Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Ayırma Büyüleri

Ayırma büyüsü nasıl yapılır? En etkili ayırma büyüleri hangileridir, kimler yapabilir? Büyü ile ilgili merak edilenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Ayırma Büyüleri
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
0552 387 49 10
0507 234 65 28

Ayırma büyüsünün yapımı hem evde hem de medyumlar aracılığı ile gerçekleşir. Bu büyünün yapılmasından sonra ayrılmak istediğiniz eşinizden ve sevgilinizden en geç 3 gün içerisinde ayrılmış olursunuz. Aynı zamanda bu büyü kara büyülerin arasında yer aldığı için istemediğiniz veya sevmediğiniz kişilerin mutlu giden evliliklerini veya ilişkilerini bozabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Yumurta İle Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsünün doğru malzemeler ve uygulamalar ile yapılmasından sonra üç gün içerisinde istediğiniz kişiden kolay bir şekilde ayrılabilirsiniz. Bu büyünün yapılması için ilk olarak bir A4 kağıdı ve 1 adet yumurta almanız gerekir. Büyüyü yapmadan önce sessiz ve karanlık bir yere geçiniz. Daha sonra dizlerinizin üzerine oturun ve 77 defa hüddamın ismi zikredin. Bu büyünün yapımında hüddamlardan kesinlikle yardım alınır. İşaret parmağınızın yardımı ile yumurtayı kırmaya başlayın. A4 kağıdının üzerine kırılan yumurtanın beyazı ve sarısı işaret parmağı ile güzel bir şekilde karıştırılmalıdır. Ardından yumurta büyüsünün yapılma amacını ve niyetini dile getirerek işlemi tamamlayın. Yumurtanın kurumasını bekleyin ve yumurta kuruduktan sonra kağıdı dörde katlayarak muska konumuna gelmesini sağlayın. Bu muskanın hiçbir şekilde görülmeyeceği yerde saklayın.

Ayırma Büyüsü Zararlı Mı?

Ayırma büyüsünün etki süresi en geç 3 gün olduğu için büyünün yapımı oldukça tehlikelidir. Bu yüzden bu büyünün her zaman işinde uzman ve tecrübeli olan medyumlara yaptırılması gerekir. Kara büyüler içinde ayırma büyüsü yer aldığı ve büyünün yapımında hüddamlardan yardım alındığı için tehlikeli etkileri vardır. Yanlış yapıldığı zaman hem karşı tarafa hem de büyü yaptıranlara hüddamlar sonsuza kadar musallat olur.

Ayırma Büyüsü İle Birini Bağlamak Mümkün Mü?

Ayırma büyüsü ile sevdiğiniz kişinin var olan evliliğini veya ilişkisini bitirerek kendinize bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu büyünün doğru malzemeler ve adımlarla yapılmasından sonra 71 saat içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyünün muhakkak işinde uzman olan medyumlar tarafından yapılmasında yarar vardır.

Ayırma Büyüsünde Makas Büyüsü Nasıl Uygulanır?

İlk olarak büyünün yapımına geçmeden önce renk ve boyut fark etmeksizin bir tane makas alın. Daha sonra kimsenin olmadığı bir odaya geçin ve yönünüzü kuzeye doğru dönün. Ardından ayakta toplamda 21 defa “Ya Hüddam Garaminar, kapına geldim senin, ayır kalpleri artık, bana itaat günü.” sözcüğünü söyleyin. Bu sözcüğü söylerken size bağlanmasını istediğiniz ve var olan ilişkisinden ayrılmasını istediğiniz kişinin simasını gözünüzde canlandırın.

Ağzını bağla dilini tut duası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Ayırma Büyüsünde Hangi Tılsım Sözcükler Okunur?

Ayırma büyüsünde makası dizinizin arasına koyacak şekilde yere oturun ve aşağıda verilen tılsımlı sözcükleri makasın üzerine okumaya başlayın:

  • “Ey Hüddam Garaminar, amacım malum zaten, kapına geldim işte, çünkü ayırmak için en güçlü tılsım sende; senin tılsımın ile şimdiye dek binlerce hatta milyonlarcası, bu kapıdan ayrıldı, amacına ulaştı, gazelleri döküldü ve nihayet altınlar, gümüşe dönüşüverdi. Artık güç sendedir, yap yapacağın işi, çünkü gönlüm ondadır, onun kalbi de bana ram olursa bu yolda, ben de istediğimi elde eder sevinir ve kendimi avutur, bu sayede gülerim. Ağlamaktan ve dertten, acıdan ve kederden bıktım artık yeter ki sen bana yardım et ki bu faydasız gidişat, artık düzgün bir hayat haline gelsin Hüddam Garaminar Efendi.”
  • Allahümme innî es’elüke yâ âlimel hafiyye ve yâ men-is-semâu bikudretihi mebniyye ve yâ men-il-erdu biizzetihi mudhıyye ve yâ men-iş-şemsü vel-kameru binûri celâlihi müşrika ve mudıyye ve yâ mukbilen alâ külli nefsin mü’minetin zekiyye ve yâ müsekkine ra’b-el-hâifîne ve ehl-et-takıyye yâ men havaicul-halki indehü makdıyye yâ men necâ Yûsüfe min rıkk-il-ubûdiyye yâ men leyse lehü bevvâbün yûnâdî velâ sâhibun yağşa ve lâ vezîrun yu’tî ve lâ gayruhu rabbün yud’a ve lâ yezdadu alâ kesretil-havaici illâ keremen ve cûden ve sallallahu alâ Muhammedin ve âlihi ve a’tini süâli inneke alâ külli şey’in kadîr.

Ayırma Büyüsünde Etkili Sözler Nelerdir?

Ayırma büyüsünün diğer bir aşamasında ilk olarak makası elinize alın ve gözlerinizi kapatın. Gözlerinizin önüne 2 tane kalp getirin. Bu kalbin birinin size, diğerinin ise büyünün yapıldığı kişiye ait olduğunu düşünün. Bu kalplerin bir ip ile bağlandığını gözünüzde canlandırın ve bu ipi elinizdeki makas ile kesmeye başlayın.

Daha sonra makası iki dizinizin arasına koyun ve bir defa “Ey ayırma büyüsü ve envai çeşit kara ve kızıl büyünün ve yine envai çeşit ak ve beyza büyünün sahibi ve hüddamı olan Garaminar Efendi, işte makası huzuruna getirdim ve ayırmak istediğim iki kişinin hayalini de gözlerimin önüne getirdim. Bu hayali gözlerimin önündeki gibi gerçekleştir ve bana kudretini en güzel şekilde göster.” tılsımlı sözcüğü okuyun. En son olarak “La ilahe illellahül melikül hakkul mübin. La ilahe illellahül hakemül adlül metin. Rabbüna ve rabbü abainel evvelin. La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin. La ilahe illellahü vehdehu la serike leh, lehül mülkü ve lehül  hamdü yuhyi ve yümitü ve  hüve hayyül la yemütü ebeden biyedihil hayru veileyhil masiru ve hüve ala küllü sey in kadir. La ilahe illahü şükran li ni metih. La ilehe illahü  ikaren rububiyyetih.  Ve sübhanellahi tenzihen li azametih. Es elükellahümme bi hakkismikel mektubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.” duasını okuyun.  

Bu sayede ayırma büyüsü için bütün işlemleri tamamlamış olursunuz.

Ayırma Büyüsünün Kötü Tarafları Nelerdir?

Ayırma büyüsü kara büyülerin arasında yer aldığı için olumsuz etkiler ortaya koyar. Bu büyü sayesinde karşı tarafın hem kalbini hem de zihnini ele geçirmiş olursunuz. Bunun sonucunda karşı tarafın hem bedensel hem de psikolojik olarak rahatsızlıkları ortaya çıkar. Bunalıma ve depresyona girerek kendini ölüme terk ederler. Ayrıca mutlu giden evlilikler veya ilişkiler bir anda büyük tartışmalar ile son bulur. İstediğiniz erkeği veya kadını kendi iradesi dışında kendinize aşık edip bağlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsünün doğru medyumlar ve malzemeler ile yapılmasından sonra 3 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkisi altına giren evli çiftlerden biri evine olan bağlılığını kaybederek hep dışarıda mutluluğu aramaya başlar. Evine ve çocuklarına sevgileri gittikçe azalır ve eşinden boşanmak ister. Eşine olan soğukluğu ve nefreti ortaya çıkar.

Ayırma Büyüsü Hangi Zamanda Yapılır?

Ayırma büyüsünün belli bir zamanı yoktur. İsteyen herkes istedikleri zamanda işinde uzman olan medyumlara giderek büyüyü yaptırabilir. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra ayrılmakta zorlandığınız eşinizden veya sevgilinizden kısa süre içerisinde uzaklaşmış olacaksınız. Bunun dışında evli veya ilişkisi olan birisini sevdiğinden ayırıp kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyüyü hem kendinize hem de bir başkasına kolay bir şekilde istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Amacı Nedir?

Ayırma büyüsü genellikle evliliklerde bir tarafın boşanmayı kabul etmediği zamanlarda tercih edilir. Boşanmamakta ısrar eden tarafa bu büyü yapıldıktan sonra eşinden hemen soğuyacaktır ve hemen boşanma kararı alacaktır. Bunların dışında bu büyüyü mutlu giden evlilikler veya ilişkiler için de yaptırabilirsiniz. Aşık olduğunuz kadının veya erkeğin evliliğini veya ilişkisini sonlandırarak 3 gün içerisinde size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Resimle Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan ayırma büyüsü en etkili ve kesin sonuçlar gösteren büyü türlerinin arasında yerini alır. Bu büyünün yapılmasında muhakkak işinde uzman olan medyumlara danışılması gerekir. Bu büyünün yapılması için karşı tarafın bir tane fotoğrafını almanız gerekir. Daha sonra fotoğrafın üzerine aşağıda verilen ayırma duasını okumalısınız. Bu duayı okuma esnasında sizden ayrılmasını istediğiniz kişinin veya bir başkasından ayrılmasını istediğiniz kişinin ismini zikrederek simasını gözünüzde canlandırın:

  • Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn.

Ayırma Büyüsü İle Karı Koca Ayrılır Mı?

Evli olan bir erkeği kendine bağlamak isteyen kadınlar genellikle bu ayırma büyüsüne başvurur. Ayırma büyüsünün yapılmasından sonra evli adamın mutlu giden evliliği tamamen hüsranla son bulur. Bu büyünün yapılması için öncellikle karşı tarafın medyumlar tarafından yıldıznamesine bakılır. Bu işlemin yapılması için muhakkak karşı tarafın adını, anne adını ve doğum tarihi bilgilerini bilmeniz gerekir.

Yıldızname sonucunda ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda kişiye en uygun olan ayırma büyüsü medyumlar tarafından hazırlanır. Bu büyünün yapılması için medyumlar kişinin özel eşyaları ile bir muska hazırlar. Muska hazırlanırken aşağıda verilen dua okunur:

  • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
0552 387 49 10
0507 234 65 28
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
0552 387 49 10
0507 234 65 28
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani