Yapması Çok Kolay Aşk Büyüleri

Yapması çok kolay aşk büyüleri hangileridir, nasıl yapılır? Yapması kolay ve etkili aşk büyülerini kimler yapabilir? Ayrıntılı bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Yapması Çok Kolay Aşk Büyüleri
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Kolay yapılabilen aşk büyüleri, özellikle sevdiğine bir türlü kavuşamayan kişilerin yakından ilgilendiği konulardandır. Anadolu’nun kadim geçmişinde yer alan yüzlerce medeniyetten kalan manevi ilimler, aşk ve bağlama büyülerinde de sık sık kullanılmaktadır. Yapması çok kolay olan aşk büyüleri, isteyen herkes tarafından yapılabilmektedir. Evde veya uygun olan herhangi bir yerde siz de aşk büyüleri yaparak sevdiğinizin sizin duygularınıza karşılık vermesini sağlayabilirsiniz. En kolay yapılan aşk büyüleri ve havas ilimlerinde yer alan bütün önemli manevi uygulamaları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çiçek Ritüeli ile En Kolay Aşk Büyüsü Uygulaması

Havas ilminde aşkın ve ateşli tutkunun karşılığı çiçeklerdir. Çiçekleri kullanarak kolay bir şekilde aşk ve bağlama büyüsü yapabilirsiniz. Basit aşk büyüsü yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz çiçeklerden bazıları şunlardır:

 • Sümbül
 • Menekşe
 • Lale
 • Beyaz Gül
 • Kırmızı Gül
 • Karanfik
 • Nergis

Bu çiçeklerden bulabildiğiniz kadarını bulup yapraklarını güzelce ayırın. Yere bez serip çiçek yapraklarını kurutmak için bırakın. Bu süreçte aşık etmek istediğiniz kişinin size aşık olması için dileklerde bulunun. Daha sonra 15 gün içinde yaprakların tamamı kuruduktan sonra poşetin içine doldurun. Poşeti yastığınızın altına koyun ve 15 gün bu şekilde uyuyun. Sürecin sonunda çiçekle yapılan aşk büyüsü etkisini gösterecektir.

Evde Kolay Yapılan Aşk Büyüsü

Uzakta olan kişilerin ya da her gün gördüğünüz ama bir türlü aşkınıza yanıt bulamadığınız kişileri kendinize aşık etmek için havas ve ledün ilimlerinden faydalanabilirsiniz. Manevi boyutta çok önemli olan uygulamalar arasında evde kolay yapılan aşk büyüsü de yer almaktadır. Büyünün ritüeli şu şekilde uygulanır:

 • Büyünün malzemeleri; iki adet kırmızı mum, büyü yapacağınız kişinin fotoğrafı, boş kağıt ve 1 kalem.
 • Beyaz renkli boş kağıda aşk büyüsü tılsımını yazın: “Ve kalu ley yedhulel cennete illa men kane huden ev nesar tilke emaniyyühüm kul hatu bürhaneküm in küntüm sadikıyn.Bela men esleme vechehu lillahi ve hüve muhsinün fe lehu ecruhu ınde rabbihı ve la havvfün aleyhim ve la hüm yahzenun.Ve kaletil yehudü leysetin nesar ala şey’iv ve kaletin nesara leysetil yehudü ala şey’iv ve hüm yetlunel kitab kezalike kalellezıne la ya’lemune misle kavlihim fallahü yahkümü beynehüm yevmel kıyameti fıma kanu fıhi yahtelifun. Ve men azlemü mimmem menea mesacidellahi ey yüzkera fıhesmühu ve sea fı harabiha ülaike ma kane lehüm ey yedhuluha illa haifın lehüm fid dünya hızyüv ve lehüm fil ahırati azabün azıym. Ve lillahil meşriku vel mağribü fe eynema tüvellu fe semme vechüllah innallahe vasiun alım. Ve kalüttehazellahü veleden sübhaneh bel lehu ma fis semavati vel ard küllül lehu kanitün. Bedıus semavati vel ard ve iza kada emran fe innema yekulü lehu kün fe yekun. Ve kalellezıne la ya’lemune lev la yükellimünellahü ev te’tına ayeh kezalike kalellezıne min kablihim misle kavlihim teşabehet kulubühüm kad beyyennel ayati li kavmiy yukınun. İnna erselnake bil hakkı beşırav ve nezirav ve la tüs’elü an ashabil cehıym. Ve len terda ankel yehudü ve len nesara hatta tettebia milletehüm kul inne hüdellahi hüvel hüda ve leinitteba’te ehvaehüm ba’dellezı caeke minel ılmi ma leke minallahi miv veliyyiv ve la nasıyr. Ellezıne ateynahümül kitabe yetlunehu hakka tilavetih ülaike yü’minune bih ve mey yekfür bihı fe ülaike hümül hasirun. Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın. Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha adlüv ve la tenfeuha şefatüv ve la hüm yünsarun.”
 • İki mumu yakıp, duayı sesli bir şekilde okuyun.
 • Duayı okurken sevdiğinizin resmine bakın ve dua kağıdını okumayı bitirdikten sonra mum alevinde kağıdı yakın.
 • Kağıdın küllerini bir poşete koyarak saklayın. Aşk büyüsünün etkilerini görmeye başladığınızda bu poşeti yok edin.

Çevirgel duası nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Suyla Aşık Etme Büyüsü Yapılışı

Havas ilminde hayatın ve canlılığın sembolü olan su, Anadolu’nun en eski köylerinde aşk büyüsü yapımında da kullanılmaktadır. Yaygın bilinen suyla aşk büyüsü yapılışı detaylarına dikkat edilmelidir. Bu ritüelin uygulanması adım adım şu şekildedir:

 • Bir bardak suya, “Bismillâhirrahmânirrahîm. Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiat lehüm siyabün min narin yasubbu min fevka rüüsihimül hamim. Allahümme sabbe fi re’si filan ibni filane elvec-i veş-şakikate ved-darban. Yusharu bihim ma fî butunihim vel cüludü ve lehüm mekamiu min hadidin. Küllema eradu en yahrucu minha min gammin u-idu fiha ve zuku azabel harik. Kezalike yasda’ re’si filan ibni filane min azabil harik huzuhü feğul-luhü sümmel cahime salluhü sümme fî silsiletin zeruha seb-une ziraen feslikuhü. Kezalike yasubbü alare’si filan ibni filane el veci’ ved darban vel azabel elimi, küllema darbet daribis sindal bi hakkı hazihil esma-i şerantayail şerantayail eşmahin şemahin el ali alâ külli berahim elmu’tezzü fi ulüvvi şemuhiyyeti.” duasını okuyun.
 • Bu işlemi 21 defa tekrar edin. Bittiğinde aşık etmek istediğiniz kişinin adını söyleyin.
 • Özellikle Perşembe ve Cuma günleri bu büyünün etkileri artmaktadır. Büyü en kısa sürede sevdiğinizi size sırılsıklam aşık hale getirecektir.

Beyaz Sabunla Aşk Büyüsü

Evinizde bulunan bazı özel materyaller ile aşk büyüsü yapabilirsiniz. En basit aşk büyüleri arasında yer alan sabunlu aşk büyüsü için sadece bir adet beyaz sabuna ihtiyacınız olacaktır. Etkisini hızlı biçimde gösteren sabunla aşk büyüsü ritüeli şu şekilde icra edilir:

 • Beyaz sabunun üzerine aşık etmek istediğiniz kişinin adını yazın.
 • Sabunu herkesten gizli olacak şekilde evin bir köşesinde saklayın.
 • Büyüyü yaptıktan sonra sabunu asla kullanmayın ve cildinize değirmeyin.
 • 5 gün içinde sevdiğinizde size karşı aşk duyguları uyanmaya başlar.

Boncuklarla Kolay Aşk Büyüsü Yapılışı

Sevdiğinden bir türlü karşılık alamayanlar için en çok tavsiye edilen aşk büyülerinden biri de boncuklarla yapılmaktadır. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü olarak da kullanılan bu manevi uygulama şu şekilde yapılır:

 • Aşık edeceğiniz kişinin en sevdiği ve en çok kullandığı renklerden 10 boncuk alınır.
 • Boncukların her biri ipe tek tek geçirilirken sevgilinin aşkından cayır cayır yandığı düşünülür. Düşünce gücünün önemi bu büyüde çok fazladır.
 • Boncukların tamamını sırayla ipe dizdikten sonra sıkı bir şekilde düğüm atılır.
 • Hazırlanan bu bileklik aşık olması istenen kişiye hediye edilir ve en azından 3 saat mutlaka takması sağlanır.

Karabiber ile Aşık Etme Ritüeli

Evde bulunan malzemeler arasında yer alan karabiber ile hayatınızın aşkını kendinize bağlayabilirsiniz. Karabiberle aşık etme büyüsü, havas ilminde manevi yönü çok yüksek tılsımlı büyülerdendir. Bu yüzden hüddamlar ile iletişime geçilerek aşk büyüsünün etkisi artırılabilir. Herhangi bir endişeniz olmadan büyüyü tamamlamak için şu aşamaları uygulamanız gerekir:

 • Birer çay kaşığı ve balı bir kap içinde karıştırın ve malzemeleri karıştırırken şu tılsımlı sözcüleri söyleyin: “Ey Hüddam Apraziyal, senin hükmün geçerli, sen bana da gelsene.”  Bu cümleyi 7 defa tekrar ettikten sonra şu sözleri okuyun.
 • “Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim.”
 • Kaba okuduğunuz bu tılsımlı sözlerden sonra kabı vakit kaybetmeden kimsenin basmadığı bir toprağın altına gömün.
 • En kısa sürede sevdiğiniz size açılacak ve unutulmaz bir aşka yelken açacaksınız.

Platonik Sevgiliyi Aşka Getirme Büyüsü

Evde kolay yapılan aşk büyüleri arasında özel dualar ve sözler de yer almaktadır. Sevilen kişiyi hayata çekme ritüeli için her akşam yalnız başınıza kalıp okumanız gereken dua şu şekildedir:

 • “Kâlu innâ tetayyârnâ bikum leil lem tentehu le nercumennekum ve le yemessennekum minnâ âzabun elim
 • Kâlu tairukum meâ’kum ein zukkirtum bel entum kavmum musrifun
 • Ve câe min aksâl medineti raculun yes’â kâle yâ kavmittebiul murselin
 • İttebiu mel lâ yes elukum ecrav vehum muhtedun
 • Ve mâ liye lâ a’budullezî fetaranî ve ileyhi turceun
 • E ettehîzu min dunihi âliheten iy yuridnir rahmânu bi durril lâ tuğni ânni şefââtuhum şey’ev ve lâ yunkizu
 • İnni izel le fi dâlâlim mubin
 • İnni âmentu bi rabbikum fesmeun.

Bu aşk büyüsünün karşı konulamaz bir etkisi bulunmaktadır. Tesiri çok kuvvetli olan bu manevi uygulama etkilerini 5 gün içinde göstermeye başlamaktadır. İlk 5 gün boyunca her akşam düzenli olarak okunan bu dua, daha sonraki süreçte istediğiniz zaman okuyabileceğiniz bir alışkanlığa dönmelidir. Sevdiğinizi kendinize aşık etmek ve ömrünün sonuna kadar size aşık kalmasını sağlamak için ödemeniz gereken bedel budur. Bu duayı okumayı kestiğiniz sürece sevdiğinizin sizden uzaklaşma ihtimali vardır.

Kadınlar İçin Yapması Kolay Aşk Büyüsü

Kolay aşk büyüleri yapılışı bakımından özellikle eski toprak manevi hocalar tarafından yakından bilinmektedir. Kadınların aşık etmek istedikleri erkeklere karşı kolaylıkla yapabilecekleri etkili aşk ve bağlama dualarından biri de şu şekildedir:

 • Kâlu innâ tetayyârnâ biVel kamera kaddernâhu menâzile hâttâ âde kel urcunil kâdim
 • Leşşemsu yembeği lehâ en tudrikel kâmera velel leylu sâbikun nehâri ve kullun fi feleki yesbehun
 • Ve âyetul lehum ennâ hâmelnâ zurriyyetehum fil fulkil meşhun
 • Ve hâlâknâ lehum mim mislihi mâ yârkebun
 • Ve in neşe’ nuğrikhum felâ sârihâ lehum velâhum yunkazun
 • İllâ rahmetem minnâ ve metâân ilâ hin
 • Ve izâ kile lehumutteku mâ beyne eydikum ve mâ hâlfekum leâllekum turhâmun
 • Ve mâ te’tihim min âyetim min âyâti rabbihim illâ kânu ânhâ mu’ridin.kum leil lem tentehu le nercumennekum ve le yemessennekum minnâ âzabun elim
 • Kâlu tairukum meâ’kum ein zukkirtum bel entum kavmum musrifun
 • Ve câe min aksâl medineti raculun yes’â kâle yâ kavmittebiul murselin
 • İttebiu mel lâ yes elukum ecrav vehum muhtedun
 • Ve mâ liye lâ a’budullezî fetaranî ve ileyhi turceun
 • E ettehîzu min dunihi âliheten iy yuridnir rahmânu bi durril lâ tuğni ânni şefââtuhum şey’ev ve lâ yunkizun
 • İnni izel le fi dâlâlim mubin
 • İnni âmentu bi rabbikum fesmeun.

Bu ritüel 222 kere tekrar edildikten sonra sevdiğiniz size karşı açılacak ve hayatının aşkı olduğunuzu tüm çevresine ilan edecektir.

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani