Bağlama Büyüsü Anında Etkili ve Kalıcı Tesirli

Bağlama büyüsü anında etkili ve kalıcı tesirli olanı nasıl yapılır, hangisidir? Kalıcı bağlama büyüsünün zararları var mı? Merak edilenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Anında Etkili ve Kalıcı Tesirli
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Bağlama büyülerinin yapılmasındaki amaç, karşılıksız olan sevgilerin karşılık bulması ya da var olan ilişkilerde sevginin ve bağlılığının daha fazla arttırılmasıdır. Bu büyünün yapılmasında cinlerden ve doğa üstü varlıklardan yararlanılır. Bu yüzden etkisi oldukça kuvvetlidir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bağlama büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı muhakkak büyüyü medyumun yapması gerekir. Medyuma gidildiği zaman medyum bir muska hazırlar. Bu muskanın içerisine bağlanılacak kişinin adını ve bağlama büyüsünün ne niyetle yapıldığını yazar. Daha sonra hazırlanan muska evde kimsenin görmeyeceği bir yerde özellikle yatak odasında yastığın altında saklanmalıdır. Kısa süre içerisinde büyünün yapıldığı kişinin davranışlarında değişmeler meydana gelir. Sadece sizi düşünür ve sizinle olmak için planlar yapar. Bütün çevresinden uzaklaşarak her daim sizi özlemeye başlar. Rüyalarında ve hayallerinde hep siz olursunuz.

Bağlama Büyüsünün Tesirleri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün uzman medyumlar tarafından yapılmasından sonra büyünün etkisi altında kalan kişi sürekli olarak rüyalarında sizi görür. Aynı zamanda her zaman sizi düşünerek sizinle tanışmak ve bir araya gelmek için fırsatlar kollar. Yakın çevresine ve ailesine karşı öfke içerisinde olur. Yalnızca yanında sizin olmasını ister ve bütün dış dünyadan kendini soyutlamaya başlar. İçine kapanık bir hal içerisinde olur. Uykuları düzensizdir. Rüyalarında sizin simanızı görmeye başlar.

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Bağlama büyüsünün etki süresi büyünün yapıldığı kişinin karakteristik ve fiziksel özelliklerine göre farklılık gösterir. Ama genel olarak bağlama büyüsünün tutma süresi en erken 7 gün en geç 15 gün olarak belirlenmiştir. Bu büyünün belli bir zamandan sonra medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekir. Eski muska yerinden alınarak medyumun yeni hazırladığı muska yerine koyulmalıdır. Bu sayede büyü yenilenerek etkisini kaybetmemiş olacaktır. Sevdiğiniz kişi her daim size sevgi ve bağlılık içerisinde hayatını sürdürecektir.

Bağlama Büyüsünün Bozulması Mümkün Mü?

Bağlama büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün evde bozulması mümkün değildir. Bunun için işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Medyumlar üç harflileri kullanarak büyünün bozulmasını sağlar. Aynı zamanda vefkler ve muskalar hazırlanarak büyünün sonsuza kadar kişinin üzerinden uzaklaşmasına yardımcı olur. Üç harfliler ile sizin iletişime geçmeniz durumunda hatalar olduğunda bu varlıklar sonsuza kadar size musallat olmaya devam eder. Bu yüzden işinde uzman ve ehli olan medyumlar her zaman tercih edilmelidir.

Bağlama büyüsünün bozulmasında medyumların vefklere veya muskalara yazdığı dua aşağıda yer alır. Bu duayı gece yatmadan önce de okumanızda fayda vardır :

  • Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ. Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym. Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd. Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst. Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym. Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr.

Aşk büyüsü anında etkili ve kalıcı tesirli bilgilerine de bakabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Zararlı Mı?

Bağlama büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı yanlış yapıldığı zaman kötü sonuçlar meydana getirir. Çünkü bu büyünün yapılmasında cinlerden ve şeytanlardan yardım alındığı için yanlış iletişimler sonucunda hem size hem de karşı tarafa bu varlıklar musallat olabilir. Aynı zamanda büyünün etkisinde olan kişi sizi himayesi altına alır ve sonsuza kadar size bağlanmak yerine size daha çok acı çektirir. Bu yüzden bağlama büyüsünün her zaman işinde uzman olan medyumlara yaptırılması gerekir.

Bağlama Büyüsü Kuvvetli Mi?

Bağlama büyüsü bütün aşk büyülerinin arasında kuvveti en fazla olan büyülerden birisidir. Bu büyünün doğru malzemeler ve adımlar ile yapılmasından sonra istediğiniz kişi size sonsuza kadar bağlanarak aşık olacaktır. Bu sayede sevdiğiniz kişi ile evlilik yolunda adımlar atarak ölene kadar birlikte hayat sürdürme fırsatını elde edersiniz. Bağlama büyüsü sayesinde büyünün yapıldığı kişinin kalbine aşk tohumları direkt olarak ekilecektir.

Bağlama Büyüsünde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Bağlama büyüsünün yapılmasında kullanılan malzemelerin doğru temin edilmesi oldukça önemlidir. Bağlama büyüsünde genel olarak 1 adet siyah üzüm ve 1 adet nohut kullanılır. Bu malzemelerin istenilen miktarda satın alınmasından sonra evde kimsenin olmadığı bir zamanda ve yerde büyünün yapımına başlanmalıdır. Bu sayede büyü için kullanılan malzemeler ile karşı tarafı kendinize bir ömür boyu aşık etmiş olursunuz.

Bağlama Büyüsünde Dua Edilir Mi?

Bağlama büyüsünün dua okuma ve yapım aşaması aşağıda tek tek verilmektedir:

  • Sessiz ve karanlık bir odaya geçerek siyah üzümü sağ elinize ve nohudu sol elinize almanız gerekir.
  • Daha sonra güneşin doğduğu yöne doğru dönüp gözlerinizi kapatarak 21 defa ““Ya Hüddam Garâminâr Efendi, varlığının bilinci ile yanına geldim, bana yardım etme görevini üstlenmelisin.” tılsımlı sözcüğü okuyun.
  • İçinizden niyeti ettikten sonra dizlerinizin üzerine oturun ve iki dizinizin arasına sağ tarafa siyah üzümü, sol tarafa ise nohudu koyun.
  • Ardından “Ey Hüddam Garaminar Efendi, bu tılsımın hakikate dönmesi için senin varlığına iltica ediyorum, bana yardımcı olacağına canı gönülden inanıyorum, aşk büyüsünün en tesirli haliyle sana sesleniyorum ve beni ihmal etmeden en güzel şekilde yardımcı olacağını biliyorum. Sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmaz ve sen görevli varlıklar içerisinde nüfuzu ve gücü elinde tutan en üstün varlık olarak bütün engelleri aşıp aşkın amacına ulaşmasına ve engelleri kaldırmasına vesile olursun, hüküm sendedir artık, yap görevini.” tılsımlı sözcüğü söyleyin.
  • Daha sonra sağ elinizdeki siyah üzümü ağzınıza atıp yiyin ve nohudun üzerine ““Görevli varlıklar içerisinde bazı varlıkların diğer bütün varlıklardan güçlü olduğu elbette ki bilinen bir gerçek; sen de diğer görevli varlıklar içerisinde gücü ve kudreti temsil eden Hüddam Garaminar Efendi olarak elbette ki ihtiyaç sahiplerinin imdadına yetişir ve onların yapmış olduğu büyüyü amacına ulaştırabilmek için seferber olursun. İşte senin adına siyah üzüm tanesini yedim ve işte yine senin adına nohut tanesini iki dizimin arasına alıp toprağa gömmek üzere bekliyorum. Şimdi görevini tamamlayacağını biliyorum ve bundan sonraki aşamalarda da benim yanımda olacağından eminim.” tılsımlı sözcüğü okuyun.
  • Nohudu kimsenin görmediği bir yerde toprağın altına gömün ve üzerine ““Artık hüküm sende olduğu için sana karşı gelebilecek hiçbir potansiyel bulunmamaktadır, işte bütün potansiyellerin fevkinde olan varlığın devrededir.” tılsımlı sözcüğü söyleyerek büyünün yapım aşamasını tamamlayın.

Bağlama Büyüsü İle Sevgili Nasıl Bağlanır?

Sevdiğiniz kişinin size bağlanması için ilk olarak abdestli bir şekilde üç gün art arda sabah namazını kıldıktan sonra her gün toplamda 100 defa olacak şekilde “Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”  duasını okuyarak niyet edin.

Bağlama Büyüsü İle Göz Nasıl Bağlanır?

Sevdiğiniz kişinin gözünü bağlayıp sizden başka kimseye bakmaması için ilk olarak bir içeceğin üzerine 20 defa “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehab beten minni.” duasını ve 1 defa da “Allahümme leyyin kalbe ala muhabbeti fülanete ibni fülanete.” duasını okumanız gerekir. Bunun yanında bu duaların aynı sayıda bir meyvenin üzerine bir saat aralıklarla okuyup karşı tarafa da yedirmeniz mümkündür. Bu sayede istediğiniz kişi size deliler gibi bağlanacaktır ve sizden başka kimseyi gözü görmeyecektir.

Bağlama Büyüsü 3 Günde Nasıl Etki Eder?

Bağlama büyüsünün 3 günde etki etmesi için aşağıda verilen duanın abdestli bir şekilde okunması gerekir :

  • Bismillahirrahmanirrahim. Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin inneke alâ külli şeyin kadîr.Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd,lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm, Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Yâ hayrel vârisiyn. Ya erhamer râhimin. Yâ semiyad düâ. Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl. Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym.

Bağlama Büyüsünde Hangi Sözler Söylenir?

Bağlama büyüsünün yapımında değişik malzemeler ve tılsımlı sözcükler kullanılır. Aşağıda en etkili bağlama büyüsünün yapım aşaması anlatılmaktadır:

  • Öncelikle sessiz bir odaya geçin ve kırmızı mendili alıp kıbleye yönünüzü dönerek kırmızı mendilin üzerine 21 defa sırasıyla “Ya Mecid”­ “Ya Şehid” ve “Ya Rahman” esmalarını okuyun.
  • Esmaları okuduktan sonra “Yücelik ve azamet, şeref ve izzet, ululuk ve celal sadece sana mahsustur Allah’ım, sen istediğini onurlandırır, şeref içerisinde yaşatır, dilediğine zillet vererek onu kahır ve eziyet içerisinde bırakırsın. Kullarına merhamet ile muamele buyurup onları daima gözetleyerek koruyup kollayan sadece senin rahmetindir. Rahmetine iltica edenler daima onurlu ve şerefli bir hayat geçirip istedikleri insanın birlikteliği ile huzur bularak daima mutluluk adayı olarak yaşamaktadırlar. İlahi Ya Mecid esmana, Ya Şehid esmana ve Ya Rahmân esmana iltica edip de mağdur olan ya da yarı yolda kalan hiçbir insan olmadığı gibi ben de bağlama duasını bu üç esmaya bağlayarak kırmızı mendilin içerisine koyuyorum. Bu mendil yanımda kaldığı sürece bana bağlama duasının faziletini yaşat, amin.” tılsımlı sözcüğü söyleyin ve karşı tarafın size bağlanması için niyet ederek bağlama büyüsünün yapım aşamasını tamamlayın.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani