Erkeği Kendine Bağlamak İçin Aşk Duası

Erkeği kendine bağlamak için aşk duası nasıl yapılır, neler gereklidir? Erkeği kendine bağlama hakkında merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Aşk Duası
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
0552 387 49 10
0507 234 65 28

Erkeği kendinize bağlamanız için öncelikle sessiz bir odaya geçip elinize bir mendil almanız gerekir. Mendilin üzerine 7 defa Fatiha ve 3 defa İhlas surelerini eksiksiz bir şekilde okumaya başlayın. Sureleri okuma esnasında size bağlanmasını istediğiniz erkeğin simasını gözünüzde canlandırın ve içinizden iyi niyetlerde bulunun.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Hangi Sözler Etkili?

Erkeği kendine bağlamak için aşağıda verilen adımların tek tek yapılması gerekir:

 • İlk olarak kırmızı mendil alın ve kırmızı mendilin üzerine “Ya Musavvir, insanoğlu için dünyada bulunan bütün nimetleri seferber ederek onun mutluluğuna katkı sunmak ve onun bahtiyarlığını arttırmak için faziletleri dünya misafirhanesinde toplayan ve bize sonsuz ihsanlarını sunan elbette ki sensin. Ya Musavvir, tasvir ettiğin dünyanın ve yine tasvir ettiğin içindeki canlıların sevecenliği ve şirinliği hatırına, erkeği kendine bağlamak için yapmış olduğum duayı kabule karin eyle, amin.” duasını okuyun.
 • Daha sonra 21 defa “Ya Mukallibel Kulub” esmasını zikredin.
 • Ardından “Kalpleri yaratan ve insanların içine derc edip onların hayatları boyunca duygusal bir şekilde yaşamalarına vesile olan elbette ki senin kudretin, senin ilmin ve senin hikmetindir Allah’ım. Bana da kendi kalbime bağlayıp mühürlemek istediğim kişinin kalbinde yeşeren sevgi tohumunu armağan et, beni de o sevgi tohumunun güzelliği ile baş başa bırak, amin.” sözlerini söyleyin.
 • En son olarak 21 defa “Ya Rafi” esmasını okuduktan sonra ““Yücelten ve yükselten sensin Allah’ım, aziz eden ve celil eyleyen sensin Allah’ım, onurlandıran ve şereflendiren sensin Allah’ım, bütün mahlukatı dilediğin gibi yaratıp istediğin gibi şekillendiren ve yönlendiren yine sensin Allah’ım. Katında huzur bulunmakta ve varlığın bize saf bir huzuru ve katışıksız bir mutluluğu bahşetmekte, katındaki güzellikleri ve varlığının bilincinde olan müminleri sarıp sarmalayan faziletleri bana da bağışla, beni de erkeği kendine bağlamak için duanın faziletine taşı Allah’ım, amin.” duasını da içten bir şekilde söyleyin.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Hangi Dua Okunur?

Sevdiğiniz erkeğin size bağlanması için öncelikle Cuma günü toplamda 41 defa olmak şartı ile aşağıda verilen duayı okumanız gerekir:

 • Huvallâhul hâlikul bâriûl musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm.

Erkeği Kendine Bağlayan Denenmiş Dua Nasıl Okunur?

Erkeği kendine bağlamak için etkili olan dua aşağıda yer alır:

 • Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

Duanın 7 gün boyunca her gün 1 defa okunması gerekir.

Erkeği Kendine Anında Bağlayan Dua Nasıl Edilir?

Platonik olarak sevdiğiniz erkeğin size de aynı duyguları beslemesi için aşağıda verilen duayı 3 gün boyunca 3 defa abdestli bir şekilde okumanız gerekir:

 • Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.

Aşk duası ritüeli nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Ne Yapılmalı?

Erkeği kendinize deliler gibi bağlamak için aşağıda verilen duayı özellikle Cuma günleri 15 defa okumanız gerekir:

 • Bismillahirrahmanirrahim. Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan. Ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban. Birahmetike ya erhamerrahimin. La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illallahül melikül cebbar. Ya Allah, hasbiyallah.

Erkeği Kendine Bağlama Yöntemleri Nelerdir?

Sevdiğiniz erkeği kendinize köpekler gibi bağlamanız için öncelikle abdest alarak 2 rekat nafile namazını kılmanız gerekir. Daha sonra aşağıda verilen duayı 3 gün boyunca her gün 1001 defa olacak şekilde okumalısınız:

 • Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Yapılanlar Doğru Mu?

Sevdiğiniz erkeğin size aşık olması için okuduğunuz dualar veya yaptığınız ritüeller sayesinde istediğiniz aşkı elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda ortaya çıkan aşk sonsuza kadar sürer. Bu sayede sevdiğiniz adam veya kadınla bir ömür boyu mutlu bir beraberliğiniz olur.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Hangi Malzemeler Kullanılır?

Erkeği kendinize kısa sürede bağlamak için kullandığınız malzemelerin doğru olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Özellikle sevdiğiniz erkeğin size köpekler gibi bağlanması için ilk olarak bir adet kırmızı mendil ve sevdiğiniz erkeğin saç teline ihtiyacınız vardır. Bu malzemelerin üzerine okunan aşk ve bağlama duaları sayesinde sevdiğiniz erkek size kısa sürede deliler gibi aşık olacaktır.

Erkeği Kendine Ve Evine Bağlayan Dua Nasıl Okunur?

Erkeği kendinize ve evine bağlamak için aşağıda verilen adımların tek tek takip edilmesi gerekir:

 • İlk olarak 1 adet kırmızı mendili alın ve kimsenin olmadığı bir odaya geçin.
 • Daha sonra kıbleye doğru yönünüzü dönün ve ayakta gözlerinizi kapatarak size bağlanmasını istediğiniz erkek hakkında iyi niyetlerde bulunun.
 • Ardından 7 defa Fatiha suresini okumanız gerekir.
 • Sureyi okuduktan sonra gözlerinizi açarak dizlerinizin önüne oturup kırmızı mendili önünüze koyun.
 • Kırmızı mendilin üzerine saç telini koyarak “İlahi okuduğum besmele bir rahmet ve şifa kaynağıdır, sana gelen kulların rahmetin ve şifanın kaynağına doğru hareket eder, sen kendisine müracaat eden hiçbir insanı yarı yolda bırakmadığın gibi hiçbir kuluna da gaddar bir şekilde davranmadın ve hiçbir kulunun ihtiyaçlarını göz ardı etmedin. İşte ben de kocamı kendime sırılsıklam bağlamak ve eve bağlanması muradımı tahakkuk ettirmek maksadıyla dergahı izzetine iltica ediyorum, bana kırmızı mendil ve saç telinin hayrı için hayırlar ve güzellikler nasip eyle, amin.” duasını okuyun.
 • En son olarak “Bel yurîdul insânu li yefcure emâmeh.” duasını 7 defa okuyun ve 1 defa da “İlahi, saç telinin üzerine okumuş olduğum Kıyamet Suresi’nin 5. ayetinin güzelliği ve izzeti hatırına bana da izzet ve onur bağışla, beni de katında makbul olan kullarından eyle, bana da faziletler ve esrarengiz güzellikler lütfeyle ve beni de en güzel şekilde muradına vasıl olan kullarının arasına al, amin.” duasını edin.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra saç telini mendilin içerisine koyarak 4 defa katlamanız gerekir.
 • Daha sonra bu mendili hiç kimsenin olmadığı bir anda bir toprağın altına gömün.

Erkeği Kendine Bağlayan Tılsımlı Sözler Nelerdir?

Bir erkeği kendinize bağlamak için aşağıda yer alan tılsımlı sözcükleri içten ve kalpten okumanız gerekir. Tılsımlı sözcükleri okumaya geçmeden önce 7 defa Besmele çekmeniz gerekir:

 • “İlahi, senden gelen ve yine sana dönecek olan kullarının farkındalığı ve bilinç seviyesi ile sana iltica etmenin huzuru ve saadeti kalbimi ferahlatmakta, senin bana ihsanlar ve faziletler ile armağan edeceğin güzellikler şimdiden beni mutlu kılmaktadır. İşte içindeki saç teli ile birlikte kırmızı mendili toprak parçasının içine gömdüm, şüphesiz ki bunların hepsi senden gelmektedir ve yine hepsi sana dönecektir, ben de aynı şekilde senden geldim ve sana döneceğim. Öyleyse bana da toprak parçasının üzerine basan müminlerin işlemiş olduğu hayırlar ve güzellikler adedince güzellik ve hayır armağan et, topraktan biten ve faziletlere vesile olan her türlü nimetin yüzü suyu hürmetine kocayı kendine bağlamak için dua uygulamasını amacına ulaştır, amin.”

Erkeği Kendine Bağlayan Duanın Sonuçları Nelerdir?

Bir erkeği kendinize bağlamak için yaptığınız duanın sonucunda çok sevdiğiniz kişi sürekli sizi düşünmeye başlar. Rüyalarında bile her zaman sizi görür ve sizinle olmak için planlar yapmaya başlar. Her anını sizinle geçirmek ister. Sizin yanınızda olmadığınız zamanlarda bile sizi özlemeye başlar. Uykularında sorunlar yaşar. Düzenli uyumamaya başlarlar.

Erkeği Kendine Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Erkeği kendinize bağlamanız için yapmanız gereken bağlama ritüelinin adımlarını şu şekilde verebiliriz:

 • Öncelikle bir temiz beyaz kağıt alın ve “Allah’ım, kanlı bıçaklı olanlara bile merhamet gösterip onların kalplerinde bulunan kin ve nefret tohumunu söküp atan, cennet halkının öfke hissiyatını kaldırmana benzer şekilde yok edip izale eyleyen sıcak ve yumuşak şefkatin ne ali ve ne uludur Rabb’im. Allah’ım, gönüllere ılık ılık akan ve ılgıt ılgıt esintiler halinde doğan feraset duygusu, kibri ve nefreti tamamen kaldırıp yerine en güzide ve ulvi duyguları ikame eden Vedûd esmanın ebedî ve ezeli mevcudiyeti ile söz konusu olabilir ancak. Bu nedenle erkeği kendine bağlama duası ile, düşkün fakat umutlu, kaygılı fakat beklenti içinde sana geliyorum Rabb’im. Hangi düşkün kuluna şefkatsiz davrandın ki, hangi gariban kulunun elinden tutup ona ışıklı ufukları tarif etmedin ki, hangi biçare gönüle letafet esintisi üflemedin ki? Erkeği kendine bağlamak için duaya tüm kalbimle muhtacım, eşimle aramızda bulunan soğukluk ve uzaklık hissinin izalesi, sadece senin yetkin ile söz konusu olabilir. Ola ki sen bizi buna layık görmezsen, bu, bizim için ebedî bir kayıp ve hüzün duygusu olur Allah’ım. Hiç kimsenin alnına leke sürmeyen, her kuluna adilane bir surette muamele eyleyen lütfun, eşimle aramızda kopmaz bir bağ hasıl olmasına da izin verecektir diye umuyorum Rabb’im. Sert tabiatları yumuşatıp onları yufka yürekli hale dönüştüren, insanlar arasında oluşan husumet ve adavet duygusuna nihayet veren, her nevi şükür ve şükran hissine layık olan Ya Vedûd, bizi cezaya müstahak eyleme ve kocamın itaatkar bir eş olmasını bana bağışla. Kaderimizde üzüntü ve keder yerine uhulet ve suhulet ile gelişen hadiseler halkası oluştur. Dertlerin envai çeşidi bile senin imtihanın iken bize, yalnız çetin olmayan ve takatimizi aşmayan imtihanlar gönder, yolunu kolaylıkla gidilen bir yola çevir, erkeği kendine bağlamak için duama hikmetin ölçüsünde cevap ver, âmin.” duasını yazın.
 • Duayı yazdıktan sonra kağıdı cüzdanınıza koyun ve bunu sürekli yanınızda taşıyın.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
0552 387 49 10
0507 234 65 28
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
0552 387 49 10
0507 234 65 28
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani