Büyü Bozma Duası Nasıl Yapılır?

Büyü bozma duası nasıl yapılır, etkisi ne zaman ortaya çıkar? Büyü bozmak için yapılması gerekenler nelerdir? Büyü bozma duası hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

Büyü Bozma Duası Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Etkili büyü bozma duası, fazileti sayesinde yapılan büyünün yakıcı ve yıkıcı etkilerini ortadan kaldırmayı sağlamaktadır. İslam alimleri de büyünün şerrinden korunmak için dini bütün müminlere sık sık dua okumalarını tavsiye etmektedir. Büyü bozmak için okunması tavsiye edilen önemli sure ve dualar bulunmaktadır. Bu sayede aşık etme, bağlama, ayırma ve nasip kapama gibi büyülerin olumsuz etkileri ortadan kaldırılabilmektedir. Büyü etkisi altında olduğunuza inanıyorsanız bu büyü bozma duaları okumalarını kendi başınıza yapabilirsiniz.

Aynı zamanda nefesi kuvvetli ve manevi ilimlerde tecrübeli bir hocanın yardımına başvurmanız da faydalı sonuçlar verecektir. Bunun dışında büyü etkisi altında olduğu için ne yaptığını bilmeyen bir yakınınız içi de büyü bozma dualarını okuyabilir ya da okutturabilirsiniz. Bu kişileri büyünün yıkıcı etkilerinden uzak tutabilmek için medyum hocalardan da destek alabilirsiniz. Bu yazımızda kendi başınıza evinizde okuyabileceğiniz en etkili büyü bozma duası hakkında bilinmesi gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Etkili Büyü Bozma Duası Okunuşu

Eşleri soğutma büyüsü ya da sevgilileri ayırma büyüsü en sık yapılan kara büyüler arasında yer almaktadır. Siz de bu durumla karşı karşıyasanız, her sabah uyandığınızda abdeste alarak yapmanız gereken ilk iş dua etmek olmalıdır. Sevdiğinizin sizden günden güne ayrıldığını düşünüyorsanız, şu duayı okuyarak büyünün yıkıcı etkilerini bozmayı başarabilirsiniz:

 • Elhamdülillâhi rabbil’alemin. Errahmânir’rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel mustakîm. Sırâtellezine en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.”

Duayı okuduktan sonra ellerinizi semaya açıp “Duayı okuduktan sonra niyetinizi dile getirmeniz gerekir. “Allah’ım, eşime büyü yapıldı. Bu büyünün etkisini yok etmek için sana dua okuyorum. Dua sayesinde büyünün etkisi ortadan kalkacak, eşim ile eski zamanlarımı geri akacak. Amin.” demeniz faydalı olacaktır. Bu büyü bozma duası okuma ritüelini bir ay boyunca her sabah tekrarlayarak faydalı sonuçlara ulaştığınızı kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Sevdikleriniz böylelikle büyünün etkilerinden sıyrılıp sizinle daha mutlu bir yaşam içine girecektir.

Büyüyü Etkisiz Hale Getirme Duası

Yapılan büyü her ne büyüsü olursa olsun, boşa çıkarma ve büyüyü etkisiz hale getirmek için okunması tavsiye edilen feyzli dualardan biri de şu şekildedir:

 • “Bismillâhirrahmanirrahim.
 • Elem tera keyfe fe’ale rabbuke biashâbilfîl. Elem yec’al keydehum fî tadlîl. Ve ersele aleyhim tayran ebâbîl. Termîhim bihicâratin min siccîl. Fece’alehum ke’asfin me’kûl.”

Büyüyü etkisiz kılan dua olarak her akşam okuyacağınız bu duayla sevdiklerinizi ya da kendinizi büyünün yıkıcı etkilerine karşı koruyabilirsiniz. Dilerseniz bu duayı çevrenizde nefesi kuvvetli olan büyüklerinize ya da dini alimlere okutabilirsiniz. Böylelikle duanın fazileti daha da artacağı için etkilerini daha kısa sürede ortaya çıkarma imkanınız olacaktır.

Uzaktan Büyü Bozma Duası

Havas ilimlerinin akibetini çözen kişiler, kötü amaçları için büyüye başvurabilmektedir. Günümüzden yüz yıllar öncesine kadar uzanan inanışların eserleri olara karşımıza çıkan büyü uygulamaları zaman zaman sevdiklerimizin de yaşamını olumsuz etkileyebilmektedir. Ailenizden birine herhangi bir şekilde büyü yapılmış olabilir. Kendisine büyü yapıldığını kabul etmediği için dua okumayı reddeden kişiye uzaktan büyü bozma duası sayesinde yardımcı olabilmek mümkündür.

En etkili uzaktan büyü bozma dualarının başında İslam alimlerinin ve nefesi kuvvetli hocaların tavsiyesi olan Ayet el Kürsi duası bulunmaktadır. Bu duanın 15 gün boyunca her sabah ve her akşam 1’er kez olmak üzere günde 2 defa okunması gerekir. Büyü altında olan kişiyi düşünerek bu okumayı yaptığınızda duanın fazileti bu kişi için gerçek olacaktır. Büyünün etkilerini uzaktan bozmak için okunan Ayet el Kürsi duasının okunuşu şu şekildedir:

 •     Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm,
 •     lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih,
 •     ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm,
 •     velâ yü-hîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard,
 •     velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır? Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Araf Suresiyle Büyü Bozma İşlemi

Araf suresinin eksiksiz ve doğru niyetler ile okunması, en etkili büyü bozma duaları arasında istenen sonuçları vermektedir. Her sabah ezanından önce abdestinizi alarak Araf suresini okursanız, kendi üzerinizdeki ya da sevdiklerinizde bulunan büyüyü bozabilirsiniz. En faziletli sureler arasında gösterilen Araf suresinin okunuşu şu şekildedir:

 • İnne rabbekumullâhullezî halakas semâvâti vel arda fî sitteti eyyâmin summestevâ alâl arşı, yugşîl leylen nehâre yatlubuhu hasîsen veş şemse vel kamere ven nucûme musahharâtin bi emrihi, e lâ lehul halku vel emr(emru), tebârakallâhu rabbulâlemîn(âlemîne).
 • Ud’û rabbekum tedarruan ve hufyeh(hufyeten), innehu lâ yuhıbbul mu’tedîn(mu’tedîne).
 • Ve lâ tufsidû fîl ardı ba’de ıslâhıhâ ved’ûhu havfen ve tamaâ(tamaan) inne rahmetallâhi karîbun minel muhsinîn(muhsinîne).

Okunuşu verilen Araf  suresi büyülerin bozulmasında  okunması gereken surelerin  arasında öne çıkmaktadır. Surenin düzgün bir şekilde okunması durumunda büyünün etkisinde olan tarafın üzerinden büyüyü kaldırmak mümkün olmaktadır. Bu sureyi 7 gün boyunca gece yatmadan önce 21’er defa okumak gerekir.

Felak Suresiyle Büyü Etkisini Bozma

Kur’an-ı Kerim kitabımızın büyüden korunmak için okunması tavsiye edilen surelerinden biri de Felak Suresidir. Felak suresi özellikle büyü yapılmasını engellediği için İslami kurallar içinde sık sık okunması tavsiye edilen bir suredir. Ancak yapılan büyülerin etkisinden kurtulmak için de okunabilmektedir. Felak suresiyle büyü bozmak için isterseniz nefesi kuvvetli bir hocadan yardım da alabilirsiniz. Felak suresi okunuşu şu şekildedir:

 •     Kul, euzü birabbil felâk,
 •     min şerri ma halak,
 •     ve min şerri gasikin iza vakab,
 •     ve min şerri neffassâti fil ukad,
 •     ve min şerri hâsidin iza hased.

Felak suresi uzaktan okunduğu  zaman da büyünün bozulması gerçekleşmektedir. Ancak yapılan büyü hangisi olursa olsun Felak suresinin her gün 3 defa olacak şekilde okunması gerekir. Felak suresini okurken abdestli olmak farzdır.

Nas Suresiyle Büyü Bozma

Büyünün yıkıcı etkilerinden korunmak ve büyü tesirini ortadan kaldırmak için Nas suresi okunması tavsiye edilir. İslam alimlerinin özellikle farklı boyuttaki varlıkların kötü niyetlerine karşı korunma için inançlı müminlere sık sık okumasını tavsiye ettikleri Nas Suresi okunuşu şu şekildedir:

 •     Kul e’ûzü birabbinnâs
 •     Melikinnâs
 •     İlâhinnâs
 •     Min şerrilvesvâsilhannâs
 •     Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
 •     Minelcinneti vennâs.

Nas  suresinin hepsinin baştan sona doğru  bir  şekilde okunması durumunda büyünün yapıldığı  kişiye gönül rahatlığı ve ferahlık verdiği bilinmektedir. Eğer kendinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız, büyüyü bozmak için Felak suresiyle birlikte günde 10 defa Nas suresini okumanız gerekir. Gönülden ve kalpten gelen her okuma sonrasında büyü etkisi yavaş yavaş ortadan kalkacaktır.

Tevbe Suresiyle Büyü Bozma İşlemi

Kur’an-ı Kerim’in hidayetli surelerinden biri olan Tevbe suresinin hidayeti sayesinde büyünün olumsuz etkileri ortadan kaldırabilmektedir. İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize büyü yapılmış olsun, herhangi bir endişe yaşamadan bu büyünün etkisini kırabilirsiniz. Tevbe suresini okuyarak aşk ve bağlama büyülerinden ya da ayrılık büyülerinden kurtulabilirsiniz. Ancak Tevbe suresiyle büyü bozma işleminde daha kısa sürede etki görmek istiyorsanız, manevi yetenekleri yüksek yani nefesi kuvvetli bir hocadan profesyonel destek de alabilirsiniz. Tevbe suresinin Arapça okunuşu şu şekildedir:

 • Kul len yusîbenâ illâ mâ keteballâhu lenâ, huve mevlânâ, ve alâllâhi felyetevekkelil mu’minûn(mu’minûne).
 • Lekad câekum resûlun min enfusikum azîz(azîzun), aleyhi mâ anittum harîsun aleykum bil mu’minîne raûfun rahîm(rahîmun).
 • Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi).

Bu sureyi her akşam ve her sabah 7 gün boyunca abdestli bir şekilde okumak gerekir. Kendinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız ve üzerinizde ayırma büyüsü belirtileri gibi bazı önemli olumsuz etkiler görüyorsanız, Tevbe suresini okurken aynaya karşı okumanız gerekir. Sevdiğiniz bir kişiye karşı büyü yapılmış olmasından şüpheleniyorsanız da Tevbe suresini her sabah ve akşam okurken bu kişinin fotoğrafına bakarak okumanız tavsiye edilir.

Bakara Suresiyle Büyü Bozma

Bakara suresi, uzaktan okunarak büyünün bozulmasına yarayan faziletli ve hidayetli surelerimiz arasında yer almaktadır. Büyü etkisi altında olan kişi adına okunabilecek bu sure sayesinde büyünün yarattığı olumsuz etkiler anında ortadan kalkmaya başlamaktadır. Bakara suresiyle büyü bozmak için her akşam yatsı ezanından sonra okumanız gereken sure şu şekildedir:

 • Elif lam mim
 • Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn
 • Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
 • Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun
 • İlahüküm ilahüv vahıd* la ilahe illa hüver rahmanür rahıym
 • İnne fı halkıs semavati vel erdı vahtilafil leyli ven nehari vel fülkilletı tecrı fil bahri bima yenfeun nase ve ma enzelellahü mines semai mim main fe ahya bihil erda ba’de mevtiha ve besse fıha min külli dabbetiv ve tasrıfir riyahı ves sehabil müsahhari beynes semai vel erdı le ayatil li kavmiy ya’kılun
 • Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum la te’huzühu sinetüv vela nevm lehu ma fis semavati ve ma fil ard men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih ya’lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm ve la yühıytune bi şey’im min ılmihı illa bi ma şa’ vesia kürsiyyühüs semavati vel ard ve la yeudühu hıfzuhüma ve hüvel alıyyül azıym
 • La ikrahe fid dıni kad tebeyyener ruşdü minel ğayy fe mey yekfür bit tağuti ve yü’mim billahi fe kadistemseke bil urvetil vüska lenfisame leha* vallahü semıun alım
 • Allahü veliyyüllezıne amenu yuhricühüm minez zulümati ilen nur vellezıne keferu evliyaühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat ülaike ashabün nar hüm fıha halidun
 • Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi mir rabbihı vel mü’minun küllün amene billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülih la nüferriku beyne ehadim mir rusülih ve kalu semı’na ve eta’na ğufraneke rabbena ve ileykel masıyr
 • La yükellifüllahü nefsen illa vüs’aha leha ma kesebet ve aleyha mektesebet rabbena la tüahızna in nesına ev ahta’na rabbena ve la tahmil aleyna ısran kema hameltehu alellezıne min kablina rabbena ve la tühammilna ma la takate lena bih va’fü anna vağfir lena verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirın
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani