Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüleri

Resme bakarak yapılan aşk büyüleri hangileridir, nasıl yapılır? Resme bakarak yapılan aşk büyüsü etkileri nelerdir, kaç günde etkisini gösterir? Ayrıntıları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüleri
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Resimle yapılan aşk büyüleri etkilerini en kısa sürede göstermeye başlar. Çünkü resme bakılarak okunan dualar ve tılsımlı sözcükler karşı tarafa direkt olarak aktarılır. Bu yüzden belirtilerini kuvvetli bir şekilde ertesi gün göstermeye başlar. Resme bakarak yapılan aşk büyülerinin muhakkak işinde uzman olan medyumlara yaptırılması gerekir.

Resme Bakarak Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme bakarak yapılan evlenme büyülerinde karşı tarafın yüzünün en net bir şekilde göründüğü resminin kullanılması gerekir. Aynı zamanda büyüyü yapan kişinin de resmi olmalıdır. Bu iki resmin üzerine aşk duaları ve tılsımlı sözcükler okunup niyet edildikten sonra karşı tarafın aklında evlilik yoksa, hemen sizinle evlenmek ister ve size olan bağlılığını net bir şekilde ortaya koyar.

Resim Yakılarak Yapılan Büyüler Etkili Mi?

Bir resmin yakılması sonucunda ortaya çıkarılan büyü kara büyülerin arasında yer alır. Bu büyülerin yapılmasında genelde kötü niyet vardır. Ayırma veya soğutma amacı ile yakılarak büyüler yapılır. Resmin yakılması ile yapılan büyülerde büyüyü yapmak istediğiniz kişinin resmini almanız gerekir. Daha sonra hangi niyet ile büyüyü yapmak istediğinizi dile getirerek dualar ve tılsımlı sözcükler okuyunuz. Ardından resmin kül olana kadar yakılması gerekir. Bu sayede evliliğinde veya ilişkisinde mutlu giden kişileri ayırarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Resme Bakarak Evde Aşk Büyüsü Yapılabilir Mi?

Resim ile evde aşk büyüsünün yapımı mümkündür. Bunun için ilk olarak işinde ehli olan medyuma giderek gerekli olan aşamaların neler olduğunu öğrenmeniz gerekir. Medyumun istediği malzemeler ve söylediği adımlara uygun olarak büyüyü yaptığınız zaman istediğiniz kişiyi kendinize 24 saat içerisinde bağlama şansınız vardır. Aynı zamanda sevdiğiniz adamı veya kadını ilişkisinden ya da evliliğinden hemen ayırarak kendinize bağlayabilirsiniz. İki niyet doğrultusunda kısa sürede etkisini göstermektedir.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsünde Dua Nasıl Okunur?

Resme bakılarak yapılan aşk büyülerinde okunan dualar aşağıda tek tek anlatılmaktadır:

  • Her biri 7 defa olacak şekilde ilk olarak sırasıyla Ayetel Kürsi, Nas, Felak İhlas ve Fatiha surelerinin içten bir şekilde okunması gerekir.
  • Daha sonra “Bismillahirrahmanirrahim. Lâ ilâhe illa ente sübhâneke innî küntü minezzâlimiyn. Rabbî amiltü sûen zalemtü nefsî ve ente Erham’ür-Rahımîn. Sübhanallahü vel hamdü lillâhi ve lâ ilahe illallâhü vallâhü ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyül aziym.” duası okunmalıdır.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsünün Amacı Nelerdir?

Resme bakılarak yapılan aşk büyülerinde kişinin resminin üzerinde yer alan kalbine çeşitli aşk duaları ve tılsımlı sözcükler okunur. Bu sayede karşı tarafın kalbini ele geçirerek size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda karşı tarafın aklını da kontrol altına alarak her dediğinizi yaptırabilme imkanınız da vardır. Böylece karşı tarafın hem kalbine hem de zihnine vurgulamalar yaparak kendinize kısa sürede aşık edebilirsiniz.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsünde Ne Kullanılır?

Resme bakarak yapılan aşk büyülerinde büyünün yapılacağı kişinin resmi kullanılmaktadır. Resim bulamadığınız zaman sembolik olarak karşı tarafın simasını çizimler ile de yapabilirsiniz. Hem çizim hem de gerçek resim üzerinde yer alan kalbe ve zihne çeşitli aşk duaları ve tılsımlı sözcükler okunarak büyünün yapılması gerçekleşir.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsünün Adımları Nelerdir?

Resme bakarak yapılan aşk büyülerinin yapım aşaması aşağıda tek tek anlatılmaktadır:

  • İlk olarak sessiz bir odaya geçmeniz gerekir.
  • Daha sonra yanınıza size bağlanmasını istediğiniz kişinin gerçek resmini ya da çizilmiş olan sembolik resmini almalısınız.
  • Ardından güneşin doğuş yönüne doğru yönünüzü verin ve gözlerinizi kapatın.
  • Gözlerini kapattıktan sonra 7 defa ““Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık.” tılsımlı sözcüğü okuyun.
  • Aynı zamanda bu esnada bu büyüyü ne amaçla yaptığınızı da dile getirmelisiniz.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsünde Kullanılan Sözler Nelerdir?

Resme bakılarak yapılan aşk büyülerinde ilk olarak size bağlanmasını istediğiniz kişinin resmini alın. Daha sonra resimde yer alan kafaya sağ elinizin işaret parmağını koymalısınız. Kalp kısmına da sol elinizin işaret parmağını koyun. İstenilen pozisyonu aldıktan sonra aşağıda verilen tılsımlı sözcüğü fotoğrafın üzerine okumanız gerekir:

  • “Ey Zargon Efendi, kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.”

Tılsımlı sözcüğün okunmasından hemen sonra fotoğrafın yüzü içe gelecek şekilde ikiye katlama işlemini yapın. Ardından okunmuş resmi evde kimsenin görmeyeceği ve ulaşamayacağı yerde saklayın.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsü Zararlı Mı?

Resme bakılarak yapılan aşk büyüsünün zararları vardır. Bu büyünün direkt olarak karşı tarafa etki etmesinden dolayı yanlış yapıldığı zaman kişinin hem kalbi hem de zihni büyünün etkisi altında kalarak ömür boyu değişmez. Bu yüzden büyünün işinde uzman olan medyumlar tarafından yapılmasında yarar vardır.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüleri Etkili Mi?

Resme bakılarak yapılana aşk büyüleri işinde uzman olan medyumlar tarafından yapıldığı takdirde sevdiğiniz adamı veya kadını 1 gün içerisinde bile kendinize deliler gibi aşık edip bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda resimle yapılan aşk büyülerinde sevdiğiniz kişi ile hangi yerde ve koşulda yaşamak istediğinizi gösteren resmi de medyuma götürerek o hayatı yaşamanız için kendinize ve sevdiğiniz kişiye büyü yaptırabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz adam veya kadınla istediğiniz yerde yaşama şansını elde edersiniz.

Kağıt yakarak yapılan aşk büyüleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Resme bakılarak yapılan aşk büyülerinin doğru fotoğraf ve adımlarla yapılmasından sonra fotoğraftaki kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Fotoğrafta özelikle kalbin ve kafanın üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okunduğu için büyünün yapılmasından sonra karşı tarafın zihni ve kalbi tamamen size ait olur. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Sizinle bir arada olmak için fırsatlar kollar. Yanınızda olmadığı zamanlarda size aşırı derecede özlem duygusu besler. Bütün sosyal çevresinden kendini soyutlayarak sadece sizinle iletişim halinde olmak ister.

Bu büyüyü ayırmak ve soğutmak amacı ile yaptığınız zaman sevdiğiniz kişinin mutlu giden evliliği veya ilişkisi aniden biter ve direkt olarak sizin yanınıza gelir. Sizinle sonsuza kadar birlikte olur.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsünde Hangi Dua Etkilidir?

Resme bakarak yapılan aşk büyülerinde resmin üzerine okunan en etkili dua aşağıda verilmektedir:

  • Bismillahirrahmanirrahim. Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin inneke alâ külli şeyin kadîr. Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd, lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm, Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm Yâ hayrel vârisiyn Ya erhamer râhimin Yâ semiyad düâ Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl. Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmü yâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym. Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym. Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym. Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr. Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.

Verilen duanın ardından 7 defa aşağıda yer alan dua okunmalıdır:

  • *Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdülillahi rabbil alemin. Benim kalbim temiz niyetim temiz Fatiha şerifenin tecellisi ile Errahmanirrahim. Kızı/Oğlu merhamet et. Allaha ve Fatiha şerife ye hizmet etmek üzere Maliki Yevmiddin. Kızı/Oğlu  merhamet ve şefkat ölçüleri içinde Allah’a itaat etmek üzere fatihanın sırrı hakkı için sahib bulunsun. İyyake na büdü. Kızı/Oğlu gönül alçaklığı içinde Allah’a kulluk etmek üzere fatiha şerife hakkı için bana bağlansın. Ve iyyake nestaiyn. Allah’ım fatiha şerife ile bana yardım et. Kızı/Oğlu ta ki bana baş eğsin; hem rağbet etsin, hem korksun, hem gizli, hem aşikâr itaat ve muhabbet üzere bulunsun. Söz ve davranışlarında bu ölçü içinde olsun. Allah’ım senin rızan ile bana gelsin. Fatiha şerifenin sırrı hakkı için meşru emirlere uymakta onun iradesi altında bulunsun. ihdinaz sıratel müstakiym. Kızı/Oğlu fatiha şerifenin sırrı hakkı için doğru yolu bulsun, dosdoğru olsun, sevgi itaat tevazu içinde bulunsun sözleri hep bu ölçüde olsun. Bir daha doğru yoldan ayrılmamak üzere Sıratellezine en amte Aleyhim. Kızı/Oğlu arzu ettiği ve umduğu şeyde iyilikte bulun, bunu sırf sana kulluk olsun diye yap, sevgi ve şefkat üzere bulun Fatiha şerifenin hakkı için Gayril mağdubi aleyhim veleddalin amin.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani