Büyüden Kurtulma Duası

Büyüden kurtulma duası nedir, nasıl okunur, zararları var mı? Büyüden kurtulmak için yapılması gerekenleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Büyüden Kurtulma Duası
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Büyüden ve sihirden kurtulmak için öncelikle Allah’a inanarak gerekli olan ibadetlerin yerine getirilmesi gerekir. Daha sonra Kuran-ı Kerim’de yer alan cinlerden ve şeytanlardan korunma dualarını abdestli bir şekilde okumak gerekir. Büyüden korunmak ve uzaklaşmak için etkili olan duaların başında Fatiha, Felak, Nas, İhlas, Ayetel Kürsi, Kevser suresi gelir.

Büyünün Etkileri Nelerdir?

Büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişinin hem beden hem de ruh sağlığında değişimler meydana gelir. Bu kişilerin iradelerini büyü tamamen etkisi altına aldığı için kendi mantıkları dışında hareket etmeye başlar. Ruhsal olarak daha öfke ve sinir içerisinde olurlar. Bedenen sürekli olarak halsiz ve yorgun bir hale gelirler. Uyku düzenlerinde de sıkıntı yaşarlar. Bütün sosyal çevresinden uzaklaşarak yalnızlaşma haline dönerler. Bunalım ve depresyon gibi rahatsızlıklar ortaya çıkar.

Büyüden Kurtulmak İçin Felak Suresi Nasıl Okunur?

Büyünün etkisi altında olan kişi bir suyun üzerine 7 defa Felak suresini okumalıdır. Sureyi okuduktan sonra sudan 3 yudum almalıdır. Kalan su ile ise gusül veya boy abdesti alarak hem bedenen hem de ruhen büyüden kurtulmalıdır. Büyüden kurtulmak için suyun üzerine okunacak Felak suresi şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak Min şerri mâ halak Ve min şerri ğasikın izâ vekab Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Büyüden Kurutulmak İçin Nas Suresi Etki Eder Mi?

Büyüden kurtulmak isteyenlerin öncelikle 3 defa Salavat-ı Şerife’yi okumaları gerekir. Daha sonra 7 defa kendi üzerlerine aşağıda verilen Nas suresini okuduktan sonra kendilerine yapılan büyüden kurtulmak için niyet etmelidirler. Bu sayede yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde büyünün ve cinlerin etkisinden uzaklaşmış olacaklardır:

 • Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbinnâs Melikinnâs İlâhinnâs Min şerrilvesvâsilhannâs Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi Minelcinneti vennâs.

Büyüden Ayetel Kürsi İle Korunma Uygulaması Nasıl Yapılır?

Büyüden kurtulmak için en etkili dualardan birisi Ayetel Kürsi’dir. Bu duanın okunmasına geçmeden önce muhakkak abdest alınmalıdır. Daha sonra aşağıda verilen Ayetel Kürsi’yi sessiz bir odaya geçerek kimsenin olmadığı bir zamanda okumak gerekir. Bu duanın gece yarısından sonra okunması daha kısa sürede üzerinizdeki büyünün uzaklaşmasına vesile olacaktır:

 • “Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Büyüden Kurtulmazsak Ne Olur?

Büyüden kurtulmak için yapılması gereken adımların uygulanmaması durumunda aşağıda verilen durumlar meydana gelir:

 • Büyünün etkisinde olan kişi hayatında her zaman negatif ve umutsuz bir hal içerisinde olmaya devam eder.
 • Özellikle iş ve eğitim hayatında başarısızlıklar ardı ardına oluşur.
 • Evli veya ilişkisinin olması durumunda bir türlü mutlu bir beraberlik yaşayamaz ve sürekli kavga içerisinde ilişkisini sürdürür.
 • Bedenen de sürekli olarak yorgun ve bitkin bir halde olurlar.
 • Sağlık sorunları gün geçtikçe artmaya başlar.
 • Her olaya karşı aşırı tepki gösterirler. Çevrelerinden uzaklaşarak kendilerini yalnız bir hale sokarlar.
 • Özellikle müzikli ve aydınlık olan yerlerde çok fazla duramazlar. Hemen rahatsız olmaya başlarlar.
 • Depresyon ve bunalım hali görülür.

Büyünün Zararlı Etkileri Nelerdir?

Büyünün ortaya çıkardığı zararlı belirtiler aşağıda tek tek listelenmektedir:

 • Büyünün etkisi altına girenler uykularında sürekli dişlerini gıcırdatmaya başlar.
 • Ağız ve midede kötü kokular oluşmaya başlar.
 • Bu kişilerin karın bölgesinde gaz, ağrı oluşur ve sürekli olarak kusma eğiliminde bulunurlar.
 • Bedenen yorgun ve bitkin hissederler.
 • Bekar olanların kısmetleri kapanır ve evlilik yolunda adım atamaz.
 • Evli olan çiftler arasında büyünün etkisinden dolayı cinsel uzaklaşma görülür. Birbirlerini arzulama durumları görülmemeye başlar.
 • Kadınlarda kısırlık ve çocuk düşürme gibi olumsuz durumlar oluşmaya başlar.
 • Büyünün etkisinde olanlar yalnız kalmaktan çok zevk alır ve sosyal çevreleri ile aralarına uzak bir mesafe koyarlar.
 • Birdenbire öfke, sinir ve ağlama haline girebilirler.
 • Geceleri uykularından sürekli olarak uyanıp bir türlü uyuma moduna geçemezler.
 • Rüyalarında cinleri ve şeytanları görürler.
 • Baş ağrısı ve kemik ağrıları görülmeye başlar.
 • İbadetlerini yapmada zorluk çekerler.

Büyüler Musallat Olur Mu?

Büyü yapıldıktan sonra musallat olma durumları meydana gelir. Musallat olmanın ortaya çıkardığı belirtiler aşağıda anlatılmaktadır:

 • Kişiye musallat olmuş cinler ezan okunurken büyünün etkisi altında kalanın ezanı dinlememesini sağlar.
 • Bu kişilerin sürekli olarak göğüs bölgesinde ağrı ve daralma meydana gelir.
 • Çevrelerine karşı aniden sinir ve öfke kontrollerini yapamazlar ve ağlama halinde olurlar.
 • Baş ağrısı ve kulak çınlaması gibi durumlar görülür.
 • Sanki birinin kendilerine arkadan seslendiğini hissediyormuş gibi olurlar.
 • Rüyalarında şiddetli rüzgâr, yılan, köpek, kedi veya birilerinin kendilerini kovaladığını görürler.

Sevdiğini kendine aşık etme duası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Büyü İle Nazar Aynı Mı?

Nazar ve büyü arasında farklar vardır. Nazar normalde cinlerin veya şeytanların yardımı ile yapılan bir eylem değildir. Nazar bir şeyi beğenilerek, imrenerek veya kıskanılarak yapılan eylemler arasında yerini alır. Nazar değmesi sonucunda ciddi hastalıklar veya ölümler meydana gelir. Nazar özellikle kadınlara ve çocuklara daha çok değer.

Üzerinize veya eşyalarınıza nazarlıklar takarak nazardan korunmak mümkündür. Aynı zamanda mavi renkli nazarlık taşlarını da yanınızda her daim taşıyabilirsiniz. Nazar dualarını evden çıkmadan okumak veya bir muska şekline getirip nazar dualarını üzerinizde taşımanız durumunda da nazardan korunmanız mümkündür.

Büyüden Korunmak İçin Neler Yapılmalı?

Büyüden korunmak için aşağıda verilen uygulamaların tek tek yapılması gerekir:

 • Büyüden korunmak için büyüden korunma duaları ile bir muska veya tılsım hazırlayarak üzerinizde taşıyabilirsiniz. Muskanın su geçirmez bir malzeme ile güzelce sarılmasında yarar vardır.
 • Sürekli olarak Allah’ın 99 ismini her gün zikretmek gerekir. Bu sayede bu kişilere cinler ve şeytanlar hiçbir koşulda yaklaşamaz.
 • Bir suyun üzerine her biri 7 defa olacak şekilde sırasıyla Ayetel Kürsi, İhlas, Felak, Nas sureleri okunmalıdır. Sabah namazının kılınmasından hemen sonra büyünün etkisi altında olan kişi bu sudan 3 yudum içmelidir ve kalan su ile abdest almalıdır.
 • Sabah ve akşam okunması şart olan duaların her gün aksatılmadan edilmesi gerekir. Özelikle 7 defa Ayetel Kürsi ve 3 defa da Felak ve Nas sureleri her sabah ve akşam okunmalıdır.

Büyülerde 3 Harfliler Gelir Mi?

3 harflilerin iki türü vardır. Bir Müslüman ve bir de kafir üç harfliler bulunur. Müslüman olan 3 harfli varlıklar kişilere zarar vermez. Bunlar tek ibadet etme amacı ile uğraşır. Kafir üç harfliler ise çok tehlikelidir. Bunlar her türlü şeklin içine girerek insanlara büyük zararlar verir. Bir tek bu üç harfliler müminlerin kalbine girememektedir. Diğer herkesin kan damarlarında usulca dolanırlar. İnsanların ruhlarına girerek onları kendi kötülükleri ile yönlendirmeye başlarlar. Bunun sonucunda da insanların iradelerini ellerine geçirerek her dediğini yaptırırlar. Büyü ve sihir gibi işlerin yapılmasına yardımcı olurlar.

Büyüden İnanç İle Nasıl Kurtulmak Mümkündür?

Büyüden ve cinlerin etkisinden kurtulmak için her zaman inançlı olmak gerekir. Özellikle farz olan bütün ibadetleri inanarak yapanlara cinler ve şeytanlar hiçbir şekilde musallat olmaz. Kuran-ı Kerim’de yer alan bütün duaların baştan sona okunması ile büyüden kurtulmak mümkün hale gelir.

Büyüden Korunmak İçin Kalp Nasıl Temizlenir?

Büyüden ve sihirden kurtulmak için kalbin her zaman kalbin temiz tutulması gerekir. Çünkü cinler genellikle kalbe kısa sürede girerek ele geçirir ve kişinin farkına varmadan bütün iradesini yok eder. Kalbin her zaman temiz tutulması ve cinlerden korunmak için aşağıda verilen duayı okumak gerekir:

 • Ve la telbisül hakka bil batılı ve tektümül hakka ve entüm ta’lemun Ve ekıymüs salate ve atüz zekate verkeu mear rakiıyn E te’mürunen nase bil birri ve tensevne enfüseküm ve entüm tetlunel kitab e fe la ta’kılun Vesteıynu bis sabri ves salah ve inneha le keıratün illa alel haşiıyn Ellezıne yezunnune ennehüm mülaku rabbihim ve ennehüm ileyhi raciun Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha şefaatüv ve la yü’hazü minha adlüv ve la hüm yünsarun Ve iz necceynaküm min ali fir’avneyesumuneküm suel azabi yüzebbihune ebnaeküm ve yestahyune nisaeküm* ve fı zaliküm belaüm mir rabbiküm azıym Ve iz ferakna bikümül bahra fe enceynaküm ve ağrakna ale fir’avne ve entüm tenzurun Veiz vaadna musa erbeıyne leyleten sümmettehaztümül ıcle mim ba’dihı ve entüm zalimun Sümme afevna anküm mim ba’di zalike lealleküm teşkürun Ve iz ateyna musel kitabe vel fürkane lealleküm teehtedun Ve iz kale musa li kavmihı ya kavmi inneküm zalemtüm enfüseküm bittihazikümül ıcle fe tubu ila bariiküm faktülu enfüseküm zaliküm hayrul leküm ınde bariiküm fe tabe aleyküm innehu hüvet tevvabür rahıym Ve iz kultüm ya musa len nü’mine leke hatta nerallahe cehraten fe ehazetkümüs saıkatü ve entüm tenzurun Sümme beasnaküm mim ba’di mevtiküm lealleküm teşkürun Ve zallelna aleykümül ğamame ve enzelna aleykümül menne ves selva külu min tayyibati ma razaknaküm ve ma zalemuna ve lakin kanu enfüsehüm yazlimun Ve iz kulnedhulu hazihil karyete fe külu minha haysü şi’tüm rağadev vedhulül babe süccedev ve kulu hıttatün nağfirleküm hatayaküm ve senezıdül muhsinın Fe beddellezıne zalemu kavlen ğayrallezı kıyle lehüm fe enzelna alellezıne zalemu riczem mines semai bi ma kanu yefsükun Ve izisteska musa li kavmihı fe kulnadrib bi asakel hacer fenfecerat minhüsneta aşrate ayna kad alime küllü ünasim meşrabehüm külu veşrabu mir rizkıllahi ve la ta’sev fil erdı müfsidın Ve iz kultüm ya musa len nasbira ala taamiv vahıdin fed’u lena rabbeke yuhric lena mimma tümbitül erdu mim bakliha ve kıssaiha ve fumiha ve adesiha ve besaliha kale e testebdilunellezı hüv edna billezı hüve hayr ihbitu mısran fe inne leküm ma seeltüm ve duribet aleyhimüz zilletü vel meskenetü ve bau bi ğadabim minellah zalike bi ennehüm kanu yekfürune bi ayatillahi ve yaktülunen nebiyyıne bi ğayril hakk zalike bi ma asav ve kanu ya’tedun.

Büyü Türlerinin Hepsi Zarar Verir Mi?

Büyülerin hepsinin zararlı etkileri vardır. Özellikle saç kılı, kabir toprağı, domuz eti, sabun gibi malzemeler ile yapılan büyüler doğrudan kişiye etki edeceği için büyünün kuvveti ve zararı oldukça fazladır. Bu malzemeler ile yapılan bağlama büyüleri sayesinde kişinin evlilik hayatında ve ilişkisinde sorunlar oluşmaya başlar. Evliliklerde eşlerin arasını açmak için yapılan bağlama büyüsü ile evli çiftlerden biri büyüyü yapan kişiye deliler gibi bağlanır ve karısını boşamak için işlemleri başlatır. Bu sayede evli çiftler bir anda boşanarak yuvalarını dağıtır.

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani