Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkileri nelerdir? Nohut büyüsü zararları var mı? Büyü ile ilgili merak edilenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Nohutla aşk büyüsü yapmak, evde tek başınıza yapabileceğiniz manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu yüzden internet üzerinden en çok araştırılan konulardan biri de nohutla yapılan bağlama ve aşk büyüleridir. Aşık olduğunuz kişiden bir türlü aşkınıza karşılık bulamıyorsanız ya da severek evlendiğiniz kişinin  günden güne sizden uzaklaştığını ve soğuduğunu hissediyorsanız Orta Asya’nın Şaman kültüründe büyük yer tutan nohut büyüsünü uygulamaya başlayabilirsiniz. Nohut büyüsü, manevi gücü ve kabiliyetleri yüksek olan medyum hocaların yanı sıra, insanların niyet ederek kendi başlarına da icra edebilecekleri manevi uygulama ve büyü ritüelleri arasında yer almaktadır.

Nohut Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Nohut büyüsünde doğru bilgilerin kullanılması çok önemlidir. Çünkü nohutla aşk büyüsü yapmak konusunda internet üzerinde pek çok sahte ve yanlış bilginin olduğu bilinmektedir. ut büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için yeterli bilgi sahibi olmadan icra edilmemesi gerekmektedir. Ayrıca nohut büyüsünü manevi kabiliyetleri yüksek olan hocalardan yardım alarak yaptırmak istiyorsanız, iletişime geçtiğiniz medyum hocanın, daha önce bu konuda çalışmalar yaptığından emin olmanız tavsiye edilir. Nohut büyüsünün en bilinen etkileri şu şekildedir:

 • Büyü yapıldığı ilk gün büyü yapılan kişi unutkanlık yaşamaya başlar.
 • Büyünün yapıldığı ikinci gün, büyü tesirindeki kişi sabah vakti yataktan kalkmakta büyük zorluk yaşar ve uykulu halinden çıkamaz.
 • Üçüncü gün, büyü tesiri altındaki kişi sakarlık yapmaya başlar ve iki eliyle bir işi doğrultup iş göremez.
 • Dördüncü gün, büyüyü yapan kişiyi düşünmeye ve hayatını ona adamaya karar verir.
 • Son gün olan beşinci günde ise büyüyü yapan kişi aklından çıkmaz. Her an onu düşünür ve onunla iletişime geçerek aşkını ilan eder.

Görüldüğü gibi nohut büyüsü etkileri, en kısa sürede kendini gösteren etkilerden oluşmaktadır. Nohut büyüsü yapıldığında günler arasında biraz zaman geçebilir. Yani 2. gün görülmesi gereken etkiler bazen 5. günde ortaya çıkabilir. Bu yüzden nohut büyüsünü havas ilimlerine göre uygulamalı olarak yapmak ve sonuçların ortaya çıkması için sabırlı olmak gerekir.

Nohut Büyüsü Yapılışı ve Tarifi

İç Anadolu’nun antik kültüründe icra edilen nohut büyüsü, halk arasında 41 nohut büyüsü olarak da bilinmektedir. Çünkü bu manevi uygulama 41 adet nohut tanesiyle yapılmaktadır. Büyü aşamaları ve yerine getirilmesi gereken manevi uygulamalar şu şekildedir:

 • 41 tane nohut, bir tas, su ve ocak ihtiyaç duyulan malzemelerdir.
 • 41 tane nohut tanesinin üzerine üzerine İhlas Suresi’ni okuyun.
 • Kabın içine nohut tanelerini tek tek aşık edeceğiniz kişinin adını söyleyerek bırakın.
 • Kabın içinde yarısına kadar temiz su doldurun. 41 nohudu kaba attıktan sonra kabın üzerine su ekleyin ve tamamını doldurun.
 • Nohutları ateşe koyup haşlamaya başlayın ve bu sırada şu duayı 5 kere yüksek sesle tekrar edin:
 • “Ve ilâ ervâhi cemî’ı ihvânihî minel-enbiyâi vel-murselîn. Salevâtullâhi ve selâmühû ‘aleyhim ecma’în.Ve ilâ ervâhi âlihî ve evlâdihî ve ezvâcihî ve ashâbihî ve etbâ’ıhî ve cemîı’ zürriyyâtihî rıdvânullâhi te’âlâ ‘aleyhim ecma’în.”

41 nohut büyüsü yukarıda bahsettiğimiz gibi en doğru ve uygun şekilde yapıldığında ilk 5 gün içinde etkilerini ortaya çıkaracaktır. Nohut büyüsüyle sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir, hayatının sonuna kadar bu kişiyi kapınızda köle yapabilirsiniz.

Mum büyüsü nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

3 Tane Haşlanmış Nohutla Nohut Büyüsü Yapılışı

Orta Asya’nın Şaman kültüründe nohut çok büyük bir öneme sahiptir. Nohut tanesi bereket ve aynı zamanda yaşam demektir. Manevi yönü yüksek ve boyutlar arası iletişimi olan nene hatunlar, yeni doğan bebeklerin göz kapakları üzerine birer nohut tanesi koyarak onların bereketli ve şanslı olmalarını dilerler. Nohutların manevi yönü yüksek gıdalar olduğu bilinir. Bu yüzden aşık etme ve bağlama büyüleri arasında nohut taneleri büyük önem taşır. 3 nohut tanesiyle yapılan aşk büyüsü de bunlara örnektir.

3 haşlanmış nohut büyüsü yaparken, nohut tanelerinin her birinin ayrı kap içinde tek başına haşlanmasına dikkat edilmelidir. Yenecek kıvama gelecek kadar yumuşayan nohutlar için şu tılsımlı sözleri 3 defa tekrar edip suya üflemeniz gerekir: “Nohut büyüsü yapmak, sevdiğimle kavuşmak için nohut büyüsü yapıyorum, nohut büyüsü beni sevdiklerim ile bağlıyor.”

Nohutlar tamamen haşlandıktan sonra hepsini tek bir kabın içine alın. Nohutları kendi elinizle karıştırdıktan sonra hiç ayak basılmamış bir toprağa bu nohutları gömün. 3 tane haşlanmış nohutlar kişinin yaşadığı bahçeye ya da evin içinde bulunan saksılara gömülebilir. Bu sayede büyü tamamlanmış olacaktır. Büyünün etkileri en kısa sürede kendini göstermeye başlayacaktır. Nohutla bağlama büyüsü yaparken manevi yönden kendinizi hazır hissetmek ve enerjinizin yüksek olması gereklidir. Eğer büyünün tutacağına dair yeterli inancınız yoksa ve moral olarak kendiniz yeterli seviyede görmüyorsanız, 3 nohut haşlayarak aşk büyüsü yapma ritüelini daha sonraya erteleyebilirsiniz.

Nohut Büyüsü İçin Nohut Sayısı Belirleme

Anadolu medeniyetlerinde bilinen nohut büyüleri ve manevi ritüeller arasında en yaygını 41 nohut büyüsüdür. 41 nohut tanesiyle yapılan nohut büyüsünün taneleri adından da anlaşılacağı gibi tane sayısı bellidir. Ancak bazı durumlarda nohut büyüsü için kullanılacak nohut sayısını belirlemede bazı kriterler devreye girmektedir. Nohutla aşk büyüsü yaparken nohut sayısı iki unsura göre belirlenir. Büyü yapılmak istenilen kişinin annesinin ismi ve kimin size aşık olmasını istiyorsanız bu kişinin ismi en önemli faktörlerin başında gelir.

Havas ilminde, medyum hocalar tarafından yapılan nohut büyülerinde kullanılan ritüel isimlerde bulunan sessiz harf sayısına bağlıdır. Dolayısıyla evinizde kendin başınıza nohutla aşk ve bağlama büyüsü yapacaksanız, büyüyü yapmaya başlamadan önce hem kişinin annesi hem de kişinin kendi isminde bulunan sessiz harf sayısı kadar nohut hazırlamanız gerekir. Eğer kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin annesinin ismini bilmiyorsanız, bu konuda tecrübeli medyum hocalardan destek almanız gerekecektir. Manevi yönü çok kuvvetli olan medyum hocalar, havas ilimlerinde öteki boyutlardaki varlıklarla iletişime geçerek sizin ihtiyacınız olan bu bilgiyi oradan temin edecektir. Bu yüzden en etkili aşk büyüleri genellikle tecrübeli medyum hocalarla yapılan bağlama büyülerinden oluşmaktadır.

Nohut Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bir kişiye nohut büyüsü yapıldığını anlamak için bazı belirtilere dikkat etmek gerekir. Manevi yönü yüksek hocalar, bir kişiye nohut büyüsü yapılıp yapılmadığını tek bakışta anlayacaktır. Ancak siz kendinize nohut büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamanız için dikkat etmeniz gereken unsurlara yoğunlaşmanız gerekir. Nohut büyüsü belirtileri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Büyü tesiri altına giren kişi hiçbir şey yapmak istemez ve giderek tembelleşir.
 • Hayattan keyif alamaz hale gelir.
 • İnsanlardan uzak durmak ve sadece sevdiğini düşünmek ister.
 • Büyülenmiş kişi depresif duygulara zaman zaman intihar düşüncesine sürüklenebilir.
 • Bu kişi aşkına ulaşamazsa kendini derbeder hallere sokar, içki ve kumar bağımlılığı artar.

Nohut Büyüsü Tutması İçin Ne Yapılır?

Nohut büyüsünün kısa sürede gerçekten tutması için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Büyünün etkilerini göstermesi için 6 gün boyunca bazı okumalar yapılmalıdır. Nohut büyüsü için 6 gün boyunca nohutlara tek tek okunması gereken tılsımlı sözler şunlardır:

 • Yâ kâdiyel-hâcâti! Yâ mücîbed-d’avâti! İstecib du’âenâ bi rahmetike yâ erhamer-râhimîn. Sübhâne Rabbike Rabbil-‘ızzeti ‘ammâ yasıfûn. Ve selâmün ‘alel-mürselîn. Vel-hamdü lillâhi Rabbil-‘âlemîn. el-Fatiha

Bu okumayı tamamen konsantre olmuş biçimde yaptıktan sonra, Kur’an surelerine geçilmelidir. Özellikle Nas ve Felak sureleri okunarak isteğin gerçekleşmesi için en önemli etkiler yapılmalıdır. Nohut büyüsünde en önemli nokta büyü sırasında nohutların aynı kaba alınmasıdır. Havas ilmine göre aynı kap içinde ritüele dahil edilen nohutlar, birbirlerinden manevi enerji kopyalamaktadır. Orta Asya’daki Şaman Kültürü’nde sık gerçekleştirilen nohut büyüsünün tutması bu sayede mümkün olmaktadır. Nohut büyüsü yapılışı konusunda bu tür dua ve tılsımlı sözlerin doğru şekilde okunması da büyük önem taşımaktadır.

Nohut Büyüsüyle Aşık Etme Ritüeli

İmkansız gibi görünen aşkları bile mutlu sona kavuşturan nohut büyüsü, doğru şekilde uygulandığında kısa sürede etkisini göstermektedir. Nohut büyüsüyle aşık etme ritüelini yaparken 5 tane nohuda okunup üflenmesi gereken dua şu şekildedir:

“Taha. Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka. İlla tezkiratel limey yahşa. Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula. Errahmanü alel arşisteva. Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera. Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa. Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna. Ve hel etake hadiysü musa. İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda. Felemma etaha nudiye ya musa. İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva. Ve enahtertüke festemı’ lima yuha. İnnenı enallahü la ilahe illa ene fa’büdnı ve ekımıs salate li zikrı. İnnes saate atiyetün ekadü uhfıha li tücza küllü nefsim bi ma tes’a. Fe la yesuddenneke anha mel la yü’minü biha vettebea hevahü fe terda. ma tilke bi yemınike ya musa. Kale hiye asay etevekkeü aleyha ve ehüşşü biha ala ğanemı ve liye fıha mearibü uhra. Kale elkıha ya musa. Fe elkaha fe iza hiye hayyetün tes’a. Kale huzha ve la tehaf se nüıydüha sıratehel ula. Vadmün yedeke ila cenahıke tahrüc beydae min ğayri suin ayeten uhra. Li nüriyeke min ayatinel kübra. İzheb ila fir’avne innehu tağa. Kale rabbişrah lı sadrı. Ve yessir lı emrı. Vahlül ukdetem mil lisanı. Yefkahu kavlı. Vec’al li vezıram min ehlı. Harune ehıy. Üşdüd bihı ezrı. Ve eşrikhü fı emrı. Key nüsebbihake kesıra. Ve nezkürake kesıra. İnneke künte bina besıyra. Kale kad ütiyte sü’leke ya musa. Ve lekad menenna aleyke merraten uhra. İz evhayna ila ümmike ma yuha. Enıkzi fıhi fit tabuti fakzi fıhi fil yemmi fel yülkıhil yemnü bis sahıli ye’huzhü adüvvül lı ve adüvvül leh ve elkaytü aleyke mehabbetem minnı ve li tusnea ala aynı. İz temşı uhtüke fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzen ve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütunen fe lebiste sinıne fı ehli medyene sümme ci’te ala kaderiy ya musa. Vastana’tüke li nefsı.”

Bu nohut tanelerinin aşık edilecek kişinin eşyalarına temas etmesi ve taşınması sağlanır. Kişi bu nohutlarla ne kadar fazla gün geçirirse aşkı o kadar artacak ve tutkuyla dolacaktır.

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani