Aşk Büyüsü Anında Etkili ve Kalıcı Tesirli

Anında etkili ve kalıcı tesirli aşk büyüsü var mı, nasıl yapılır? Aşk büyüsü zararları nelerdir? Ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Anında Etkili ve Kalıcı Tesirli
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Aşk büyülerinin etkileri 15 ile 20 gün arasında belli olmaktadır.  Aşk büyüsü ile platonik olan aşklar karşılıklı olur.

Aşk Büyüsü Tarifi Nasıl Uygulanır?

Aşk büyülerinin etkili olması için yapılan uygulama şu şekildedir:

 • Bir adet beyaz mum alınır.
 • Mumun üzerine aşık edilmek istenilenin ismi yazılır.
 • Çakmak yardımı ile mum yakılır.
 • Halka oluşturacak şekilde gül yaprakları yere dizilir. Burada gülün rengi kırmızı olmalıdır.
 • Mum sönünceye kadar yakılmaya devam edilmelidir.

Büyü gece 12’den sonra yapılmalıdır. Mum yaklaşık olarak sabah saatlerine kadar yanmaya devam eder. Uygulamanın etkisi 3 gün içerisinde anlaşılır.

Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüleri hem duygusal hem de fiziksel olarak anlaşılabilir. Büyü yapıldıktan sonra duygusal olarak sürekli heyecanlanma görülür. Büyü yapılan sevgilisini gördüğünde heyecan duymaya başlar. Sürekli onla görüşmek ister. Daha önce ilgisini çekmese de artık gözü ondan başkasını görmez.  Sürekli onla konuşmak ister. Aşk büyülerinde duygusal etkilerin dışında fiziksel etkilerden bir tanesi de uykusuzluk halidir. Kişiler genellikle geceleri uyumakta zorluk çeker. Gece uykusuzluk yaşadıkları için gün içerisinde sinirli olurlar.

Aşk Büyüsü Yanlış Yapıldığında Ne Olur?

Aşk büyülerinde yanlışlık olması halinde kişilerde ters davranışlar görülür. Aşık olması gerekirken daha çok nefret eder. Sürekli tersler ve konuşmak istemez. Bu sebepten dolayı büyülerin uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Çok sayıda medyum olsa da bu alanda uzmanların seçilmesi hem büyü yapılan hem de yaptıran için olumlu etkiler bırakır. Aşk büyülerinde kullanılan malzemeler de büyünün tutma süresini ve kalitesini belirler. Yanlış malzemeler ile yapıldığında olumsuz etkiler görülür.

Aşk Büyüsünde Hangi Dualar Tesirlidir?

Aşk büyüsü yapılırken etkisi kuvvetli olan duanın okunuşu şöyledir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.
 • Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Aşk Büyüsü Kocaya Nasıl Yapılır?

Kocayı aşık etmek için yapılan büyülerde kullanılan malzemeler ona ait eşyalardır. Eğer ilgisiz bir koca varsa ve geri kazanmak isteniyorsa hem bağlama hem de aşk büyüsü yapılabilir. Bunun için kocadan saç örneği istenir. Saç teli bir kağıda koyulduktan sonra medyuma verilir. Daha sonra malzemeye tılsımlı sözler ve dualar okunur. En son kocanın ismi söylenir. Bu şekilde uzakta olan kocalara da büyü yapılabilir. Özellikle aldatan ve evini terk edenlere yapıldığında evine geri döner. Erkekleri hata yaptıklarında pişman eden ve kısa sürede etkisini gösteren bir büyü türüdür.

Yıldız düşüklüğü nedir, neden olur? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Aşk Büyülerinde Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü ile aşık etmek için ceylan derisi kullanılır. Diğer büyülerden daha etkili olduğu için yapım aşamasının her adımında dikkatli olunmalıdır. Büyünün yapılış aşamaları aşağıda tek tek verilmektedir:

 • Canbar büyüsü için öncelikle ceylan derisi alınır.
 • Ceylan derisinin üzerine aşık edilecek kişinin ismi yazılır.
 • Büyü sırasında sureler okunur.

Canbar büyüsü yapılırken bilgilere ihtiyaç duyulur. Büyü yapılanın ismi, soyismi, yaşı, mesleği ve anne adı gereklidir. Bu bilgiler medyum ile paylaşılmalıdır. Canbar büyüsü hem eşlere hem de sevgililere yapılabilir.

Aşk Büyüsünde En Etkili Dua Hangisidir?

Aşk büyülerini kuvvetlendiren dua aşağıda verilmektedir:

 • Filan ibni filane kulum ve meftunum olsun gönlünü meylini aklını fikrini sevdasını aşkını yüz muhabbetini ve gözünü ve canını ve hükmini eramını kararını ve 366 damarını ve cemi azasını filandan yana çevirdim. Benden ğayrisini görmesin, aşkımdan deli divane olsun, yansın tutuşsun, kendinin ne olduğun bilmesin, serkerden olsun. İlahi Yarabbi gökte olan feriştehlerin hakkiçün ve levhi mahfuz hurmetiçün ve dahi 18000 alem hurmetiçün ve Nuh Neciyullah Aleyhisselam tufandan halas olup tabhı iylediği aşuresiçün ve Hazreti Yusuf Aleyhisselamın maphustan halas oldiği hurmetiçün ve Hazreti Davut Peygamberin zırhı içün ve seher vaktinde ahizar iden kulların zari içün ve sadık mü’min kulların sıtkı içün İsa ruhullah hakkı içün beyti mamur ve beytil haram hürmetiçin bu hamaili götüren filan oğlu filanın gözüne şirin ve güzel göster gel.
 •  Yarabbi filanın oğlini fikrini meylini sevdasını ve aşkını ve hükmini eramını ve kararını ve canını ve gözini ve yüz muhabbetini ve 366 damarını ve cemi azasını filandan yana çevir gel Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Zemini asuman arş ve kürsiye değin La İlahe illallahi Muhammedir Rasulullah hakkiçün. Bu hamaili götüren filan oğlunu cümle halkın içinde ve cümle nasın yanında şirin ve aziz ve hürmetlü ve muhabbetli eyle. Yarabbi. Allahümme bi hakkı La ilahe illallahi Muhammedir rasulullahi ve bi hurmeti ilahi ve bi hürmeti Amin Ya Rabbel alemin Ya Allahü elif be te se cim ha hı dal zel ra ze sin şın sat dat tı zı ayın ğayın fe kaf kef lam mim nun vav he lamelif ye. Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Hatamallallahü ala kulubihim ve ala semihim ve ala ebsarihim ğışavetün ve lehüm azabün azim. Ve cealna min beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden feağşeynahüm fehüm la yübsirün. Vallahü min veraihim muhid. Bel hüve kuranın mecit. Fi levhin mahfuz. Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Aşk büyülerinin tutma vakti yaklaşık olarak 1 haftadır. Bu süre büyünün profesyonel olarak yapılmasına bağlı olarak değişir. Süre aynı zamanda kişinin nerede yaşadığına bağlı olarak da farklılık gösterir. Uzakta olanlara bazen geç tutabilir. Bu sebepten dolayı sabırlı bir şekilde beklenmelidir.

Aşk Büyüleri İle Kısmet Açılır Mı?

Kısmetini açmak isteyenler aşk büyüleri ile açtırabilir. Birinden hoşlanan ve karşılık bulamayanlar istediklerini kendine aşık edebilir. Aşk büyüleri tesirli etkisi sayesinde kısa sürede evlilik kapısı açar. Evlenmek isteyenler ve bundan korkanlar evliliğe adım atar. Evlendikten sonra mutlu ve huzurlu hayat bulurlar.

Hem kadınlar hem de erkekler istedikleri taliplerini evliliğe ikna edebilir. Evlendikten sonra mutlu hayat sürmek isteyenler bakım işlemi de yaptırabilir. Büyülerin etkileri zamanla bitebilir. Bu sebepten dolayı arada bakım işlemi için medyumlara gidilmelidir. Bakım işleminden sonra ilk günkü gibi aşk devam eder. Bu şekilde ömür boyu huzurlu ilişkiler yaşanır.

Aşk Büyüsü Zarar Verir Mi?

Aşk büyülerinin olumlu etkilerinin yanında olumsuz etkileri de vardır. Bazen büyünün yapıldığı fark edilmez. Özellikle evin görülmeyen bölgelerine yapıldığında büyüyü bulmak zordur. Büyü bulunmadığı zaman sürekli aksilikler yaşanır.  İşler yolunda gitmediği için aşk hayatında da insanlar olumsuzluklar yaşar. Değişik durumlar ile karşılaşıldığında medyumlara ya da hocalara gidilmelidir. Bazen büyü bozma bazen de dualar ile etkiler ortadan kaldırılır.

Düşmanlar tarafından yapılan büyüler en tehlikeli olanlardır. Evlerin girişine Ayetel Kürsi asıldığı zaman kötülüklerden de korunmuş olur. Bu sayede olumsuz büyülerin de tutma olasılığı azalır.  Büyü bozdurmak ve yaptırmak için işin uzmanına danışmak faydalıdır.

Aşk Büyüsünde Muhabbet Nasıl Arttırılır?

Aşk büyüleri için muhabbet duası kullanılır.  Duanın okunuşu aşağıda detaylı bir şekilde yer alır:

 • Bismillahirrahmanirrahim. Elem neşrah leke sadrek. Ve vada’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab.  Ya Rahman, Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil ard ve kefa billahi vekıla. Ya Rahim, Fatırus semavati vel ard ceale leküm min enfüsiküm ezvacev ve minel en’ami ezvaca yezraüküm fıh leyse ke mislihı şey’ ve hüves semıul besıyr. Ya Vedud, Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis. Ya Lâtîf, İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda. Ya Mücîb, Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun. Bismillahirrahmanirrahim El hamdü lillahi rabbil alemin. Er rahmanir rahıym. Maliki yevmid din. İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn. İhdinas sıratal müstekıym. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin. (Amin)

Aşk Büyüsünde En Kuvvetli Dua Hangisidir?

Aşağıda aşk büyüsünün yapımında kullanılan en etkili dua yer alır:

 • Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cemi’ı azai ve cemi’ı cevarihi fülan ibni fülan ala hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti fülan binti fülan bil mehabbetil kaviyyet veş şediydeti min gayri mühletin bila ihtiyrin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beyne muhammed ve aişe radıyallahü anhüm ve radü anh. Ve bihakkı cebraile ve mikaile ve israfile ve azraile salavatullahi aleyhim ecmain. Ve bihakkıl enbiyai vel mürselin. Ve sallallahü ala hayri halkıhi muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmainet tayyibinet tahirin. Ve selamün alel mürselin vel hamdü lillahi rabbil alemin.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani