Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır, neler gereklidir? Uzaktan aşk büyüsü zararları var mı? Büyü ile ilgili merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Sevdiğiniz kişinin uzakta olması durumunda o kişinin özel eşyası veya fotoğrafı ile aşk büyüsünü kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu büyünün yapılması için tecrübeli ve donanımlı medyumların tercih edilmesi gerekir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Uzaktan bir kişiye aşk büyüsünün yapılması mümkündür. Bunun için ilk olarak size bağlanmasını ve aşık olmasını istediğiniz kişinin bir tane fotoğrafını temin etmeniz gerekir. Daha sonra işinde uzman olan medyumlar fotoğrafın üzerine çeşitli aşk duaları ve tılsımlı sözcükler okur. Fotoğraf ile yapılan büyünün sonucunda o an karşı tarafın kalbine ve zihnine sizin aşkınız düşer ve bir an sizi gözünde canlandırır. Size olan aşkını ve bağlılığını dile getirecektir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Etkili Mi?

Özellikle Havas ilmi doğrultusunda yapılan uzaktan aşk büyüleri etkilerini kuvvetli bir şekilde göstermeye başlar. Bu büyünün yapılmasında Havas ilmi konusunda donanımlı ve daha önceden uzaktan aşk büyüsü yapmış olan medyumların tercih edilmesi gerekir. Bu sayede platonik olarak duyduğunuz aşklara karşılık bulursunuz. Aynı zamanda evliliğinde sorun yaşayan çiftler de evliliklerini bu büyü sayesinde kurtarabilir ve birbirlerine daha çok bağlanır.

Uzaktan Aşk Büyüsü Tutar Mı?

Uzaktan yapılan aşk büyüsünü iyi niyetler doğrultusunda yaptırdığınız zaman etkisini hemen göstermeye başlar. Ayrıca büyünün kısa sürede tutması için işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir. Doğru malzemeler ve adımlar ile uzaktan aşk büyüsü yapıldığında 1 hafta içerisinde sevdiğiniz adamın veya kadının size deliler gibi bağlandığının farkına varacaksınız. Sevdiğiniz kişi uzakta olsa da büyünün etkisi ile hemen sizin yanınıza gelecek ve sizden bir daha hiçbir şekilde ayrılmayacaktır.

Uzaktan Aşk Büyüsünün Özellikleri Nelerdir?

Uzaktan aşk büyüsünün en büyük özelliği büyüyü yaptıran kişi ile büyünün yapıldığı kişinin farklı illerde veya ülkelerde olmasına rağmen etkisini yakından yapılan aşk büyüleri ile aynı şekilde göstermesidir. Uzakta olan aşkınız bu büyünün sonucunda sizi aklına getirir ve sizinle bir arada olmak için fırsatlar kollar. Aynı zamanda bu büyünün yapılması için bir medyumun yanına gitmenize de gerek yoktur. Medyuma kargo yolu ile size bağlanmasını istediğiniz kişinin resmini göndererek de büyünün yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsünü Herkes Yapabilir Mi?

Uzaktan yapılan aşk büyüsünü herkes yapamamaktadır. Büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı yanlış yapıldığı zaman ters sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bu yüzden daha önceden bu büyüyü birçok kez yapmış ve Havas ilmi konusunda bilgisi olan medyumların yapması gerekir. Aynı zamanda büyüyü yapacak medyumların Kuran-ı Kerim’de yer alan bütün dualara hakim olması da oldukça önemlidir.

Resme bakarak yapılan aşk büyüleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsünü Bozmak Mümkün Mü?

Uzaktan yapılan aşk büyüsünün bozulması mümkündür. Büyü bozma işlemini evde yapmak yerine medyuma gidilerek danışılması gerekir. Medyumlar öncelikle uzaktaki kişiye bakımlar yaparak hangi büyünün yapıldığını ortaya çıkarır. Daha sonra büyünün etkisi altında olan kişinin resminin üzerine büyünün bozulmasında etkili olan duaları okur. Bir hafta içerisinde karşı taraf büyünün bütün kötü enerjilerinden ve etkilerinden kurtulmuş olur.

Uzaktan Aşk Büyüsünde Neler Kullanılır?

Uzakta olan sevdiğiniz kişinin size aşık olması için aşk büyüsünün yapılmasında kullanılan malzemeler aşağıda tek tek listelenmektedir:

  • Fotoğraf,
  • Uzakta yaşayan kişinin saç teli, el veya ayak tırnağından bir parça, kan, deri parçası ya da diğer uzuvlarından alınan parçalar,
  • Uzakta olan kişinin özel eşyaları kullanılarak aşk büyüsü kolay bir şekilde yapılır. Bu büyünün yapılması direkt etki göstereceği için kısa sürede sevdiğinize kavuşabileceksiniz.

Uzaktan Fotoğrafla Aşk Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Fotoğraf ile uzaktan yapılan aşk büyüsünde edilen niyet ve okunan duaların içtenliği oldukça önemlidir. Uzaktan fotoğraf ile aşk büyüsünün yapılması için öncelikle işinde uzman olan ve hisleri kuvvetli medyumların tercih edilmesi gerekir. Medyumlar kendisine verilen resmin üzerine tılsımlı sözcükler ve aşk duaları okuyarak karşı tarafın kalbine ve zihnine sizin aşkınızın kısa sürede düşmesine yardımcı olur. Aşağıda medyumların fotoğrafın üzerine okuduğu en etkili dua şu şekildedir:

  • Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiat lehüm siyabün min narin yasubbu min fevka rüüsihimül hamim. Allahümme sabbe fi re’si filan ibni filane elvec-i veş-şakikate ved-darban. Yusharu bihim ma fî butunihim vel cüludü ve lehüm mekamiu min hadidin. Küllema eradu en yahrucu minha min gammin u-idu fiha ve zuku azabel harik. Kezalike yasda’ re’si filan ibni filane min azabil harik huzuhü feğul-luhü sümmel cahime salluhü sümme fî silsiletin zeruha seb-une ziraen feslikuhü. Kezalike yasubbü alare’si filan ibni filane el veci’ ved darban vel azabel elimi, küllema darbet daribis sindal bi hakkı hazihil esma-i şerantayail şerantayail eşmahin şemahin el ali alâ külli berahim elmu’tezzü fi ulüvvi şemuhiyyeti.”

Bu duayı medyum 13 gece boyunca toplamda her gün 1013 defa okur. 13 günün sonunda karşı tarafın size olan aşkı ve bağlılığı ortaya çıkacaktır.

Uzaktan Aşk Ve Bağlama Büyüsünde Adımlar Nelerdir?

Uzaktan aşk ve bağlama büyüsünün yapılması için öncelikle büyünün yapılacağı kişinin bir adet fotoğrafı temin edilmelidir. Kişinin gerçek resmi olmasa da çizim ile yapılmış sembolik resmi de yeterli olacaktır. Bu büyüde resmin kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü büyünün yapılmasında doğa üstü varlıkların gücünden de yararlanılır. Bu resim cinlere bir yol gösterici nitelikte olur.

Bunların yanında karşı tarafın anne, baba adı ve doğum tarihi gibi kişisel bilgilerine de ihtiyaç vardır. Bu malzemeler ve bilgiler sayesinde uzaktan medyumları aşk ve bağlama büyüsünü yaparak karşı tarafın size olan aşkını ortaya çıkarır. Bu büyünün etki süresi yaklaşık olarak 3 hafta sürmektedir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Kuvvetli Mi?

Uzaktan yapılan aşk büyüsü yakından yapılan ile aynı etkiyi gösterir. Doğru uzman eller ile yapıldığı zaman etkisini 5 veya 7 gün içerisinde göstermeye başlar. Platonik olarak aşık olduğunuz kişi size hemen deliler gibi bağlanır. Sürekli sizin yanınızda olmak ister. Bunun yanında evlilikler için de bu büyü yaptırılabilir. Özellikle uzakta çalışan eşiniz ile aranızda soğukluk varsa, bu büyüyü yaptırarak eşinizin dışarıya gözünün kaymamasını ve sadece sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Uzaktan aşk büyüsünü yaptıran evli çiftler eşlerinden bulamadığı sevgiyi daha net bir şekilde görme şansını elde edecektir. Aynı zamanda bütün zamanını size ayırır ve bir an olsun bile sizden ayrılmak istemez. Sevgilisi uzakta olan kişiler bu büyüyü yaptırdığı zaman size olan ilgisinin ve bağlılığının daha fazla olmasına vesile olur. Uzakta olan sevgiliniz büyünün etkisi ile sürekli olarak sizi özlemeye başlar. Sizinle yan yana olmak için bütün iş hayatını bırakıp sizin yanınıza döner. Bunun sonucunda da ölene kadar sevgiliniz ile bir ömür boyu mutu bir şekilde yaşarsınız.

Uzaktan Aşk Büyüsü İle Kavuşulur Mu?

Uzaktaki sevgilinizin size olan sevgisini daha da arttırmak ve bir an önce birbirinize kavuşmanız için aşk büyüsünü yapmadan önce aşk duasını bir mavi amber mürekkebi yardımı ile bir temiz kağıda yazmanız gerekir. Daha sonra bir sürahi su alın ve suyun içerisine yazılı olan duayı atın. Ardından suyun üzerine 99 defa kağıda yazdığınız duayı yeniden okuyun. Okunmuş suyu 1 gün boyunca bekletin. Ertesi gün sudan içmeye başlayın. Bu sayede sevdiğiniz kişinin uzakta olmasına rağmen hemen sizin yanınıza geldiğinin farkına varacaksınız.

Aşağıda 99 defa okunması gereken aşk duası şu şekildedir:

  • Bismillâhirrahmânirrahîm. El hamdü lillahi rabbil âlemin. Er rahmânir rahiym. Mâliki yevmiddîn. İyyâke na’büdü ve iyyâke nestaîn. İhdinas sirâtal müstekiym. Siratallezîne en’amte aleyhim ğayril mağdûbi aleyhim ve led-dâllîn. Elif lâm mîm. Zâlikel kitâbü lâ raybe fîh, hüden lil müttekiyn. Ellezîne yü’minûne bil ğaybi ve yükîmûnes-salâte ve mimmâ razaknâhüm yünfikun. Velelzîne yü’minûne bi mâ ünzile ileyke ve mâ ünzile min kablik, ve bil âhirati hüm yûkinûn. Ülâike alâ hüden min Rabbihim ve ülâike hümül müflihûn. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühû sinetün velâ nevm, lehû mâ fis-semâvâti ve mâ fil-ard, men zellezî yeşfeu ındehû illa bi iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim ve mâ halfehüm, ve lâ yühîtûne bişey’in min ılmihî illâ bi-mâ-şâ-e vesia kürsiyyühüs semâvâti vel-ard, ve lâ yeûdühû hifzuhüma, ve hüvel aliyyül azîm. Lillâhi mâ fis semâvâti ve mâ fil ard, ve in tübdû mâ fî-enfüsiküm ev tuhfûhü yühâsibküm bihillâh, fe yağfiru limen yeşâü ve yüazzibü men yeşa’, vallâhü alâ külli şey’in kadîr. Âmener-rasûlü bi-mâ ünzile ileyhi min rabbihî vel mü’minûn, küllün âmene billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve rusülih, lâ nüferriku beyne ehadin min rusulih, ve kâlû semi’nâ ve eta’na ğufrâneke rabbenâ ve ileykel masîr. Lâ yükellifüllâhü nefsen illâ vüs’ahâ, lehâ mâ kesebet ve aleyhâ mektesebet, rabbenâ lâ tüâhiznâ in-nesînâ ev ahta’na, rabbenâ ve lâ tahmil aleynâ isran kemâ hameltehû alellezîne min kablinâ, rabbenâ ve lâ tühammilnâ mâ lâ-tâkate lenâ bih, va’fü annâ, vağfir lenâ, verhamnâ ente mevlânâ fensurnâ alel kavmil kâfirîn. İnne rabbekümüllâhüllezî halekas semâvâti vel-arda fî-sitteti eyyâmin smmestevâ alel-arşi-yuğşil-leylen nehâra yetlübühû hasîsen veş-şemse vel kamera ven nücûme müsahharâtin bi emrihî elâ lehül halku vel emru tebârakellâhü rabbül âlemin.

Bu duanın okunmasından hemen sonra aşağıda verilen dua okunmalıdır:

  • Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi”ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani