İstediğini Elde Etme Büyüsü

İstediğini elde etme büyüsü nedir, nasıl yapılır? İstediklerini yapmak için büyüyü kim yapabilir? Merak edilenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

İstediğini Elde Etme Büyüsü
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
0552 387 49 10
0507 234 65 28

İstediğiniz kişinin size aşık olması ve bağlanması için en etkili ve kuvvetli aşk büyülerini yapabilirsiniz. Bu büyülerin yapılması için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesinde yarar vardır.

İstediğini Elde Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İstediğini elde etme büyüsünün yapımı daha zahmetlidir ve 1 hafta boyunca yapımı gerçekleşir. Bu büyünün işinde uzman medyumlar tarafından yapılmasından sonra etkisini 21 gün sonra göstermeye başlar. Büyünün sonucunda istediğiniz kişinin kalbini ve aklını ele geçirerek iradesini kontrol altına alabilirsiniz. Böylece her dediğinizi yaptırarak bir ömür boyu yanınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün etkili bir şekilde sonuç göstermesi için büyüde kullanılan malzemeler doğru temin edilmelidir.

Büyünün yapılması için karşı tarafın bir adet fotoğrafı ve anne adı, kendi adı, doğum tarihi gibi kişisel bilgilere ulaşılmalıdır.

İstediğini Elde Etme Büyüsünü Kimler Yapar?

İstediğini elde etme büyüsünün yapılması için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir. Aynı zamanda daha önceden bu büyüyü yaptırıp deneyimlemiş olan medyumlar tercih edilmelidir. Ruhen iletişimi kuvvetli olan medyumlar bu büyüyü tam anlamıyla yapabilmektedir. Çünkü büyünün yapılmasında ruhani varlıklar ile iletişime geçilir. Yanlış iletişimler sonucunda cinler sonsuza kadar hem size hem de büyünün yapıldığı kişiye musallat olur.

İstediğini Elde Etme Büyüsünde Neler Kullanılır?

İstediğini elde etmek için yapılan büyüde kullanılan malzemeler aşağıda sırasıyla verilmektedir:

 • Mavi bir kumaş,
 • 3 tane mavi mum,
 • Kader çarkı kartı,
 • Sandal ağacın öz yağı ya da yağ yakıcı,
 • Gümüş ve altın madeni para gereklidir.

Malzemelerin temin edilmesinden sonra ilk olarak 3 tane mavi mumları üçgen şeklinde olacak görünümde mavi kumaşın üzerine koyun. Daha sonra kader çarkı kartını ve yağ yakıcıyı mumların ortasına yerleştirin. Ardından yağ yakıcıyı yaktığınız zaman niyetinizi söyleyin. Niyetinizi ve dileğinizi söyledikten sonra en son olarak “Evrenin yaratıcı gücü, bana gülsün ve bu dünyada verebileceği en iyi şeyleri bana versin. Hayatım, zenginlikle ödüllendirilsin ve muhteşem olduğum için, insanlar beni sevsin ve beğensin” sözcüğünü söyleyin.

İkna İle İstediğin Nasıl Yaptırılır?

İstediğiniz şekilde sevdiğiniz kişiye dediğinizi yaptırmak amacı ile yapılan büyünün aşamaları aşağıda sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak iki adet kesme şeker, bir bardak süt ve yedi tane gül yaprağını temin etmeniz gerekir.
 • Malzemelerin alınmasından hemen sonra kırmızı gül yapraklarını birbirlerinin üstüne koyarak 7 defa “Ya Vedud” esmasını zikretmeniz gerekir.
 • Esmayı okuduktan sonra bir bardak sütü cezvede ısıtmaya başlayın.
 • Isıtılmış olan sütten bir yudum alın ve 7 defa “Ya Kafi” esmasını telaffuz edin.
 • İki tane kesme şekeri sütün içerisine koyun. Sütün üzerine “Eden bulur, yapan çeker. Tapan kurtulur, kapan yırtılır. Açan görür, kaçan yürür. İşi diş ile, düşü kuş ile; körü göz ile, dilsizi dudak ile. Ey Yüceler Yücesi! Yücelerden Yücesin, kimse bilmez nicesin! Gül dalından gül derdim, sütün üzerine serdim. Hep yüreğimi gerdim. Serim yoluna serdim. Ben bir zamanlar derdim. Bitmez tükenmez derdim. Senin hikmetin ile, sevgiline istediğini yaptırma büyüsü getirdim. Al sana, ver bana.” tılsımlı sözcüğü söyleyin.
 • 1 hafta boyunca bu sütü bekletin. 1 haftanın sonunda sevdiğiniz kişinin iradesini ele geçirmiş olacaksınız.

Ayrıca en hızlı tutan bağlama büyüsü bilgilerine de bakabilirsiniz.

İstediğini Elde Etme Büyüsü Sevgiliye Etki Eder Mi?

Sevgililer arasında birbirlerine hakimlik kurma durumları olduğu zamanlarda bir tarafın alttan alması için istediğini elde etme büyüsünü yaptırmalarında yarar vardır. Bu büyünün kuvvetli etkisi sayesinde sevdiğiniz kişiye her dediğinizi yaptırarak istediğiniz amaca ulaşmış olursunuz. Büyünün yapımı yaklaşık olarak 1 hafta sürmektedir. 1 haftanın sonunda 21 gün içerisinde büyü etkisini net bir şekilde ortaya çıkaracaktır.

İstediğini Elde Etme Büyüsünün Tarifi Nasıldır?

İstediğini elde etmek için aşağıda verilen adımların tek tek uygulanması gerekir:

 • Öncelikle bu büyünün yapılması için işinde uzman olan medyumlara gidilmelidir.
 • Medyumlar Cumartesi gecesi 2 adet vefk hazırlar.
 • Bu vefklerden birisi suya atılarak içilirken, diğeri ise su geçirmeyen bir poşete sarılarak her zaman kıyafetlerde taşınılır.
 • 40 gün boyunca bu vefkler üzerine toplamda her gün 312 defa Yasin suresi ile birlikte “Ve eni’büdûnî hâzâ sıratüm-müstakîm” ayeti okunmalıdır.
 • Bu sayede sevdiğiniz kişinin aklını ve kalbini çalarak ona her dediğinizi yaptırabilirsiniz.

İstediğini Elde Etme Büyüsü Kocaya Nasıl Yapılır?

Kocanız ile aranızda sorun olması durumunda aşağıda verilen duayı okuduğunuz zaman kocanız sizin sözünüzden hiçbir zaman çıkmayacaktır ve her zaman dediğinizi yapacaktır:

 • Lâ ilâhe illâ ente, Allahümme estağfiruke lizenbî ve es’elüke rahmeteke, Âllahümme zidnî ilmen, velâ tüziğ kalbî ba’de iz hedeytenî ve heblî min ledünke rahmeten inneke ente’l-vehhâb.
 • Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn.

Duanın gece yatmadan önce okunmasında yarar vardır. Aynı zamanda duayı okumadan önce abdest almalısınız.

Nişanlıya İstediğini Yaptırma Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Nişanlınıza her dediğinizi yaptırmak için aşağıda istenilen aşamaları eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekir:

 • İlk olarak her gün 812 defa “El-Habiyr” esmasını zikretmeniz gerekir.
 • Bu esmanın zikredilmesinden hemen sonra gece uyumadan önce 7 defa “Elâ ya’lemü men halaka ve hüvel’latîfül-habîr” duası okunmalıdır.

İstediğini Yapması İçin Eşe Büyü Yapılır Mı?

Eşler arasında sorunların olması durumunda eşlerden biri karşı tarafın her dediğini yapması ve sözünden çıkmaması için ona büyü yaptırabilir. Bu büyünün yapılması için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir. Büyü sayesinde eşler arasında daha fazla sevgi bağları güçlenecek ve aralarında olan buzları kısa sürede eritecektir.

İstediğini Elde Etmek İçin Etkili Tarif Hangisidir?

İstediğini elde etmek için uygulanan en etkili tarif aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Perşembe günü gece vakti karşı tarafın bir tane fotoğrafını alın.
 • Daha sonra resmin üzerine 41 defa Ayetel Kürsi okumanız gerekir.
 • Surenin okunmasından hemen sonra 1 defa da “Ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.” duasını okuyarak karşı tarafın size bağlanması için niyet edin.
 • En son olarak fotoğrafı evde kimsenin bulamayacağı ve ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

İstediğini Elde Etme Büyüsünde Hangi Sözler Söylenir?

İstediğini elde etme büyüsünde malzemelerin üzerine söylenen sözler aşağıda yer alır:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.
 • Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi”ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

İstediğini Elde Etmek İçin Kara Büyü Nasıl Yapılır?

İstediğini elde etmek için yapılan kara büyüde kullanılan malzemelerden en önemlileri büyünün yapılacağı kişinin özel eşyaları veya fotoğrafı yer alır. Aynı zamanda bu kişinin anne adı, kendi adı ve doğum tarihi gibi kişisel bilgileri de büyü yapımında ihtiyaç duyulur. Medyumlar bu malzemelerin üzerine aşk dualarını ve tılsımlı sözcükleri okuyarak büyünün yapım aşamasını tamamlar. Büyünün sonucunda istediğiniz kişinin size deliler gibi aşık olduğunu ve bağlandığını hemen fark edeceksiniz.

İstediğini elde etmek için yapılan kara büyüde okunan aşk duası şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi”ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
0552 387 49 10
0507 234 65 28
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
0552 387 49 10
0507 234 65 28
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani