Aşk Büyüleri Anında Etkisini Gösteriyor

Aşk büyüleri nelerdir, nasıl yapılır? Anında etkili aşk büyülerini kimler yapabilir? Merak edilen ayrıntılara yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk Büyüleri Anında Etkisini Gösteriyor
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Aşk büyülerinin tesirlerinin çok kuvvetli olmasından dolayı işinde uzman olan medyumlara yaptırılması gerekir. Kişiye özel olarak yapılan aşk büyülerinin sonucunda 2 veya 3 hafta içerisinde istediğiniz kişi size deliler gibi bağlanacaktır.

Aşk Büyüsünün Tarifi Nasıldır?

Aşk büyüsünün yapılması için öncelikle size bağlanmasını istediğiniz kişinin özel eşyalarından bir parça, fotoğraf veya saç teli, idrar, tırnak gibi vücudundan bir miktar parçalar almanız gerekir. İstenilen malzemelerin temin edilmesinden sonra abdestli bir şekilde yatsı namazını kıldıktan sonra gece yarısında bu malzemelerin üzerine aşağıda verilen duayı okuyup niyet etmeniz gerekir:

 • ”Allahümme fâtırıssemavati vel ardı âlimülgaybi veşşehadeti. Allahümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayatid dünya Inneke entellahü lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerike leke ve enne Muhemmeden abdüke ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarribüni minneşşerri ve tüba’id jnî minel-hayri ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev-mel kıyameti inneke lâ tuhlifül-miâd.Ente ya rabbi hasbi ala (burada ilgi duyulması istenen kişinin ismi söylenir) a’tıf kalbehü alleyye ve zellilhü li.”

Aşk Büyüsü Herkese Yapılabilir Mi?

Aşk büyüsünü dileyen herkes yaptırabilir. Özellikle aşklarına karşılık bulamayan ve platonik aşk duygusu yaşayanlar, evliliklerinde sıkıntısı olanlar ve ilişkilerinde istediği aşkı veya sevgiyi bulamayan sevgililer işinde uzman olan medyumlara büyüyü yaptırabilir. Bu büyü sayesinde size ilgi duymasını istediğiniz kişi deliler gibi sizinle vakit geçirmek için fırsatlar kollayacaktır. Bununla birlikte evliliklerinde tartışma ve problem yaşayan çiftler aralarındaki buzları eriterek evliliklerini daha uzun ömürlü olmasına özen gösterecektir.

Aşk Büyüsü Nasıl Fark Edilir?

Aşk büyüsünün işinde uzman olan medyumlar tarafından yapılmasından sonra ortaya çıkan belirtiler aşağıda tek tek anlatılmaktadır:

 • Sevgili olan çiftler en yakın zamanda evlilik yolunda ilk adımlarını atacaktır.
 • Platonik olarak aşk duygusunu beslediğiniz insan bu büyü sayesinde sürekli olarak sizi düşünür ve sizinle vakit geçirmek için planlar yapar.
 • Büyünün etkisinde olan kişi size olan bağlılığını ve sevgisini net bir şekilde hissettirmeye başlar.
 • Bir sorun olduğu zaman ilk adımı atan kişi büyüyü yaptığınız insan olacaktır.
 • Sizinle vakit geçirip ayrıldığında sürekli olarak sizi özler ve sizin yanınızdan bir an olsun bile ayrılmak istemez.

Aşk Büyüsü Duygusal Anlamda Hangi Değişiklilere Sebep Olur?

Aşk büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişinin duygusal olarak hislerinde değişimler meydana gelir. Özellikle bakışları size karşı daha anlamlı olur ve kullandığı sözcükler her zaman size aşık olduğunu kanıtlar. Büyüyü yaptığınız kişi ile vakit geçirip ayrıldıktan sonra sürekli üzüntü ve keder içinde olur. Depresyona ve bunalıma girerek kendini sosyal çevresinden soyutlamaya başlar. Yalnızca sizinle olmak ister. Yaşamaktan zevk almaz ve sürekli olarak kendine zarar verici davranışlarda bulunur. Böyle durumlarda kişinin bir medyuma gitmesi gerekir.

Çabuk tutan aşk büyüsü nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Aşk büyüsünün etki etme süresi büyüyü yapan medyuma ve büyünün yapıldığı kişinin özelliklerine göre farklılık gösterir. Yaklaşık olarak 2 veya 3 hafta içerisinde aşk büyüsünün etkisi ortaya net bir şekilde çıkmaya başlar. Büyünün tutmasında sorun yaşayanlar medyuma giderek daha önceden başka bir aşk büyüsünün etkisi altında olup olmadıklarına baktırmalıdır. Büyünün ortaya çıkması durumunda eski yapılan büyü bozdurularak yeni aşk büyüsü yaptırılmalıdır.

Aşk büyülerinin hızlı tutması için aynı zamanda medyumun önerdiği aşk dualarını ve surelerini de her gün gece yatmadan önce okumak gerekir.

Aşk Büyüsünü Bozmak İçin Neler Yapılır?

Aşk büyüsünün bozulması evde mümkün değildir. Çünkü büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı yanlış iletişimler veya malzemeler kullanıldığında geri dönüşü olmayan hatalar ortaya çıkar. Bu büyünün bozulması için işinde ehli olan medyumlara gidilmelidir. Medyumlar büyünün bozulması için ilk olarak dualar, sureler, ayetler ve esmalar ile bir vefk veya muska hazırlar. Bu bilgilerin yanında aynı zamanda büyünün yapıldığı kişinin anne adı, kendi adı ve doğum tarihi gibi kişisel bilgiler de gereklidir. Bununla birlikte cinlerden de büyünün bozulması için medyumlar yardım alır. Cinlerle doğru iletişim kurulmaması durumunda sonsuza kadar size musallat olma durumu ortaya çıkar.

Aşk Büyüsü Kuvvetli Mi?

Aşk büyüsünün kuvveti oldukça büyüktür. Doğru kişiler ile yapılmasından 2 hafta sonra etkisini net bir şekilde göstermeye başlar. Özellikle platonik olarak aşk duygusu yaşayanların aşkları her zaman karşılık bulur. Karşı taraf size deliler gibi aşık olur ve bağlanır. Sizden başka kimseyi gözü görmez. Bunun yanında evliliklerde veya var olan ilişkilerde sevgi ve hoşgörü kavramları daha çok artmaya başlar. En etkili aşk büyülerinin yapımında büyünün yapılacağı kişinin özel eşyaları ve kişisel bilgileri kullanılmaktadır. Bu bilgiler ile ebced hesabı yapılarak kişiye özel olarak aşk büyüsü hazırlanır.

Aşk Büyüsü Resim İle Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan aşk büyüsünün tutma süresi daha kısa olur. Bu büyünün yapılması için karşı tarafın bir adet yüz hatları net ve fotoğrafta sadece kendi olan bir resminin alınması gerekir. Daha sonra resmin üzerine aşkı simgeleyen şekiller çizilir ve tılsımlı sözcükler okunur. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra resim tılsımlı bir hale getirilmiş olur. Resim ile yapılan aşk büyüsünde aynı zamanda safran mürekkebi ve pis hayvanların yağlarından meydana getirilen mum isi mürekkebi kullanılabilmektedir.

Aşk Büyülerinin Etkili Olması İçin Neler Yapılmalı?

Aşk büyüsünün etkili bir şekilde sonuçlar ortaya koyması için öncelikle kullanılan malzemelere dikkat etmek gerekir. Genel olarak en etkili aşk büyüleri domuz kanı, domuz yağı ve köpek kemiği tozu kullanılarak yapılmaktadır. Bu malzemeler ile birlikte cinlerin yardımı da gereklidir. Malzemelerin tütsülenmesi veya büyünün yapıldığı kişinin evinin yakınlarına gömülmesi durumunda aşk büyüsünün yapım aşaması tamamlanır. Bunun dışında bu malzemelerin karşı tarafın yemeğine veya içeceğine karıştırılması durumunda da direkt olarak büyü etki etmiş olur.

Aşk Büyüsü İle 24 Saatte Nasıl Aşık Edilir?

24 saat içerisinde karşı tarafın size aşık olması ve bağlanması için aşağıda verilen duayı abdestli bir şekilde 7 defa okumanız gerekir. Bu duanın 10 gün boyunca yatsı namazını kıldıktan hemen sonra okunmasında fayda vardır:

 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid
 • Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna
 • Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
 • Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin
 • Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin.

Aşk Büyüsü İle Deli Gibi Aşık Edilir Mi?

Aşk büyüsünün kısa sürede ve etkili bir şekilde tutması için öncelikle aşağıda verilen duayı her gün 44 defa okumanız gerekir. Duanın aynı zamanda okunmasından sonra bir kağıda yazılıp boyuna asılması gerekir:

 • Bismillahirrahmanirrahıym. Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah.

Aşk Büyüsü Muhabbeti Nasıl Arttırır?

Aşk büyüsü ile muhabbetin arttırılması için bir bardak suyun içerisine toplamda 786 defa Besmele-i Şerife’yi okumanız gerekir. Bununla birlikte aşağıda verilen duayı da suyun üzerine okuyup sizinle muhabbetinizin iyi olmasını istediğiniz eşinize, sevgilinize veya platonik aşkınıza bu suyu içirmeniz gerekir. Bu sayede sevdiğiniz insan ile aranızda hoş sohbetler olur. Suyun üzerine okunması gereken dua şu şekildedir:

 • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani