En Etkili Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

En etkili aşk büyüleri nasıl yapılır, neler gereklidir, kimler yapabilir? Etkili aşk büyüsü yapma yöntemlerine yazımızdan bakabilirsiniz.

En Etkili Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

En hızlı etki gösteren aşk büyüleri yapımı, son yıllarda internet üzerinden en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Karşılıksız aşk yaşayan kişiler, sevdalarına karşılık bulmak için etkili aşk büyülerinde çare bulmaktadır. Sevdikleriyle evlilik yolunda ilerlerken hesapta olmayan ayrılıklar yaşayanlar ya da evliliğinde mutsuz olan kişiler de eşlerini yeniden kendilerine aşık edebilmek için etkili aşk büyüleri yöntemlerini araştırıp bu teknikleri uygulamaktadır. En kısa sürede sonuç elde edip sevdiğinizi kendinize aşık etmek istiyorsanız, en etkili aşk büyülerinden size ve bulunduğunuz koşullara en uygun olanını tercih edip hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

Aşk Büyüleri Sonuçları Nelerdir?

Her yaştan kişi, sevdiklerine ulaşmak için birtakım büyü yöntemlerine başvurabilmektedir. Özellikle havas ilimlerinde ve Anadolu’nun kadim inançları arasında büyük bir yeri bulunan aşk büyüleriyle aşık etme, günümüzde halen geçerliliğini sürdüren birtakım uygulamalarla gerçekleştirilmektedir. Bugün çevrenizde tanıklık ettiğiniz büyük aşkları bile pek çoğunda aşk büyüsünün etkisi olduğu bilinçli kişiler için kolaylıkla fark edilebilmektedir. Kendine aşık etme büyüsü yapanlar ya da yaptıranlar şu sonuçlarla karşılaşabilmektedir:

 • platonik aşk yaşayanlar, sevgilerine aynı şekilde karşılık bulabilir.
 • imkansız denilen aşklar gerçek olur.
 • Terk eden sevgililer pişman olup geri döner ve daha büyük aşkla bağlanır.
 • Terk eden kocalar geri döner ve ailelerine karşı çok sadık olmaya başlar.
 • Aşk acısı yaşadığı için yemeden içmeden kesilenler gönül rahatlığına kavuşur ve aşklarına karşılık bulabilir.
 • Aşık edilmek istenen kişi en kısa sürede aşık edilir.
 • Evinde sürekli huzursuzluk yaşayan çiftlerin arasındaki sevgi ve saygı bağları güçlenir.
 • İnsanlar arasındaki muhabbet ve bağlılık artar.

24 Saatte Etkili Aşk Büyüsü

En kısa sürede aşık etme büyüsü sonuçları görmek isteyen kişiler, 24 saatte etkili aşk büyüsü çeşitlerini internet üzerinden araştırıp uygulamaya koymak istemektedir. Sevdiğini kısa sürede kendine bağlamak isteyenlerin ya da terk eden sevgiliyi anında pişman edip geri döndürmek isteyenlerin uygulayabileceği bu aşk büyüsü şu şekilde yapılmalıdır:

 • Bir miktar kurşun özenle ıslatılır.
 • Büyü yaptıran kişinin üzerine boydan boya çarşaf serilir ve kurşun bakır kaplara dökülür.
 • Kurşun dökme işlemi art arda 5 defa tekrarlanmalıdır.
 • Son uygulamanın da tamamlanmasının ardından 24 saat içinde kişinin istediği aşk en baştan veya yeniden alevlenecektir.

İş, kariyer ve şans yıldızını yükseltme duası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Çiçekle Aşık Etme Büyüsü

Aşkın ve sevginin en büyük sembolü olan çiçekler ile büyü yapmak da mümkündür. Çiçek büyüsü için gerekli olan çiçeklerin özenle seçilmesi gerekmektedir. Çiçekle aşık etme büyüsü şunlarla yapılır:

 • Kırmızı ya da beyaz gül
 • lale
 • sümbül
 • menekşe
 • nergis
 • karanfil

Bu çiçeklerin yaprakları güzel bir şekilde ayrılmalıdır. Daha sonra yere beyaz renkte bez serilmeli ve çiçek yaprakları kurutulmak için bu beze bırakılmalıdır. Bu işlemler yapılırken, sevgilinin aşık olması için dileklerde bulunup dualar edilmelidir. Çiçeklerin yaprakları kuruduktan yani takriben 15 gün geçtikten sonra yapraklar poşete koyulmalıdır. Poşet de yastık altında tutularak 1 hafta kadar bu şekilde uyunmalıdır. Bu süre sonrasında çiçekle aşk büyüsü etkilerini ortaya çıkarmaya başlayacaktır.

Canbar Büyüsü ile Sevdiğini Aşık Etme

En kuvvetli aşk büyüleri arasında Canbar büyüsü büyük üne sahiptir. Asla olmaz denilen kişileri bile bir araya getirip bağlayan bu büyü için ceylan derisi gereklidir. Bu büyünün evde tek başına yapılmaması tavsiye edilir. Alanında uzman bir kişiye ya da medyuma giderek en etkili aşk büyülerinden olan Canbar büyüsünü yaptırmak mümkündür. Büyünün aşamaları şu şekildedir:

 • Ceylan derisi üzerine aşık edilecek kişinin ismi yazılır.
 • Yazı çivi ile deri üzerine işlenir böylelikle aşk ömür boyu sürer.
 • Büyü bir hafta içinde etki göstermeye başlar.

Suyla Aşık Etme Büyüsü ve Duası

Aşık etmek için saf ve temizliğin sembolü olan su da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle ledun ilminin en temel öğesi olan suyun aşk büyüsü ile kullanılmasında etkili sözlerin sarfedilmesi gerekmektedir. Suyla aşık etme büyüsü sırasında şu sözler sesli bir şekilde suya söylenmelidir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiat lehüm siyabün min narin yasubbu min fevka rüüsihimül hamim. Allahümme sabbe fi re’si filan ibni filane elvec-i veş-şakikate ved-darban. Yusharu bihim ma fî butunihim vel cüludü ve lehüm mekamiu min hadidin. Küllema eradu en yahrucu minha min gammin u-idu fiha ve zuku azabel harik. Kezalike yasda’ re’si filan ibni filane min azabil harik huzuhü feğul-luhü sümmel cahime salluhü sümme fî silsiletin zeruha seb-une ziraen feslikuhü. Kezalike yasubbü alare’si filan ibni filane el veci’ ved darban vel azabel elimi, küllema darbet daribis sindal bi hakkı hazihil esma-i şerantayail şerantayail eşmahin şemahin el ali alâ külli berahim elmu’tezzü fi ulüvvi şemuhiyyeti.

Bu işlem 21 defa tekrarlandıktan sonra, kim aşık edilmek isteniyorsa o kişinin ismi söylenip bu duanın o kişiye ulaşması sağlanır. Bu uygulamanın etkileri hemen ortaya çıkmasa da sabırlı ve sürekli uygulanmasıyla sonuca ulaşılabilmektedir. En hızlı aşık etme büyüleri arasında yer almasa da ortaya çıkan etkisi çok büyüktür. Bu yüzden Perşembe ya da Cuma günleri bu uygulamanın özellikle yapılmasına dikkat edilmelidir.

Hemen Etki Gösteren Kaşıkla Aşk Büyüsü

En hızlı şekilde etki gösteren aşk büyülerine ihtiyaç duyduğunuzda uygulayabileceğiniz büyülerin başında kaşık büyüsü yer almaktadır. Kaşık, Anadolu halkının uzun yıllar boyunca büyü ritüellerinde kullandığı en önemli ev eşyaları arasında yer almaktadır. Kaşıkla aşk büyüsü yapmak için gerekli olan işlemler şunlardan oluşmaktadır:

 • Çay kaşığının üzerine “Ya İzale-i Buhran” ismini 41 defa telaffuz edin.
 • Aynı çay kaşığının içine 1 tane küp şeker koyun.
 • Bu sırada aşık etmek istediğiniz kişiyi düşünerek iyi niyetlerde ve dileklerde bulunun.
 • Daha sonra çay bardağının içine küp şekeri koyun.
 • Havas ilminde tılsımlı olan şu sözleri söyleyin: “Ey bardak, için boş olduğu halde sana şekeri attım, ama belli ki sen de yarım kaldın benim gibi. Senin nasıl suya veya herhangi bir sıvıya ihtiyacın varsa, benim de muradıma kavuşmaya ihtiyacım var. Umarım beni anlarsın ve yarı yolda kalmama müsaade etmezsin.”
 • Çay kaşığını bardağın içine koyun.
 • Bardağın içine su ekledikten sonra, “Ben sizi suladım, muradınıza kavuştunuz, siz de bana nazar edin gönlüm hüzünden kurtulsun.” tılsımlı sözlerini 3 defa tekrarlayarak büyü ritüelini tamamlayın.
 • Bu aşamaların hepsinin tamamlanmasının ardından 24 saat içinde aşık etmek istediğiniz kişiden çok önemli işaretler alacaksınız.

Ay Büyüsü ile Aşık Etme

Ay büyüsü ile sevdiğinizi kendinize aşık etmeniz mümkündür. Bunun için ilk olarak Cuma günü yeni ay dönemini tercih etmeniz ve odanızı büyü ritüeli için hazırlamanız gerekir. Gereksiz eşyalardan kurtulduktan ve odanızı temizledikten sonra evinizin girişine nazar boncuğu koyun. Ayrıca evin kapısına bir kese içinde rezene ya da kişniş koyun. Bu sayede evinizden bütün negatif enerjiler uzaklaşacaktır. Daha sonra salonun bir köşesinde 4 tane kırmızı mum yakın. Mumların ortasına biberiye koymanız aşk bağlarının daha da kuvvetli olmasını sağlayacaktır. Kırmızı mumları cumartesi günü de yakarak istediğiniz aşka kavuşabilirsiniz.

Karabiber Büyüsü ile Aşık Etme

Karabiber büyüsüyle sevdiğini aşık etme ya da terk eden sevgiliyi geri döndürmek isteyenler de başarılı sonuçlara ulaşabilmektedir. Karabiber büyüsü ile aşık etme ritüelini gerçekleştirebilmek için şu detaylara dikkat edilmelidir:

 • Bir çay kaşığı bal ve karabiberi bir kaba koyun.
 • Malzemeleri karıştırırken aşık olmasını istediğiniz kişiyi düşünün.
 • Yere oturup bağdaş kurduktan sonra gözlerinizi kapatın ve şu tılsımlı cümleyi 7 defa yüksek sesle tekrar edin: “Ey Hüddam Apraziyal, senin hükmün geçerli, sen bana da gelsene.”
 • Daha sonra “Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim.” tılsımlı sözcüğünü 7 kere okuyun.
 • Bu ritüelin tamamlanmasının ardından okunmuş bir kabı toprağın altına gömün.
 • Tüm işlemlerin ardından aşık etmek istediğiniz kişiye kısa süre içinde kavuşarak büyük bir aşk yaşamaya başlayacaksınız.

3 Gün Ritüeliyle Aşık Etme

Sevdiğini aşık etme büyüsü arayanların en sık kullandığı ritüellerden biri de 3 gün uygulamasıdır. Bunun için sevdiğiniz kişinin bir adet fotoğrafını alın. Fotoğrafa odaklanarak bu kişiyle aşk yaşamanın nasıl olacağını iliklerinize kadar hissedin. 1 hafta boyunca resmi yatak odanızda kimsenin görmeyeceği yerde saklayın. Bu sırada fotoğrafın üzerine okunması gereken şu duayı vakit buldukça sesli biçimde okuyun:

 • Taha. Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka. İlla tezkiratel limey yahşa. Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula. Errahmanü alel arşisteva. Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera. Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa. Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna. Ve hel etake hadiysü musa. İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda. Felemma etaha nudiye ya musa. İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva. Ve enahtertüke festemı’ lima yuha. İnnenı enallahü la ilahe illa ene fa’büdnı ve ekımıs salate li zikrı. İnnes saate atiyetün ekadü uhfıha li tücza küllü nefsim bi ma tes’a. Fe la yesuddenneke anha mel la yü’minü biha vettebea hevahü fe terda. ma tilke bi yemınike ya musa. Kale hiye asay etevekkeü aleyha ve ehüşşü biha ala ğanemı ve liye fıha mearibü uhra. Kale elkıha ya musa. Fe elkaha fe iza hiye hayyetün tes’a. Kale huzha ve la tehaf se nüıydüha sıratehel ula. Vadmün yedeke ila cenahıke tahrüc beydae min ğayri suin ayeten uhra
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani