Büyüden Nasıl Korunulur?

Büyüden nasıl korunulur, neler yapmak gerekmektedir? Büyüden korunma yollarına ve yapılacaklara yazımızdan bakabilirsiniz.

Büyüden Nasıl Korunulur?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
0552 387 49 10
0507 234 65 28

Büyüden korunmak isteyenler işinde uzman olan medyumlara giderek vefk çalışmaları veya ritüeller yaptırıp cinlerin ve şeytanların etkisinden kısa süre içerisinde kurtulabilir. Bununla birlikte her gün sabah ve akşam düzenli olarak Kuran-ı Kerim’de yer alan duaların da okunması gerekir.

Büyüden Korunma Yolları Nelerdir?

Büyüden korunmak ve kurtulmak için aşağıda verilen yöntemleri uygulayabilirsiniz:

 • Kişisel olarak büyüden korunmak isteyenler öncelikle 10 litrelik bir suyu kovanın içerisine koymalıdır. Daha sonra bu suyun içerisine bir şişe elma sirkesini dökünüz. Karışımı iyice karıştırın ve üzerine bir avuç kaya tuzu ekleyin. Ardından bu su ile gusül abdesti alma mantığında hareket ederek vücudunuzu yıkamaya başlayın. En son olarak kalan su karışımından 1 yemek kaşığı ile için. Bu işlemi 2 veya 3 defa yapmanız durumunda yapılan büyüden tamamen kurtulmuş olacaksınız.
 • Evin içerisine yapılan büyüden kurtulmak için ise evin her tarafını sirkeli su ile silmeniz gerekir. Evde var olan büyüler bu sayede temizlenmiş olur.

Büyü Nasıl Fark Edilir?

Büyü yapıldığının fark edilmesi için aşağıda verilen adımların uygulanmasında yarar vardır:

 • İlk olarak bir bardak suyun üzerine 101 defa “”La İlahe İlla ente subhaneke inni küntü minez zalimin” duasını okuyun.
 • Duanın okunmasından hemen sonra 1 defa da Fatiha suresini ve Ayetel Kürsi’yi okuyunuz.
 • Bu işlemlerin yapılmasından sonra içinizde ağır bir yanma durumu meydana geliyorsa bilin ki sizde bir büyü var demektir.
 • Bu yöntemin dışında Rahman ve Cin suresini 1 ya da 13 defa okumanız durumunda içinizde bunalma ve daralma hissi oluştuysa, büyüye maruz kalmışsınız demektir.

Büyüde Cinler Nasıl Anlaşılır?

Büyüde cinlerin var olduğunun anlaşılması için aşağıda verilen uygulama adım adım yapılmalıdır:

 • İlk olarak sabah ezanı okunduğu esnada 1 bardak su alın ve suyun üzerine sırasıyla her biri 11 defa olacak şekilde Ayetel Kürsi, Fatiha, Nas, Felak, surelerini okuyun.
 • Ardından namaz kılıp evinizde var olan bütün pencereleri açın.
 • 3 dakika boyunca gökyüzüne baktığınızda içinizde bir negatiflikler oluyorsa, cinlerin musallat olması ile karşı karşıya kalmışsınızdır.

Büyü Eşlere Yapılırsa Nasıl Anlaşılır?

Eşlere büyü yapıldığının anlaşılması için öncelikle işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir. Medyumlar evli çiftlere bakımlar yaparak büyünün var olup olmadığını ortaya çıkarır. Büyünün olması durumunda bozulması için dualar ve ayetler ile vefk ya da muska hazırlar. Hazırlanan vefkin veya muskanın her zaman üzerlerinde taşınması durumunda büyünün etkisi ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda evli çiftler evlerinde de sabah ezanının okunmasından yarım saat sonra 1 bardak zemzem suyunu alıp üzerine sırasıyla 1 defa Enfal, Bakara, Rahman, Nisa surelerini okumalıdır. Daha sonra 101 defa da “Lâ ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzâlimin” demeleri gerekir. 3 gün boyunca bu okuma işlemini yapıp zemzem suyunu içtikleri zaman cinlerin etkisinden kurtulmuş olacaklardır.

Büyüden Muska İle Korunmak Mümkün Mü?

Büyüden kurtulmak ve korunmak için işinde ehli olan medyumlar tarafından hazırlanan muskalar oldukça etkilidir. Bu muskalar çeşitli dualar ve sureler ile meydana getirilir. Bu muskanın ömür boyu üzerlerde veya evde kimsenin görmeyeceği yerde saklanması durumunda kişiler bütün kötülüklerden ve büyülerin etkisinden sonsuza kadar korunmuş olur.

Sevdiğini kendine aşık etme duası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Büyüden Kimler Korunur?

Büyüden korunmak amacı ile yapılan muskalardan önce medyumlar kişilerin üzerinde hangi büyünün yapıldığını bakımlar ile kontrol eder. Daha sonra büyüyü vefk çalışmaları ile bozar. Büyünün bozulmasından sonra kişilere bir daha büyü yapılmaması için özel dualar ile muska hazırlar. Bu muskalar kişiye özel olarak yapılır.

Muskaların hazırlanma süreleri kişilerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Kimileri için 1 günde muska hazırlanırken, kimileri için de 1 ay kadar sürede muska hazırlama işlemi sürer. Yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde muska hazırlama işlemi tamamlanır. Evli çiftler özelikle evliliklerine dışarıdan zarar getirmemek için bu muskaları yaptırabilmektedir.

Evde Büyüden Nasıl Korunur?

Bir büyünün eve yapıldığını anlayanlar öncelikle işinde uzman olan medyuma giderek bakımlar yaptırmalıdır. Medyum eve yapılan büyünün türünü ve yerini belirledikten sonra özel vefk çalışmaları ve dua okumaları ile büyünün bozma aşamasını gerçekleştirir. Bu sayede evinize yapılan büyü yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamen uzaklaşmış olur.

Büyünün Evdeki Varlığı Nasıl Anlaşılır?

Evde büyünün yapıldığının anlaşılması için aşağıda verilen durumlara bakmak gerekir:

 • Evde büyü yapıldığı zaman aile bireyleri arasında sürekli tartışma olmaya başlar.
 • Evin içerisinde uyuyan kişilerde kabus görme ve uyurgezer olma durumu meydana gelir.
 • Evde olunduğu vakitlerde evin içerisinde daralma ve bunalma gibi hisler oluşmaya başlar.
 • Aile fertleri evin içerisinde garip sesler duyduğunu söyler.
 • Gece yarısından sonra evin içerisinde eşyalar yer değiştirir. Aynı zamanda evin içinde çok pis kokular oluşur ve ayak sesleri duyulmaya başlanır.

Büyüden Kurtulmak İçin Etkili Dua Hangisidir?

Büyüden kurtulmak için etkili olan duaların başında Felak ve Nas sureleri gelir. Bunların her sabah ve akşam düzenli olarak okunması gerekir. Bunun yanında aşağıda verilen dua da büyüden kurtulmak ve korunmak için oldukça etkilidir:

 • Yâsîn Vel Kur’ân-il hakîm İnneke leminel murselîn Alâ sırâtin mustakîm Tenzîlel azîzirrahîm Litunzira kavmen mâ unzire âbâuhum fehum gâfilûn Lekad hakkal kavlu alâ ekserihim fehum lâ yu’minûn İnnâ cealnâ fî a’nâkihim aglâlen fehiye ilel ezkâni fehum mukmehûn Ve cealnâ min beyni eydîhim sedden ve min galfihim sedden feağşeynâhum fehum lâ yubsirûn  Ve sevâun aleyhim eenzertehum em lem tunzirhum lâ yu’minûn  innemâ tunziru menittebeazzikra ve haşiyerrahmâne bilgaybi febeşşirhu bimağfiretiv ve ecrin kerîm  İnnâ nahnu nuhyil mevtâ ve nektubu mâ kaddemû ve âsârehum ve kulle şey’in ahsaynâhu fî imâmin mubîn  Vadrib lehum meselen ashâbel karyeh. İz câehel murselûn  İz erselnâ ileyhi musneyni fekezzebûhumâ fe azzeznâ bisâlisin fekâlû innâ ileykum murselûn Kâlû mâ entum illâ beşerun mislunâ vemâ enzelerrahmânu min şey’in in entum illâ tekzibûn Kâlû rabbunâ ya’lemu innâ ileykum lemurselûn  Vemâ aleynâ illel belâgul mubîn  Kâlû innâ tetayyernâ bikum lein lem tentehû le nercumennekum vele yemessennekum minnâ azâbun elîm  Kâlû tâirukum meakum ein zikkirtum bel entum kavmun musrifûn Vecâe min aksalmedineti raculun yes’â kâle yâ kavmittebiul murselîn İttebiû men lâ yeselukum ecran ve hum muhtedûn  Vemâ liye lâ a’budullezî fetarenî ve ileyhi turceûn  Eettehizu min dûnihî âliheten in yuridnirrahmânu bi-durrin lâ tuğni annî şefâatuhum şey’en velâ yunkizûn  İnnî izen lefî dalâlin mubîn İnnî âmentu birabbikum fesmeûn Kîledhulil cennete, kâle yâleyte kavmî yâ’lemûn  Bimâ gaferelî rabbî ve cealenî minel mukremîn Vemâ enzelnâ alâ kavmihî min badihî min cundin minessemâi vemâ kunnâ munzilîn İn kânet illâ sayhaten vâhideten feizâhum hâmidûn Yâ hasreten alel ibâdi mâ ye’tîhim min resûlin illâ kânûbihî yestehziûn Elem yerev kem ehleknâ kablehum minel kurûni ennehum ileyhim lâ yerciûn.

Büyüleri Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Evde büyünün nerede saklandığını bulmak için aşağıdaki yöntemlerin uygulanmasında yarar vardır:

 • Evinizin veya bahçenizin giriş kapısının önüne sıva ya da katı bir şekilde yapılan büyülerin tütsü, yağ veya yazılı bir şekilde görülmesi,
 • Evinizin içerisinde yetiştirdiğiniz bitkilerin saksılarının içerisinde mezar toprağı veya büyünün yakılması ile yapılan ritüellerin muska veya kül şeklinde saklanması,
 • Odalarınızın kapı eşiklerinde veya pervazlarının içerisinde yapılan büyülerin var olması,
 • Evin bazı köşelerine tuz, un veya toprak gibi üzerine tılsımlı sözcükler okunmuş malzemelerin koyulması,
 • Yatak odası veya koltuk astarlarının içlerine büyülerin koyulması,
 • Evin duvarlarına domuz yağı gibi malzemelerin sürülmesi büyünün evin içerisinde var olduğuna işarettir.

Büyüler Bozulduktan Sonraki Etkileri Nelerdir?

Eve yapılan büyünün bozulmasından sonra değişiklikler meydana gelir. Özelikle evli çiftler arasında büyü yapılmadan önce büyük oranda sevgi ve saygı varsa, bu durum eski haline geri döner ve büyünün etkisi ile evi terk edip giden eş kocasına veya karısına geri döner. Bu sayede evliliklerdeki sorunlar tamamen ortadan kalkar ve çiftler bir ömür boyu mutlu yaşam sürer.

Bunun dışında önceden iş ve kariyer hayatında başarılı olan kişiler büyünün etkisi ile kaybettiği bütün işine ve kariyerine yeniden kavuşur ve maddi açıdan çıkılmaz konumdayken en üst seviyelere yükselir. Aile bireyleri arasında var olan tartışmalar son bulur ve aileler büyü yapılmadan önce nasılsa, o şeklide iletişimlerine devam eder.

Büyülerden Uzak Durulmazsa Ne Gibi Sorunlar Ortaya Çıkar?

Bir büyünün yapıldığını anladıktan sonra hemen bozulması gerekir. Çünkü yapılan büyüler çoğu zaman kötü niyetle yapıldığı için bozulmadığı takdirde evinizin içerisinde huzursuzluklar oluşacaktır. Aynı zamanda büyünün etkisinde olan kişinin her işi kötüye gidecektir. Her attığı adımda başarısızlıklar ortaya çıkacaktır. Evli çiftler arasında sürekli olarak sonu gelmeyen tartışmalar oluşacaktır. Evli çiftler birbirlerine düşman gibi davranmaya devam eder. Bunun sonucunda da boşanmalar artar. Bu yüzden büyünün bozulması için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Medyumlar özel dualar ve ayetler ile vefk ya da muska hazırlayarak yapılan büyünün bozulmasını sağlar.

Vefk ve muskanın yanında her gün evinizde sabah ve akşam büyüden korunmak amacı ile dualar da okumanız gerekir. Aşağıda verilen dua büyüden uzaklaşmak ve kurtulmak için oldukça etkilidir:

 • Ve la telbisül hakka bil batılı ve tektümül hakka ve entüm ta’lemun Ve ekıymüs salate ve atüz zekate verkeu mear rakiıyn E te’mürunen nase bil birri ve tensevne enfüseküm ve entüm tetlunel kitab e fe la ta’kılun Vesteıynu bis sabri ves salah ve inneha le keıratün illa alel haşiıyn Ellezıne yezunnune ennehüm mülaku rabbihim ve ennehüm ileyhi raciun Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha şefaatüv ve la yü’hazü minha adlüv ve la hüm yünsarun Ve iz necceynaküm min ali fir’avneyesumuneküm suel azabi yüzebbihune ebnaeküm ve yestahyune nisaeküm* ve fı zaliküm belaüm mir rabbiküm azıym Ve iz ferakna bikümül bahra fe enceynaküm ve ağrakna ale fir’avne ve entüm tenzurun Veiz vaadna musa erbeıyne leyleten sümmettehaztümül ıcle mim ba’dihı ve entüm zalimun Sümme afevna anküm mim ba’di zalike lealleküm teşkürun Ve iz ateyna musel kitabe vel fürkane lealleküm teehtedun Ve iz kale musa li kavmihı ya kavmi inneküm zalemtüm enfüseküm bittihazikümül ıcle fe tubu ila bariiküm faktülu enfüseküm zaliküm hayrul leküm ınde bariiküm fe tabe aleyküm innehu hüvet tevvabür rahıym.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
0552 387 49 10
0507 234 65 28
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
0552 387 49 10
0507 234 65 28
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani