En Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

En hızlı tutan aşk büyüleri hangileridir, nasıl yapılmaktadır? En hızlı aşk büyüsü kim yapabilir? Merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüleri
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Çabuk etkisini gösteren aşk büyüleri sayesinde platonik aşklarda karşılık bulunur. Aynı zamanda evliliklerde veya var olan ilişkilerde sevgi daha fazla artmaya başlar.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüleri Nelerdir?

En hızlı tutan aşk büyülerinin yapılma amaçlarına ve edilen niyete göre çeşitleri bulunur. Bu büyünün yapılmasından sonra karşılık bulunmayan aşklar çift taraflı olmaya başlar. İlişkilerinde sevgi ve saygı kavramı azalan çiftlerin aralarındaki bağ daha fazla artacaktır. Evli çiftler birbirlerine karşı daha sadık olmaya başlayacaktır. Kısmeti kapalı olan veya aşka bir türlü kendini açamayan kişiler de bu büyüyü yaptırdıkları zaman evlilik yolunda ilk adımlarını atacaktır.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüleri Ne Zaman Etki Eder?

Hızlı etkisini gösteren aşk büyülerinin tutma zamanı büyünün yapıldığı kişiye ve büyüyü yapan medyumun ustalığına göre farklılık gösterir. Büyüde kullanılan yöntemlerin ve malzemelerin de eksiksiz bir şekilde uygulanması da büyünün kısa sürede etkisini göstermesinde önemli faktörler arasında yerini alır. Yaklaşık olarak aşk büyüleri 1 veya 2 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu süre 1 aya kadar da uzayabilmektedir.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü Kolay Mı?

Hızlı etkisini gösteren aşk büyülerinin yapımının zorluğu veya kolaylığı büyünün yapılış amacına ve türüne göre değişkenlik gösterir. İşinde uzman olan ve daha önce bu büyü türlerinin hepsini yapmış olan medyumlara gittiğiniz zaman büyünün kolay bir şekilde yapımı gerçekleşir. Aşk büyüsünün en çabuk bir şekilde yapılması için sabahın ilk saatleri veya gece yarısından sonraki zamanlar tercih edilmelidir. Bu sayede büyünün yapım aşamaları kolay bir şekilde tamamlanmış olur.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En hızlı etki gösteren aşk büyüsünün yapımı aşağıda sırasıyla anlatılmaktadır:         

 • İlk olarak kendi isminizi ve karşı tarafın ismini zikrederek niyet aşamasını tamamlayın.
 • Daha sonra karşı tarafın fotoğrafını alarak üzerine aşk dualarını okumanız gerekir.
 • Üzerine dua okunmuş resmi evde kimsenin görmeyeceği bir yerde muhafaza etmeniz gerekir.
 • 1 hafta sonra büyü etkisini göstererek karşı tarafın size bağlandığını görmüş olacaksınız.

Ayrıca en hızlı tutan aşık etme büyüsü bilgilerine de bakabilirsiniz.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü Türleri Nelerdir?

Aşağıda en etkili aşk büyülerinin çeşitleri detaylı bir şekilde yer alır:

 • Kadınların adet kanı ile yapılan adet kanı büyüsü en etkili aşk büyülerinin arasında yerini alır.
 • Papaz büyüsü ile karşı tarafın kalbi ve aklı tamamen büyünün etkisi altına alınır ve istediğiniz kişinin iradesini siz sağlayabilirsiniz.
 • Aşk tılsımı yöntemi ile platonik aşklara karşılık bulunur. Bunun için tılsım okuma çalışmalarında deneyimi yüksek olan medyumların tercih edilmesi gerekir.
 • Safran ile yapılan aşık etme büyüsü sayesinde de uzun süreli ilişkiler ortaya çıkar.
 • Kaşık büyüsü de aşk büyülerinin arasında oldukça tercih edilen büyülerdendir. Bu büyünün yapımında tılsımlı sözcükler ve dualar kullanılır.
 • 11 düğüm büyüsü ile size bağlamasını istediğiniz kişinin kalbine doğrudan aşkınız yerleşecektir. Böylece sonsuza kadar sevdiğiniz insanla mutlu ve huzurlu yaşayabilirsiniz.

En Hızlı Tutan Aşk Büyülerinden Hangileri Kuvvetli?

Aşk büyülerinin en kuvvetli şekilde etkilerini göstermesi için işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Medyumlar gerekli donanım ve tecrübesi sayesinde aşk büyülerini en hızlı şekilde yaparak aşağıda verilen sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olur:

 • Size aşık olmasını istemeniz durumunda sevdiğiniz kişinin size deliler gibi bağlanması sağlanır.
 • Bu büyünün yapılmasından sonra iki taraf da ilk defa yan yana geldiklerinde birbirlerinden çok kuvvetli bir şekilde enerji alacaktır.
 • Büyünün etkisinde olan taraf büyüyü yaptıranı sürekli olarak rüyasında görür. Ona karşı özlem içerisinde olur.
 • Birbirlerinden ayrıldıkları zaman deliler gibi özlem içerisinde olurlar ve hep birlikte yaşamak isterler.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Belirti Gösterir?

En hızlı aşk büyülerinin yapılmasında ruhani varlıkların gücünden de yararlanılır. Bu yüzden bu büyülerin etkisi oldukça kuvvetlidir. Bu varlıklarla doğru iletişimler kurulmadığı takdirde karşı tarafın size bağlaması yerine sizden daha fazla uzaklaştığını göreceksiniz. Bu varlıklarla ruhani iletişime geçilmesi için sessiz ve karanlık bir ortam seçilmelidir. Daha sonra dizlerin üzerine oturularak gözler kapatılmalıdır. 1 dakika boyunca gözlerinizi kapatın ve aşk büyüsünü ne amaçla ve niyetle yaptığınızı dile getirin. 1 dakika geçtikten sonra gözlerinizi açın ve işlemleri tamamlayın.

Bu işlemlerin ardından 1 hafta sonra karşı tarafın sizin aşkınız ile yanıp tutuştuğunu göreceksiniz. Her daim sizi özlemeye başlayacaktır ve sizinle olmak isteyecektir.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsünün Sırları Nelerdir?

1 gün içerisinde karşı tarafı kendinize aşık etmeniz bile mümkündür. Bunun için öncelikle işinde uzman ve ehli olan medyumların tercih edilmesi gerekir. Ardından medyuma tılsım yazdırmalısınız. Bu tılsımın hazırlanması için karşı tarafın adı, anne adı ve doğum tarihi gibi kişisel bilgiler gereklidir. Hazırlanan tılsımı denize ya da göle atmanız durumunda 1 gün sonra sevdiğiniz kişiye kavuşacaksınız.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsünden Önce Neler Yapılmalı?

Aşk büyüsünün yapılmasına geçmeden önce abdestli bir şekilde 2 rekat hacet namazını kılmanız gerekir. Namazı kıldıktan sonra her gece 3 defa aşk dualarını okuyup karşı tarafın size bağlanmasını ve aşık olmasını dileyebilirsiniz. 7 günün sonunda istediğiniz kişi size köpekler gibi aşık olacaktır.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü Ne Kadar Etki Eder?

En hızlı şekilde etkisini gösteren aşk büyülerinin kuvveti oldukça fazladır. Bu büyünün yapılmasından sonra karşı tarafın hem zihnine hem de bedenine etkiler gönderilmeye başlanır. Bu sayede aşıklar arasında aşk ve arzu kavramları ortaya çıkmaya başlayacaktır. Büyüyü işinde uzman olan medyumlara yaptırdıktan sonra sevdiğiniz insan ile aranızda daha fazla bir kenetlenme ve bağlanma durumları ortaya çıkacaktır. Birbirinize olan sevginiz ve saygınız her geçen gün daha fazla artarak mutlu bir sonsuzluğa ilerleyeceksiniz.

Aşk büyülerinin etkili bir şekilde sonuçlarını ortaya çıkarması için gece yatmadan önce aşağıda verilen duayı 11 defa okumanız gerekir:

 • Meseluhum ke meselillezistevkade nârâ(nâren), fe lemmâ edâet mâ havlehu zeheballâhu bi nûrihim ve terekehum fî zulumâtin lâ yubsirûn(yubsirûne). Summun bukmun umyun fe hum lâ yerciûn(yerciûne). Ev ke sayyibin mines semâi fîhi zulumâtun ve ra’dun ve berk(berkun), yec’alûne esâbiahum fî âzânihim mines savâiki hazaral mevt(mevti), vallâhu muhîtun bil kâfirîn(kâfirîne). Ellezîne yenkudûne ahdallâhi min ba’di mîsâkıh(mîsâkıhî), ve yaktaûne mâ emerallâhu bihî en yûsale ve yufsidûne fîl ard(ardı) ulâike humul hâsirûn(hâsirûne). Keyfe tekfurûne billâhi ve kuntum emvâten fe ahyâkum, summe yumîtukum summe yuhyîkum summe ileyhi turceûn(turceûne) Huvellezî halaka lekum mâ fîl ardı cemîan summestevâ iles semâi fe sevvâhunne seb’a semâvât(semâvâtin), ve huve bi kulli şey’in alîm(alîmun). Ve iz kâle rabbuke lil melâiketi innî câilun fîl ardı halîfeten, kâlû e tec’alu fîhâ men yufsidu fîhâ ve yesfikud dimâe, ve nahnu nusebbihu bi hamdike ve nukaddisu lek(leke), kâle innî a’lemu mâ lâ tâ’lemûn(tâ’lemûne). Ve alleme âdemel esmâe kullehâ summe aradahum alel melâiketi fe kâle enbiûnî bi esmâi hâulâi in kuntum sadikîn(sadikîne). Kâlû subhâneke lâ ilme lenâ illâ mâ allemtenâ inneke entel alîmul hakîm(hakîmu).

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü Düğümle Nasıl Yapılır?

Düğüm ile aşk büyüsünün nasıl yapılması gerektiği aşağıda sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak kırmızı ve siyah ip almanız gerekir.
 • Daha sonra ipleri birbirine bağlayarak düğüm atınız.
 • Ardından ipleri mühürlemek için yakmaya başlayınız.
 • İplerin yakılmasından sonra denize veya kimsenin görmeyeceği en uzak yere ipleri atın.
 • Bu büyünün Pazar günleri ve karanlık bir yerde yapılması tavsiye edilir.
 • Büyünün yapılmasından hemen sonra karşı tarafın size deliler gibi bağlandığını ve sürekli olarak sizi düşündüğünü göreceksiniz.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsünde Sabun Nasıl Kullanılır?

Sabunla aşk büyüsünün yapılmasından sonra en erken 1 gün içerisinde ya da en geç 1 hafta sonra etkileri görülmeye başlar. Bu büyünün yapılması için bir tane kalıp sabun alın. Daha sonra sabunun üzerine kendinize bağlanmasını istediğiniz erkeğin veya kadının simasını çizin. Ardından bir iğne ile portrenin kalbine ve başına batırma işlemini yapın. Bu sayede karşı tarafın kalbine ve aklına aşkınızın gitmesini sağlamış olursunuz. Aynı zamanda sabunun üzerine aşk dualarını ve tılsımlı sözcükleri de okumayı unutmayınız.

Sabunun üzerine okunması gereken aşk duası şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim. Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin inneke alâ külli şeyin kadîr. Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd, lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm, Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm Yâ hayrel vârisiyn Ya erhamer râhimin Yâ semiyad düâ Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl. Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmü yâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym. Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym. Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym. Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani