir.
 • Doğuya doğru dönerek ayakta gözlerinizi kapatın.
 • Ardından 7 defa büyü sözcüğü söylenir.

Bu adımların uygulanmasının dizlerinizin üzerine çökerek oturulur. Büyü yapılan kişinin fotoğrafına sağ işaret parmağınızla başına gelecek şekilde ve sol işaret parmağınızla da kalbine gelecek şekilde elinizi koyun. Ardından yine tılsımlı sözcüğü söyleyerek kişinin kendinize bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Nohut İle Etkisi Yüksek Aşk Büyüsü Tarifi

Nohut gibi ürünlerle büyü yapıldığı yüzyıllardır bilinmektedir. Özellikle aşk büyülerinden bu tip aynı zamanda bereket sembolü de olmayı başaran ürünlerin diğer malzemeler ile etkin kullanımı büyünün tesirini artıracaktır. Diğer büyülere göre çok daha basit olan bu büyü için 41 tane taze nohudun olması yeterlidir. Nohut büyüsü tarifi ise diğer büyülere nazaran daha kolaydır. Nohut ile aşk büyüsü tarifi:

 • 41 nohuda tek tek İhlas Suresi okunur. (Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm: Gul huvallâhu ehad. Allâhu’s-samed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekun lehû kufuven ahad.)
 • Okunan her bir nohut tanesi ardından bir kap içine okunduktan sonra atılır.
 • Temiz ve içinde su olan kap içine atılan bu nohutların sayısı 20 olduktan sonra geri kalanlar için kabın diğer yarısının da su ile doldurulması gerekir.
 • Nohutlar bitene kadar bu işlem devam eder.

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

Ateş ve su büyü yaparken kullanılan en önemli iki farklı elementtir. Birçok havas ve ezoterik öğretide özellikle ateşin yapılan büyünün tesirini çok daha artırdığı ve daha kesin sonuçlar verdiğine ilişkin pek çok rivayet ve bilgi mevcuttur. Mum, tuz, bez parçaları ve fotoğraf ya da kişisel eşyaların yakılması ile yapılan bu aşk büyüsünde sadece yakma yeterli değildir. Yakarak yapılan aşk büyüleri etkileri nedeniyle evde yapılması tavsiye edilmeyen büyü çeşitleri arasında yer almaktadır.

Yakarak yapılan aşk büyüleri arasında bez parçası yakarak yapılan büyüler en yaygın olanları arasında sayılabilir.

 • İlişkiye karşı çıkan kişileri saf dışı bırakmak.
 • İlişkilerde soğukluk ve mesafeyi kaldırmak.
 • Büyü yapılan kişinin inadını kırmak vb.

Birçok farklı amaçla yakarak aşk büyülerinin yapılması mümkündür. El ayası büyüklüğünde bir bezin üzerine aşık edilmek istenen kişinin adı yazılır. Bezin diğer yüzüne ise ilişkiye karşı çıkan ya da köstek olan kişinin/kişilerin adları yazılır. Uzaklaştırılması istenen kişinin adının yazılı olduğu bölüm sağlam bırakılarak diğer bölümler yakılır ve büyü tamamlanır. Bezin bir tarafına temiz diğer tarafına ise necis, kirli bir sıvı damlatılması gerekir. Yakıldıktan sonra bu bez toprağa gömülür.

En etkili çabuk tutan aşk duaları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Güçlü Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Aşk büyüleri başta olmak üzere diğer tüm büyülerin etkileri farklı sürelerde ortayda çıkacaktır. Tesir gücüne ve büyü yapan, yapılan kişilerin durumlarına göre büyülerin etkisini göstereceği süreler farklıdır. Özellikle kısa süre içinde etkilerini görmek istediğiniz büyülerin derin havas ve ledün ilimlerine sahip olan ve deneyim sahibi kişiler olması gerekir.

Çoğu zaman hüddamlar tarafından cinler ve şeytanlar kullanılarak gerçekleştirilen kara aşk büyüleri olağan üstü etkileriyle birçok kişinin geçmişten günümüze büyülerden çekinmesine neden olmuştur. Büyü çeşidine ve yapan kişiye göre güçlü aşk büyüleri dahil olmak üzere tüm büyüler farklı sürelerde etkisini gösterecektir.  

Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Etkileri yüksek büyü çeşitleri arasında aşk ve bağlanma büyüleri ilk sırada yer alır. Domuz büyüsü, papaz büyüsü, yumurta büyüsü, bağlanma büyüleri vb. çeşitli isimlerle anılan bu büyüler genel anlamda büyü sırasında ihtiyaç duyulan malzemeler ile anılmıştır. Ancak her birinin kendi içinde havas ilmine göre farklı isimleri ve öğretileri vardır. Bu nedenle herhangi bir büyü yapmadan önce sadece kullanılan malzemelerine bakılarak işlem yapılması tehlikeli olabilir.

 • Resme Bakarak Aşk Büyüsü Yapmak
 • Nohut Kullanılan Aşk Büyüleri
 • Yakarak Aşk Büyüsü
 • Kırmızı Mum Aşk Büyüleri

Günümüzde en yaygın kullanılan aşk ve bağlanma büyüleri arasında yer almaktadır. Zararsız aşk büyüsü tariflerini uygulayarak düşük tesir gücüyle de olsa sonuç almanız mümkündür.

En Hızlı Tesir Eden Aşk Büyüsü Tarifi

Evde kolayca uygulayabileceğiniz ve sonuçlarıyla sizleri şaşırtacak büyü çeşitleri arasında özel aşk büyüsü yer almaktadır. Evlerinizde uygulayabileceğiniz bu aşk büyüsü tarifi ile sevdiğiniz kişinin size ilgi duymasını ve aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Anında tutan büyü olarak da tanımlanabilecek aşk büyüsünün tarifi:

 • İki tahta kaşık alınarak birine kendi adınızı diğerine büyü yapılan kişinin adını silinmeyecek bir kalemle yazın.
 • Yüzleri birbirine bakacak şekilde saplarından bir bez yardımıyla bağlanır.
 • Ardından ıssız bir yerde bu kaşıkları toprağa gömmeniz gerekir.

Güçlü Aşk Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyülerinin belirtileri büyünün yapıldığı ilk andan itibaren eğer büyü gerçekten tesir gücü yüksekse hemen kendini gösterecektir. Genel olarak büyülerin en yaygın belirtisi kişinin zihin bulanıklığı yaşaması ve depresyona girmesi ile sonuçlanır. Ancak farklı belirtilerde yine büyünün türüne göre değişiklik gösterecektir. Aşk büyüsü belirtileri:

 • Mevcut ilişkisinde yaşanan nedeni belli olmayan kopukluk ve tartışmalar.
 • Halsizlik ve sürekli uyku hali.
 • Başka bir kişiye karşı beklenmedik ilginin duyulması vb.

Temel belirtilerinden söz etmek mümkündür. Büyülerin belirtileri genel olarak büyü yapılmasının ardından kendini kısa zamanda göstereceği gibi yapılan büyünün türüne göre göstereceği belitleri de farklılık gösterecektir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüleri yapması kadar bozması da oldukça zordur. Herhangi bir büyünün bozulması için ilk olarak gerçekten büyü yapılıp yapılmadığının bilinmesi gerekir. Büyü yapıldığı alenen bilinen kişilerin yine derin ilimlere sahip kişiler tarafından büyünün bozulması gerekir. Büyü bozmak için büyü yaparken ihtiyaç duyulan pek çok tesirli unsura ihtiyaç duyulabilir. Ancak gerçek ilim ve iman sahipleri tarafından büyünün bozulması için Kuran’ı Kerim ayetleri okunarak da büyülerin bozulması mümkündür.

Aşık etme büyülerinin yapıldığı anlaşıldıktan sonra bu alanda ehil bir kimseden yardım alarak büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Ancak evde büyü yapmak mümkün olsa da tek başınıza evde büyü bozmanız mümkün olmayacaktır. Büyü bozmak daha komplike ve tehlikeli bir işlemi içinde barındırır.

Aşk ve Bağlanma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Size veya bir başkasına büyü yapıldığını anlamak için gözlem yeteneğinizi kullanmanız gerekir. Ancak çoğu zaman herhangi bir kişinin büyü tesiri altında olup olmadığının anlaşılması sadece gözlem ile pekte mümkün olmayacaktır. Bir kişide büyü olup olmadığını sadece bu alanda ehil kimseler tarafından anlaşılabilir.

Kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum diyerek evde büyü uygulayan kişilerin tesirlerinde olduğu gibi kendiniz farklı yöntemler kullanarak herhangi bir şekilde büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için bir işlem yapmanız mümkün değildir. Büyünün anlaşılması ve etkisinin ortadan kaldırılması için havas ilmine hakim ve gizemli ilimler konusunda tecrübeli, güvenilir kişilerden yardım almanız gerekir.

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani