Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum, nasıl yaparım? Aşk büyüsü nasıl yapılır, neler gereklidir? Aşk büyüsünün zararları var mı? Merak edilen bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Bir kişiyi kendinize aşık etmek ve bağlamak için işinde uzman olan medyumların desteğini almanızda yarar vardır. Yapılan aşk büyüleri karşı tarafın iradesini ele geçirdiği için doğru eller tarafından gerçekleşmelidir. Aşık etme büyülerinin yanı sıra aşk duaları da karşılıksız olan aşkların karşılık bulmasında etkilidir.

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Aşık etme ve bağlama büyüleri genellikle platonik aşkların karşılık bulması amacı ile yapılır. Aynı zamanda evli çiftlerin aralarındaki sevgi bağını arttırmak ve evliliklerin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak amacı ile de yapılabilir. Sizi terk etmiş giden eşinizin veya sevgilinizin geri dönmesi için de aşık etme ve bağlama büyülerine başvurulur. Bu büyü ile karşı tarafın kalbini ve aklını tamamen ele geçirerek sadece size aşık olması sağlanır.

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kolay aşk büyüsünün yapılması için aşağıda verilen adımlar tek tek uygulanmalıdır:

 • İlk olarak Cuma akşamı 25 cm uzunluğunda kiriş alınır.
 • Kimsenin olmadığı bir odaya geçilir ve bu kiriş sirkeli suya batırılır.
 • Daha sonra kirişe 7 düğüm atılır.
 • Düğümler atılırken niyet edilir ve en son olarak 41 defa Kevser suresi okunur.
 • Ardından “Ya rabbi falan bin falanın aklını fikrini 366. damarlarını muhabbetle kendi üzerime bağladım bir an bensiz duramasın rahatı huzuru kalmasın yemesin içmesin uyumasın ta ki bana kavuşuncaya dek” tılsımlı sözcüğü söylenir.
 • En son olarak okunmuş kiriş ağır bir taşın altına gömülür.

Aşk Büyüsü Kimlere Yaptırılmalı?

Aşk büyüsünü işinde uzman olan medyumlar yapmalıdır. Özellikle vefk hazırlama konusunda tecrübeli, Kuran-ı Kerim’de yer alan bütün dualara hakim, ruhen iletişimi kuvvetli olan medyumlar tercih edilmelidir. Daha önceden aşk ve bağlama büyülerini yapmamış ve tecrübe etmemiş olan kişilere kesinlikle büyü yaptırılmamalıdır. Havas ve Ledün ilmi konusunda da yeteri kadar donanıma ve bilgiye sahip olan medyumlar seçilmelidir.

Aşk Büyüsü İçin Vefk Nasıl Uygulanır?

Aşk büyüsü ile hazırlanan aşk vefkleri sayesinde karşılık bulunmayan aşklarda her iki taraf da birbirine deli gibi bağlanır ve evlilik yolunda ilk adımlarını atar. Bunun yanında aşk vefki sayesinde karşı tarafın hisleri ve düşünceleri kontrol altına alınarak her dediğinizi yaptırma gücünü elde etmiş olursunuz.

Aşk vefkinin hazırlanması yaklaşık olarak 7 gün sürmektedir. Her vefk kişiye özel olarak hazırlanır. Kişisel bilgiler ve dualar ile hazırlanan vefki 40 gün boyunca üzerinizde taşımanız durumunda karşı tarafın size deliler gibi aşık olduğunu göreceksiniz.

40 gün boyunca aşk vefkini üzerlerde taşımanın yanında medyumun önerdiği aşk duasını da her gün 1 defa okumakta yarar vardır. Aşk duasının abdestli bir şekilde okunması gerekir.

Aşağıda 1 defa okunması gereken aşk duası yer alır:

 • Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi”ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh.

Aşk Büyüsünün Sonuçları Nelerdir?

Aşk büyüsünün doğru malzemelerle ve adımlarla yapılmasından sonra ortaya çıkan durumlar aşağıda tek tek açıklanmaktadır:

 • Büyünün etkisinde olan kişi büyüyü yaptıranı sürekli olarak düşünmeye başlar.
 • Onunla bir araya gelmek için çeşitli planlar içerisine girer.
 • Geceleri rüyasında sürekli olarak aşık olduğu kişinin simasını görür.
 • Büyüyü yapan kişiye karşı bağlılık ve özlem içerisinde olur.
 • Aşk büyüsünün etkisi altında kalan kişi bütün çevresinden kendini soyutlar ve herkese karşı öfkeli bir şekilde davranır.
 • Bedenen kendilerini çok yorgun ve halsiz hissederler.
 • Sevdikleri kişi yanında olmadığı zaman depresyon ve bunalım içerisinde olurlar.

Büyüden kurtulmak için okunacak dualar hakkında bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Süresi Ne Kadardır?

Aşk büyüsünün türleri ve kullanılan malzemeler farklı olduğu için büyünün tutma süresi farklılık gösterir. Aynı zamanda büyüyü yapan kişiye ve büyünün yapıldığı kişinin karakteristik özelliklerine göre büyünün tutma vakti değişkenlik içerisinde olur. İşinde uzman olan medyumlar tarafından ve doğru malzemeler ile yapılan aşk büyüleri en erken 1 hafta içerisinde etkisini gösterirken, en geç 40 gün içerisinde belirtilerini ortaya koymaktadır.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Aşk büyüsünün yapımı yaklaşık olarak 10 gün sürmektedir. Medyumlar on gün boyunca çeşitli malzemeler ve dualar ile çalışmalar yaparak kısa sürede karşı tarafın size bağlanmasını ve aşık olmasını sağlar. Aşk büyülerinin hazırlanma süresi medyumun pratikliğine ve deneyimine de bağlıdır. Bu yüzden işinde uzman olan ve daha önceden aşk büyülerinin her türünü yapmış olan medyumlara gitmek gerekir.

Aşk Büyüsü Herkese Tutar Mı?

Aşk büyüsünü hem yaşlılar hem de gençler güvenerek yaptırabilir. Fiziksel veya bedensel olarak rahatsızlığı ya da sakatlığı olan herkese de aşk büyüsü yaptırılabilir. Aşk büyüsünün yaptırılmasında herhangi bir kısıtlama veya sınırlama yoktur. Zihinsel anlamda da sorunları olan yakın çevrenize veya akrabalarınıza bu büyüyü kolay bir şekilde işinde uzman olan medyumlara yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Etki Süresi Uzun Mu?

Aşk büyüsünün etki süresi kalıcıdır. Fakat her büyü zaman geçtikçe etkisini göstermekte zorlanır. Bu yüzden yılda bir defa büyüyü yaptırdığınız medyuma giderek büyünün daha kalıcı ve etkili olması için yenileme çalışmalarını yaptırabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz kişinin size uzun yıllar boyunca aşık olmasına ve bağlanmasına vesile olursunuz. Evliliklerde de aşk büyüsü sayesinde sevgi ve hoşgörü bağları daha kuvvetli bir hale dönüşür.

Aşk Büyüsü Türleri Nelerdir?

Aşk büyüsü çeşitleri ile ilgili detaylar aşağıda tek tek açıklanmaktadır:

 • Adet kanı büyüsü en çok tercih edilen aşık etme büyülerinin arasında yer alır. Bu büyünün yapılmasında kadınların adet kanından yararlanılır. Adet kanının bir beze sürülmesi ile üzerine tılsımlı sözcükler okunarak büyünün yapım aşamaları tamamlanır. Oldukça kuvvetli bir büyüdür.
 • Kaşık büyüsü iki tahta kaşık yardımı ile yapılır. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize köpekler gibi bağlayabilirsiniz. Büyünün yapılmasındaki diğer amaç da soğutma ve ayırma içindir. Bu yüzden büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı işinde ehli olan medyumlara gidilmesi gerekir.
 • Canbar büyüsü aşık etme ve bağlama büyülerinin arasında en değişik yöntem ve malzemeler ile yapılan büyülerden birisidir. Bu büyünün yapılmasında kadınların kullandıkları deri çanta, deri ayakkabı veya deri eşyalar kullanılır. Malzemelerin hepsinin deri olması gerekir.

Aşk Büyüsünde Hangi Dua Okunur?

Aşk büyüsünde dua okuma aşamaları aşağıda tek tek yer alır:

 • İlk olarak abdestli bir şekilde 7 defa Besmele çekilmelidir.
 • Daha sonra her gün 7 defa “Estağfirullah aman yarabbi min külli zenbin tövbe yarabbi” denmelidir.
 • 7 defa “Ya akremeleremin ekrimna” diye tekrar edilmelidir.
 • Ardından yine 7 defa “Estağfurullah min külli zenbin tübne illallah zahir ve batın” duası okunmalıdır.
 • 1 defa ise “Hasbi Rabbi cellallah mafi galbi gayrullah nur Muhammad sallad la ilahe illallah” denmelidir.
 • Bundan sonra 6 kere Ayetel Kürsi okunmalıdır.
 • Sevdiğiniz kişinin adını da zikrederek “Allahümme ahrik ve heyyic eclip ve eczip kalbi ve akli ve ruhi ve cemı a’zai ve cevarihi ala hubbi ve aşkı ve muhabbeti ve bil muhabbetil kaviyyeti veş şehiydeti min gayri mühletin bila gayri mühletin bila ihtiyarin bil aceli ves sur’ati.” duası okunmalıdır.
 • Bütün adımların uygulanmasından sonra içinizden karşı tarafın size deliler gibi bağlanması ve aşık olması için iyi niyetlerde bulunmanız gerekir.
 • 7 gün sonra dileğiniz kabul olacaktır.

Aşk Büyüsünün Hemen Tutmasını Sağlayan Dua Hangisidir?

Aşk büyüsünün hemen etkisini göstermesini sağlayan en etkili dua aşağıda verilmektedir. Bu duanın kesinlikle abdestli bir şekilde okunması gerekir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. Bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz- zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme.
 • Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn.
 • Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani