Uzaktan Aşk Büyüsü Yapma Yöntemleri

Uzaktan aşk büyüsü yapma yöntemleri nelerdir, nasıl yapılır? Uzaktan aşk büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsü Yapma Yöntemleri
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Uzaktan yapılan aşk büyüsü yakından yapılan ile aynı etkilere sahip olmaktadır. Bu büyülerin yapılmasında genellikle karşı tarafın fotoğrafı kullanılır. Fotoğrafın üzerine okunan tılsımlı sözcükler ve dualar sayesinde karşı taraf size deliler gibi bağlanacaktır.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Uzaktan aşk büyüsünün yapılması için ilk olarak işinde ehli olan medyumlara gitmek gerekir. Daha sonra medyumlar hem sizin hem de karşı tarafın anne adı, kendi adı ve doğum tarihi gibi kişisel bilgileri ister. Aynı zamanda karşı tarafın bir adet yüzünün net olduğu bir fotoğrafını da talep eder. Medyumlar vefk çalışmasının içine aldığı kişisel bilgileri de yazarak en son olarak en etkili aşk dualarını ve ayetlerini okumaya başlar. İşlemlerin tamamlanmasından sonra vefki alıp evde kimsenin görmeyeceği bir yerde saklamaya başlamalısınız. 10 gün sonunda uzakta olan kişi size ulaşır ve sizin yanınıza gelmek için planlar yapar.

Uzaktan Aşk Büyüsü Türleri Nelerdir?

Uzaktan yapılabilen aşk büyüsü çeşitleri aşağıda sırasıyla verilmektedir:

  • 41 tane nohut ile yapılan uzaktan aşk büyüsü,
  • Kaşık büyüsü ile evde yapılabilen uzaktan aşk büyüsü,
  • Düğümle yapılabilen uzaktan aşk büyüsü,
  • Dolunay ritüeli ile yapılan uzaktan aşk büyü türleri kuvvetli bir şekilde etkilerini gösterir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Niçin Yapılır?

Uzaktan aşk büyüsü genellikle karşılıksız olan aşkların karşılıklı bir hale dönüşmesi için yaptırılabilmektedir. Uzakta çalışan nişanlınız, sevgiliniz veya eşiniz sizden başkasına bakıyorsa, bu durumun önüne geçmek amacı ile de bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bunun sonucunda eşinizin, sevgilinizin veya nişanlınızın hem aklı hem kalbi sadece sizin için çalışır. İlişkiniz veya evliliğiniz eskisinden daha tutkulu ve aşk dolu bir şekilde olur.

Uzaktan Aşk Büyünsün Etki Süresi Nedir?

Uzaktan yapılan aşk büyülerinin kısa sürede etkisini göstermesi için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir. Medyumların yaptıkları aşk büyüsü sonucunda yaklaşık olarak 10 gün içinde sevdiğiniz kişi size deliler gibi bağlanmış olacaktır. Aynı zamanda eşiniz veya sevgiliniz eskisinden daha çok size sevgi ve bağlılık duygusu içerisinde olacaktır. Bu 10 günlük süre daha fazla da uzayabilir. Çünkü büyünün yapıldığı kişinin fiziksel ve ruhsal özelliklerine göre değişkenlikler gösterebilir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Etkili Mi?

Uzaktan yapılan aşk büyüsünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Bu büyünün sonucunda özellikle evli çiftlerden biri dışarda çalıştığı zaman eşine her zaman sadık kalacaktır ve ondan başkasını gözü görmeyecektir. Platonik olarak uzakta olan birini sevmeniz durumunda da bu büyüyü yaptırdığınız zaman o kişinin aklına ve kalbine aşkınız düşecektir. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizinle bir araya gelmek için fırsatlar kollar. Rüyasında ve hayalinde her zaman sizi görür. Sizden başka kimse ile konuşmak istemez. Bütün sosyal çevresinden kendini uzaklaştırır.

Uzaktan Canbar Büyüsü İle Nasıl Aşık Edilir?

Uzaktan yapılan canbar büyüsü aşık etme ve bağlama büyülerinin arasında en etkili şekilde sonuçlarını ortaya koyan büyülerden birisidir. Bu büyünün kesinlikle işinde uzman olan medyumlara yaptırılması gerekir. Bu büyünün yapılması için medyuma ceylan derisi götürmeniz gerekir. Aynı zamanda karşı tarafın bir adet fotoğrafını veya özel eşyalarından birini götürmeniz yeterlidir. Medyum hocaları karşı tarafın kişisel bilgilerini kullanarak ceylan derisinin üzerine aşk dualarını ve ayetlerini yazar. Hazırlanan büyü evde kimsenin görmeyeceği yerde muhafaza edilmelidir. Büyünün sonucunda yaklaşık olarak 2 hafta içerisinde aşık olduğunuz insan size köpekler gibi bağlanacaktır.

En ağır aşk duası nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsü Kalıcı Mı?

Uzaktan yapılan aşk büyüsü doğru uzmanlar eşliğinde ve eksiksiz malzemeler ile yapıldığı zaman etkisini kısa sürede göstermeye başlayacaktır. Bu büyünün etkisi uzun süre boyunca kalır. Yaklaşık olarak 8 ve 10 yıl arasında büyü ilk gün yapılmış gibi etkisini göstermeye devam eder. Uzaktan yapılan aşk büyüleri kişiye özel olarak yapılır. Bu büyülerin yapımında aynı zamanda doğa üstü varlıkların yardımından da faydalanıldığı için etkisi kalıcı ve kuvvetli bir şekilde ortaya çıkar.

Uzaktan Aşk Büyüsü Kuvvetli Mi?

Uzaktan yapılan aşk büyüsünün kuvvetli bir şekilde sonuçlarını ortaya koyması için büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafının veya özel bir eşyasının temin edilmesi gerekir. Aynı zamanda işinde uzman olan ve daha önceden bu büyüyü birçok kez yapıp deneyimlemiş medyumlara yaptırmak gerekir.

Bu büyünün yapılması için medyumun yanına gitmeniz gerekmez. İstenilen malzemeleri ve kişisel bilgileri kargo aracılığı ile medyumlara ulaştırmanız yeterli olacaktır. Bu malzemeler ve kişisel bilgiler ile medyumlar özel vefk veya muska hazırlar. Bu vefkin veya muskanın medyum tarafından size ulaştırılması sonucunda hazırlanan büyünün evde kimsenin ulaşamayacağı bir yerde saklanması gerekir.

Uzaktan Salatalık İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan salatalık ile aşk büyüsünün yapımı için ilk olarak 1 tane taze salatalık almanız gerekir. Taze salatalığı alıp sessiz bir odaya geçin. Daha sonra yönünüzü güney kısma dönün. Ardından gözlerinizi kapatın ve salatalığı sağ elinize alın. Salatalık sağ elinizde iken size bağlanmasını istediğiniz kişinin simasını gözünüzde canlandırın. Dizlerinizin üzerine oturup salatalığın üzerine aşağıda verilen tılsımlı sözcüğü 1 defa okuyun:

  • Bu büyünün sahibi elbet sensin ey hüddam, senin hükmün tamamsa herkes sana tâbidir, sen dünya üzerinde en güçlü görevlisin, sana tabi olanlar bundan sonra ne yapsın? Bana muradım için ve de dileğim için, en güçlü bu büyünün kabulünü gösterip, bana saadetlerin ve de güzelliklerin kapısını açarak beni bahtiyar kılıp, yapmış olduğum büyü amacına ulaşsın, bana vermiş olduğun sana bile bulaşsın. Ey hüddamlar içinde kudreti ve gücüyle en yetkin olan hüddam, aşık etme büyüsü, sendedir artık tamam, bundan böyle senin de hükmün tamamlanacak ve sen de bundan böyle en etkili şekilde bana tabi olarak güzellik taşıyacak, benim emrime girip muradımı yapacak ve bana her anlamda boyun eğeceksin, tamamdır.

Uzaktan Aşk Büyüsü Yaparken Neler Söylenir?

Uzaktan yapılan aşk büyüsünün ikinci aşamasında okunmuş salatalığı iki eşit parçaya bölün ve bir parçasını yemeye başlayın. Kalan yarısını sol elinize alarak kimsenin olmadığı bir zamanda çok uzak bir yere giderek bir toprağın altına gömün. Gömme işlemini yaparken aşağıda verilen tılsımlı sözcüğü de okuyun:

  • “Hiçbir yerde geçmeyen Kudemâ adlı kitap, bana yol gösterdi ey hüddam ve onun kılavuzluğu sayesinde sana geldim tastamam, büyünün etkinliği bana mucizeler gösterecek ve senin sayende ben de kendime bağlamak istediğim kişinin sihirli bir şekilde aşkına kavuşacağım. Onun tesiri ile kendimden de geçeceğim, toprağa attım artık, salatalık üstüne, bundan böyle senin de hükmün geçerli olsun, daha önce dediğim gibi bana bahş eyle, en güzel nimetin de elbet yerini bulsun, artık hüküm sendedir, hüddamların kralı.”

Uzaktan Aşk Büyüsünün Tehlikeleri Var Mı?

Uzaktan yapılan aşk büyüsünün tehlikeleri vardır. Bu büyünün yapılmasında doğa üstü varlıkların gücünden yararlanıldığı için yanlış iletişimler kurulduğu zaman sonsuza kadar hem size hem de karşı tarafa musallat olma durumu meydana gelir. Bu yüzden büyünün yapılmasında muhakkak işinde ehli olan medyumların tercih edilmesi gerekir.

Uzaktan Aşk Büyüsünde Nasıl Dua Edilir?

Uzaktan yapılan aşk büyüsünde fotoğrafın üzerine karşı tarafın size bağlanması ve aşık olması için aşık etme ve bağlama dualarını abdestli bir şekilde 2 rekat namaz kıldıktan sonra okumanız gerekir. Uzaktan yapılan aşk büyüsünde etkili olan dualar aşağıda yer alır:

  • Lâ ilâhe illâ ente, Allahümme estağfiruke lizenbî ve es’elüke rahmeteke, Âllahümme zidnî ilmen, velâ tüziğ kalbî ba’de iz hedeytenî ve heblî min ledünke rahmeten inneke ente’l-vehhâb. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn.
  • Bismillahirrahmanirrahim. Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin inneke alâ külli şeyin kadîr. Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd, lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm, Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm Yâ hayrel vârisiyn Ya erhamer râhimin Yâ semiyad düâ Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl. Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmü yâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym. Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym. Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym. Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani