Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Çok Tesirli Aşık Etme Duası
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını ve bağlanmasını istiyorsanız, aşık etme duasını usulüne uygun olarak okumanız gerekir. Aşık etme duasını okumadan önce ya gusül ya da boy abdesti alınmalıdır.

Çok Tesirli Aşk Duası Etki Eder Mi?

Çok etkili aşk duasının doğru adımlarla ve malzemelerle yapılmasından sonra etkisini hemen gösterdiği kısa sürede anlaşılır. Okunacak duanın öncelikle abdestli bir şekilde ve kimsenin olmadığı bir yerde edilmesi gerekir. Aynı zamanda niyetin de içten ve samimi bir şekilde dile getirilmesinde yarar vardır. Bu sayede kısa sürede sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

Çok Tesirli Aşk Duası Karbonatla Nasıl Yapılır?

En etkili aşık etme duasının karbonat ile nasıl okunması gerektiği aşağıda adım adım anlatılmaktadır:

 • İlk olarak bir çay kaşığı karbonat- tuz ve bir çay bardağı su almanız gerekir.
 • Bu malzemeler ile sessiz bir odaya geçiniz.
 • Ardından kendinize bağlanmasını istediğiniz kişinin simasını gözünüzün önüne getirin ve 7 defa Besmele çekin.
 • Bunları yaptıktan sonra dizlerinizin üzerine oturun ve “Okuduğum 7 adet besmele-i şerifin hatırı için aşık etme duasının hatırlı ve nüfuzlu olmasını sağla Allah’ım, amin.” duasını okuyun.
 • Daha sonra bir çay kaşığı tuzu bir çay bardağı suyun içerisine katıp 77 defa “Ya Vedud” esmasını okuyun.
 • Esmayı okuduktan sonra ise “İlahi, tuzu suyun içerisine katıp senin mübarek esmanı telaffuz etmenin nimeti ve bahtiyarlığı ile dergahı merhametine yönelip sana sığındım ve senden medet ummaktayım Ya Vedûd, imdadıma yetiş.” duasını edin.
 • Bir çay kaşığı karbonatı karışımın içine ekleyin ve iyice karıştırın. Karıştırma işlemi sırasında “Elleziy enkada zahrâk.” 7 defa ayeti okuyun.
 • Ayet okunduktan sonra “İlahi, İnşirah Suresi hürmetine dergahına geldim, affet beni ve bağışla beni, ne olur kabul et duamı ve ne olur bahtiyarlık nasip eyle bana, amin.” duasını edin.
 • En son olarak “İlahi, suya katmış olduğum hayat verici hasiyet ile tuza katmış olduğun hayat verici afiyet ve karbonata katmış olduğun müthiş şifa hürmetine kapına geldim, sana merhamet ile yakarmaktayım ve kalbimdeki aşkın gerçekleşmesi için seni kendime rehber kabul etmekteyim. Kudemâ böyle buyurdu ve senin besmele-i şerifin bana her türlü esrarengiz kapının anahtarını açtı, merhametini talep ediyorum, bana şifa ve rahmet nasip eyle, amin.” duasını okuyun.
 • Duayı okuduktan sonra 7 defa Fatiha suresini de okuyun ve bu karışımı 3 hamlede içmeye başlayın. Bu sayede sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edersiniz.

Çok Tesirli Aşk Duasında Nasıl Niyet Edilir?

En etkili aşk duasının okunmasına geçmeden önce istenilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir. Daha sonra sessiz ve karanlık bir odaya geçerek niyet etme aşaması yapılmalıdır. Niyet etme aşamasında sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizle bir ömür boyu mutlu bir şekilde yan yana yaşamasını dilemeniz gerekir. Niyetin içten bir şekilde yapılmasından sonra dua okuma aşamasına geçilebilir.

Çok Tesirli Aşk Duasını Kadınlar Nasıl Eder?

Kadınların istediği erkeği elde etmeleri için aşık etme duasını okumaları için özellikle Perşembe ve Cuma gecelerini tercih etmelerinde yarar vardır. Daha sonra bu vakitlerde abdestli bir şekilde sevdiğiniz erkeğin fotoğrafını alın ve Besmele çekin. Besmele çektikten sonra sevdiğiniz kişinin adını da zikrederek onun kendinize bağlanması için iyi niyetlerde bulunun. Karanlık bir odada ellerinizi yukarıya doğru kaldırarak aşağıda verilen duayı 15 defa okuyunuz:

 • “Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban Birahmetike ya erhamerrahimin La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illalahül melikül cebbar ya Allah hasbiyallah.”

Büyü belirtileri ve etkileri nelerdir? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Çok Tesirli Aşk Duasını Erkekler Nasıl Okur?

Çok etkili aşk duasını erkeklerin okuması için öncelikle abdest almaları gerekir. Daha sonra erkeklerin sevdiği kadının bir resmini almaları gerekir ve bir kağıdın üzerine doğum tarihini yazmalıdır. Ardından karşı tarafın anne adı ve kendilerinin annelerinin adını da kağıdın üzerine eklemeleri gerekir. 3 defa Besmele çekiniz ve sevdiğiniz kadının size deliler gibi bağlanması için niyet ediniz. Niyet edildikten sonra kağıt katlanmalı ve kimsenin görmediği bir denize veya göle kağıdı atmaları gerekir. Bu sayede 1 hafta sonra sevdiğiniz kadının sizinle iletişime geçtiğini anlayacaksınız.

Çok Tesirli Aşk Duasında Neler Yapılır?

Aşık etme duasının kısa bir sürede ve etkili bir şekilde sonuçlarını ortaya koyması için öncelikle sevdiğiniz kişinin adını, kendi adınızı ve anne-baba adını da zikretmeniz de yarar vardır. Daha sonra sevdiğiniz kişinin ve kendi resminizi almanız gerekir. Bu iki resmi üst üste koyup ip yardımı ile bağlamanız gerekir. Bu iki resmi bağladıktan sonra arkasına niyetinizi ve aşık etme duasını yazıp resimleri yakın. Bu sayede sevdiğiniz kişinin kalbine aşkınız düşmüş olacaktır.

Çok Tesirli Aşk Duasının Okunuşu Nasıldır?

Aşağıda verilen çok etkili aşk duasının günde her gün 44 defa okunması gerekir:

 • Bismillahirrahmanirrahıym. Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah….

Çok Tesirli Aşk Duası Hemen Etki Eder Mi?

Çok etkili aşk duasını ister uzaktaki kişiye ister de yakındakine doğru adımlarla yaptığınız zaman yaklaşık olarak 24 saat içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu duanın okunmasından 1 gün sonra karşı tarafın aklına geleceksiniz. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve sizinle bir araya gelmek için planlar yapacaktır. Özellikle platonik olarak duyulan aşklarda karşılıklar kısa sürede alınır ve mutlu bir beraberliğe adım atılır. Ölene kadar sevdiğiniz insan ile bir ömür boyu mutlu yaşayabilirsiniz.

Çok Tesirli Aşk Duası Sevgiliyi Geri Getirir Mi?

Çok etkili aşk duası sayesinde sizi terk edip giden sevgilinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu dua sayesinde sizi bırakıp giden eski sevgiliniz çok pişman olmuş bir şekilde size geri dönecektir. Aynı zamanda yaptıklarından utanç duyarak sizi mutlu etmek için her türlü yolları deneyecektir. Bu sayede bu dua ile karşınızdaki kişiden intikam da almış olabilirsiniz.

Çok Tesirli Aşk Duası Saça Nasıl Okunur?

Çok etkili aşk duasının okunması için öncelikle size bağlanmasını istediğiniz kişinin saç telinden bir tutam almanız gerekir. Daha sonra aşağıda verilen duayı en içten şekilde okuduğunuz zaman karşı tarafın kalbine aşkınız düşecektir:

 • Bismillahirrahmanirrahim.. Eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîâ(cemîan), innallâhe alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun).. Yevme te’tîs semâu bi duhânin mubîn(mubînin).. Yagşân nâs(nâse), hâzâ azâbun elîm(elîmun).. La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.

Çok Tesirli Aşk Duasının Okunmasındaki Amaç Nelerdir?

Aşk duasının okunmasındaki en büyük amaç, platonik olarak aşık olduğunuz kişinin size deliler gibi bağlanmasını sağlamaktır. Bunun dışında sizi bırakıp giden sevgilinizin veya eşinizin pişman olmuş bir şekilde size geri dönmesini de sağlayabilirsiniz. Bunların haricinde bu aşk duası kötü niyetle de okunabilir. Özelikle evli olan bir kişiyi eşinden ayırıp ya da ilişkisi olan bir kişinin ilişkisine son verip kendinize bağlamak amacı ile de yaptığınız zaman kısa sürede etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Çok Tesirli Aşk Duası İçin Neler Yapılmalıdır?

Çok tesirli aşk duasının okunmasına geçmeden önce aşağıda verilen adımlar uygulanmalıdır:

 • Duaya geçmeden önce niyet aşaması oldukça önemlidir. Bunun için sabahın ilk ışıklarında veya seher vaktinde uykudan uyanmanız gerekir.
 • Daha sonra 77 defa Besmele çekmelisiniz.
 • Besmele çektikten hemen sonra “Allah’ım sen kalpleri evirip çevirensin, senin kudretin her şeye hakim olduğu gibi yüce ilmin de her şeye vakıftır. Kalbimdeki masum niyetin ve gönlünden geçenlerin en doğru bilgisi senin katındadır, sana içtenlikle yönelen masum niyetimi en güzel şekilde bilen sensin. Yüce kudretinin ve derin hikmetinin hatırı için kalbimdeki samimi içtenliğe ve gönlümdeki masum talebe cevap vererek beni niyetime kavuştur. Amin.” duasını 1 defa okumalısınız.
 • Ardından 7 defa Felak suresini okuduktan hemen sonra “Allah’ım evrendeki bütün varlıkların en gizli ihtiyaçlarına bile cevap veren derin ve sonsuz kudretine teslim olan kullarının hatırı için, seni canı gönülden seven ve senin bütün emirlerine riayet eden bağrı yanık aşık kullarının yüzü suyu hürmetine, bana şimdiye kadar yaşattığın türlü türlü güzelliklerin bir benzerini de şimdi yaşat ve beni en güzel şekilde muradıma kavuştur. Amin.” duasını okuyun.
 • Bu duayı okuduktan sonra 21 defa “Ya Rahman” esmasını zikretmelisiniz.
 • Esmayı istenilen sayıda telaffuz ettikten sonra ise 1 defa “Rahmetinin enginliği, şefkatinin zenginliği ve merhametinin sonsuzluğu hatırına, kudretinin egemenliği, ilminin derinliği ve hikmetinin sınırsızlığı hatırına kalbimdeki güzel duyguların en güzel şekilde tatmin olmasını bana nasip eyle. Kullarına hayırlar ve güzellikler yaşatan yüce zatının hürmetine katından bana da güzellikler ve hayırlar nasip eyle. Amin.” duasını okuyun.
 • En son olarak 21 defa “Ya Vedud” esmasını okuduktan hemen sonra karşı tarafın size bağlanması için niyet edin ve 1 defa “Allah’ım niyazım sana yöneliktir ve kalbim sana dönüktür. Beni benden iyi bilen ve bana güzellikler ve hayırlar verme konusunda beni benden fazla düşünen yüce merhametine sığınıp, sevginin ve muhabbetin hükümran olduğu Ya Vedûd esmaül hüsnana dileğimi arz ediyorum. Kainata sevgi ve muhabbet mührü nakşeden ve bütün mahlukatın kalbine sevda tohumunu eken Ya Vedûd esmasına itimat ederek senden kalbimdeki masum arzuların kabulünü ve gerçekleşmesini talep ediyorum. Amin.” duasını okuyun.
 • Bütün dua aşamalarını 3 gün art arda seher vaktinde yapmanız durumunda karşı taraf size aşık olacaktır.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani