Aşk Duası Ritüeli Nasıl Yapılır?

aşk duası ritüeli nasıl yapılır, neler gereklidir? Aşk duası ritüeli nasıl gerçekleşir? Merak edilen bilgilere yazımzıdan bakabilirsiniz.

Aşk Duası Ritüeli Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Aşk duası ritüelinin yapılmasında aşk ve bağlama dualarının etkisi oldukça büyüktür. Bunun yanında aşk duası ritüellerini yapanlar fotoğraf, saç, tırnak gibi kişisel eşyalardan da yararlanabilir. Aşk duası ritüelinde okunması gereken duayı işinde uzman olan kişinin okuması gerekir.

Aşk Duası Ritüeli Nasıl Uygulanır?

Aşk duası ritüelinin yapılmasında okunması gereken duanın Cuma günleri toplamda 15 defa edilmesi gerekir. Aşk duası ritüelinde etkili olan duanın okunuşu şöyledir:

 • Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan. Ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban. Birahmetike ya erhamerrahimin. La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illallahül melikül cebbar. Ya Allah, hasbiyallah.

Aşk Duası Ritüeli İle Biri Nasıl Aşık Edilir?

Aşk duası ile birini aşık etmek mümkündür. Bunun için öncelikle üç gün boyunca sabah namazını kılmanız gerekir. Sabah namazını kılmadan önce muhakkak boy veya gusül abdesti almalısınız. Sabah namazını kıldıktan sonra karşı tarafın size aşık olması ve bağlanması için iyi niyetlerde bulunmalısınız. En son olarak aşağıda verilen duayı 3 gün boyunca okumanız gerekir:

 • “Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Aşk Duası İle Platonik Aşk Nasıl Karşılıklı Olur?

Platonik olarak duyulan aşkların karşılık bulması için okunması gereken duanın her gün toplamda 1001 defa okunması talep edilir. Duanın art arda 3 gün boyunca okunması gerekir. Üç günün sonunda aşık olmasını istediğiniz kişi size deliler gibi bağlanır. Her zaman sizinle birlikte olmak ister ve bir an olsun sizin yanınızdan ayrılmak istemez.

Üzerimde büyü var mı? Varsa kim yapmış rüyada öğrenme? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Aşk Duası Ritüeli Etki Eder Mi?

Aşk duası ritüelinin yapılma aşamaları aşağıda tek tek verilmektedir:

 • İlk olarak size aşık olmasını istediğiniz kişinin özel eşyasını ve bir tane fotoğrafını temin edin.
 • Daha sonra resmin üzerine isim yazarak ismi daire içine alın.
 • Ardından resmin üzerine 1000 defa “Ya Vedud” esmasını okumanız gerekir.
 • En son olarak resmin üzerine karşı taraf hakkında iyi niyetlerde bulunun.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra resmi yatak odasının duvarına asın.
 • 1 hafta sonra istediğiniz insan size deliler gibi aşık olacaktır.

Aşk Duası Ritüeli Nasıl Gerçekleşir?

Aşk ritüelinin uygulanması için öncelikle 1 tane elma almanız gerekir. Elmayı aldıktan sonra elmanın üzerine 7 defa “Ya kaviyyü ya metinü ya alimü ya hakim” duasını okumanız gerekir. Elmanın üzerine duaları okuduktan sonra elmayı size aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirmelisiniz. Bir hafta sonunda istediğiniz sonucu başarılı bir şekilde elde edeceksiniz.

Aşk Ritüelinde Adaçayı Yöntemi Nasıl Yapılır?

Adaçayı ritüelinin yapım aşaması aşağıda sırasıyla detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Öncelikle bir kap alın ve bu kabın içinde adaçayını yakmaya başlayın.
 • Daha sonra evin içerisinde tütsü haline gelen adaçayını gezdirin.
 • Gezdirme işlemi sırasında içinizden iyi niyetlerde bulunun.
 • 1 hafta sonra bütün dilekleriniz gerçeğe dönüşecektir ve sevdiğiniz insana kavuşacaksınız.

Aşk İçin Denenmiş Dua Hangisidir?

Karşı tarafı kendinize aşık etmek için aşağıda verilen duayı okumanızda yarar vardır:

 • Bismillahirrahmanirrahim. Veylün likülli hümezetin lümezetin elleziy cemea malen ve addedehu yahsebu enne malehu ahledeh kella leyunbezenne filhutamet vema edrake melhutamet alelefidet inneha aleyhim mü’sadetün fiy amedin mümeddete.
 • Allâhümme leke eslemtü ve bike âmentü ve aleyke tevekkeltü ve ileyke enebtü ve bike hâsemtü. Allâhümme innî eûzü bi ‘izzetike lâ ilâhe illâ ente en tudillenî. Ente’l-hayyüllezî lâ yemûtü ve’l-cinnü ve’l-insu yemütûne.

Aşk Duası Ritüelinde Adımlar Nasıl Uygulanır?

Aşk duası ritüelinin yapılma aşamaları aşağıda sırasıyla anlatılmaktadır:

 • İki tane pembe renkte olan mumu alın.
 • Daha sonra mumlar yan yana gelecek şekilde şamdanların içerisine koyun.
 • Kırmızı bir kurdele veya ip ile şamdanları birbirlerine bağlamaya başlayın.
 • Bir gün geçtikten sonra ipi veya kurdeleyi çözmeye başlayın.
 • Mumları yakın ve bir süre sonra yanan mumları söndürün.
 • Mumların üzerine karşı taraf hakkında iyi niyetlerde bulunun ve “Allâhümme’ğfir lî hatîetî ve cehlî ve israfî fî emrî ve mâ ente a’lemu bihi minnî. Allâhümme’ğfir lî ceddî ve hezlî ve hataî ve amdî ve küllü zâlike indî. Allâhümme’ğfir lî ma kaddemtü ve mâ ahhartü ve mâ esrartü ve mâ a’lentü ve mâ ente a’lemu bihî minnî. Ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru ve ente alâ külli şey’in kadîr.” duasını okuyun.

Aşk Duası Ritüelinde Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Aşk duası ritüelinin yapılması için öncelikle 7 defa Ayetel Kürsi, Felak, Nas, İhlas ve Fatiha surelerinin okunması gerekir. Surelerin okunmasından sonra aşağıda verilen dua edilmelidir:

 • Bismillahirrahmanirrahim. Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin*inneke alâ külli şeyin kadîr.Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk.Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr.Yâ Hayyü Yâ Kayyûm.Bismillâhi Allâhü Ekber.Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente*Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.*Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.*Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd,lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym.*Elif Lâm Mîm,Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm*Yâ hayrel vârisiyn*Ya erhamer râhimin*Yâ semiyad düâ*Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl.*Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym.Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ*Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym.Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd*Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst*Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym.Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk*yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr.Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.

Aşk Duası Ritüelinde Habib Duası Nasıl Okunur?

Aşk duası ritüelinde ilk olarak 41 defa “Ya Habib” esmasının okunması gerekir. Esmanın okunmasının hemen ardından “Bismillahirrahmanirrahim. Lâ ilâhe illa ente sübhâneke innî küntü minezzâlimiyn. Rabbî amiltü sûen zalemtü nefsî ve ente Erham’ür-Rahımîn. Sübhanallahü vel hamdü lillâhi ve lâ ilahe illallâhü vallâhü ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyül aziym.” duasını okuyun.

Aşk Duası Ritüelinde Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk duası ritüelinde papaz büyüsünü yapmak isteyenler muhakkak işinde uzman olan medyumlara gitmelidir. Çünkü papaz büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı yapılan bir yanlışta geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkar. Papaz büyüsünün yapılması için size bağlanmasını ve aşık olmasını istediğiniz kişinin kişisel eşyalarından veya saç, tırnak, deri gibi vücutlarından bir parça almanız gerekir. Alınan özel veya kişisel eşyaların üzerine aşk duasının samimi ve içten bir şekilde okunması tavsiye edilir. Duanın okunması esnasında karşı taraf hakkında iyi niyetlerde bulunmalısınız.

Hazırlanan ritüeli evinizin içerisinde kimsenin görmeyeceği bir yerde saklamalısınız. 3 gün sonra ritüelin etkisi kendini göstermeye başlayacaktır.

Aşk Duası Ritüelinde Nohut İle Nasıl Uygulama Yapılır?

Aşk duası ritüelinde öncelikle sessiz bir odaya geçin ve yönünüzü kıbleye doğru dönün. Daha sonra 1 dakika boyunca içinizden “Tüm ulvi varlıklar; benim sesimi duyun, bana kulak verin. Sevdiğimin gönlünü bana akıtın, benden başkasıyla olamasın, bana gelsin” 3 defa sözlerini söyleyin. Ardından dizlerinizin üzerine oturun ve 41 adet nohudu metal bir kabın içerisine dökün. Sol elinize nohutları alın ve sağ eliniz ile de kalbinizi tutun. Bu esnada size aşık olması istediğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunun ve onu hayalinizde canlandırın.

Nohutların üzerine aşk duasını okuyun. Aşk duasını okuduktan sonra nohutları bir bezin içerisine alın. Bezin içerisine koyulan nohutların ağzını iple bağlayın. Hazırlanan ritüeli size aşık olmasını istediğiniz kişinin yaşadığı evin çevresinde yer alan toprağa gömün. Bu sayede sevdiğiniz kişi size 1 hafta sonra deliler gibi aşık olacaktır. Nohutların üzerine okunması gereken dua şu şekildedir:

 • Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak.
 • Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad,allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani