Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mum büyüsü nasıl yapılır, ne işe yarar, etkileri nelerdir? Mum büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

Mumla yapılan aşk büyüsü, sevdiğine bir türlü kavuşamayan, aşkından kendini kaybeden kişilerin yapması uygun görülen bir manevi uygulamadır. Mum ateşi, Orta Asya’da yaşayan Şamanların keşfettiği en yüksek enerjili eşyalar arasında yer almaktadır. Kadim geleneklere sahip medeniyetlerde mum alevi, istenilen bütün isteklerin gerçekleşmesinde etkili olan bir unsurdur. Siz de sevginize karşılık bulamıyorsanız ya da severek bir araya geldiğiniz kişinin sizi terk etmesinden mutsuzluk yaşıyorsanız mum büyüsü ritüellerini uygulayarak sevdiğiniz kişinin size körkütük aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Havas ve ledün gibi manevi ilimlerde en sık yapılan mumla icra edilen aşk ve bağlama büyüleri şunlardan oluşmaktadır:

 •     Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü
 •     Beyaz mumla yapılan aşk büyüsü
 •     Pembe mumla yapılan aşk büyüsü
 •     Siyah mumla yapılan aşk büyüsü
 •     7 mumla yapılan aşk büyüsü
 •     4 mumla yapılan aşk büyüsü

Kırmızı Mumla Aşık Etme Büyüsü

Aşkın ve dişiyle erkeği birbirine kenetleyen şehvetin rengi olan kırmızının aşk büyülerinde manevi enerjisi oldukça yüksektir. Kırmızı renginin bu tutku veren yönünü mumla yapılan bağlama büyüleri ritüellerinde de kullanmak mümkündür. Medyum hocalar tarafından da en sık yapılan ve etkisi çok kısa sürede tesir gösteren büyülerden biri de kırmızı mumla yapılan aşık etme büyüsüdür. Bunun için orta boyda kırmızı mumlara ihtiyaç duyulmaktadır. Mumun üzerine büyünün etki etmesi istenen kişinin kendi ismi ve annesinin adı Arapça olarak yazılmalıdır. Sevdiğinizi aşık etmek için icra edeceğiniz manevi uygulama şu şekildedir:

 • Dolunay olduğu vakit, kırmızı mumu 3 gece boyunca ay ışığını görebilecek bir yerde muhafaza edin. Mumun 3 gece boyunca dolunay ışığının enerjisi altında kalması çok önemlidir.
 • Mum üzerine Vefk uygulamasında bağlama duaları ve geri döndürme duaları uygulanmalıdır.
 • Hümeza suresinin faziletinden yararlanarak kırmızı mumla aşk büyüsü icra edilmelidir.
 • Cuma günleri bu mum yakılır ve erirken de aşık etmek istediğiniz kişinin adını anarken şu tılsımlı sözleri söylemek icap eder.
 • “… oğlu/kızı kalbini ateşle yakıyorum. Nerde olursan ol bana geri gel. Kalbini bu mum gibi yakıyorum ve aşkın için damla damla göz yaşı dök”
 • Uygulama sonrasında mumun kendi kendine sönene kadar yanması beklenmelidir.

Mor Mumla Aşk Büyüsü Ritüeli

Mum manevi enerjisi kuvvetli eşyalardan biridir. Mumla yapılan aşk büyülerinde mumun ateşi kadar kendisinin sahip olduğu özellikler de önemlidir. Bu yüzden mor renkli mumlar da Anadolu’nun eski medeniyetlerinden günümüze aşk ve bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Mor mumla yapılan aşk büyüsü ritüeli hakkında icra etmeniz gereken manevi uygulama ve işlemler şu şekilde olmalıdır:

 • 5 tane mor renkli mum alınıp, karanlık bir odanın zeminine daire şeklinde dizilir.
 • Mumların ortasına gül yaprakları dökülmelidir.
 • 1 adet cezve içine güller konup ıslatılmalıdır.
 • Tütsülenen güller odanın dört bir köşesinde gezdirilmelidir.
 • Tütsüleme işlemi yapıldıktan sonra mumlar tek tek söndürülür.
 • Mumlar söndürülürken aşık olması istenen kişinin adı sesli biçimde söylenmelidir.

Mor mumla yapılan büyü ritüeli için belirli bir sınırlama yoktur. Mumla yapılan aşk büyüleri arasında yer alan bu manevi uygulamayı başarılı şekilde sonlandırana kadar deneme yapabilirsiniz. Kısa sürede aşık etmek istediğiniz kişiden mesaj alıp, size olan ilgisini fark etmeye başlayacaksınız.

Kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum bilgilerine de bakabilirsiniz.

Mum Ateşiyle Yapışan Aşk Büyüsü

Mum ateşinin özellikle Orta Asya Şaman topluluklarında ne kadar kutsal ve manevi değeri yüksek olduğu bilinmektedir. Mum ateşinin dalgalanmasından yayılan enerjiler, gönülleri bir araya getiren aşk bağını kurmaya yaramaktadır. Bunu günümüzden yüz yıllar önce keşfetmeyi başaran Şamanistler, en imkansız denen aşkları bile canlandırmayı başarmış ve bir araya gelemez denilen sevgilileri bir araya getirmeyi mümkün kılmıştır. Günümüz değin ulaşmayı başaran mum ateşiyle yapılan aşk büyüsü ritüelinde kağıda yazılması gereken tılsımlı sözler şunlardır:

 • “Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiat lehüm siyabün min narin yasubbu min fevka rüüsihimül hamim. Allahümme sabbe fi re’si filan ibni filane elvec-i veş-şakikate ved-darban. Yusharu bihim ma fî butunihim vel cüludü ve lehüm mekamiu min hadidin. Küllema eradu en yahrucu minha min gammin u-idu fiha ve zuku azabel harik. Kezalike yasda’ re’si filan ibni filane min azabil harik huzuhü feğul-luhü sümmel cahime salluhü sümme fî silsiletin zeruha seb-une ziraen feslikuhü. Kezalike yasubbü alare’si filan ibni filane el veci’ ved darban vel azabel elimi, küllema darbet daribis sindal bi hakkı hazihil esma-i şerantayail şerantayail eşmahin şemahin el ali alâ külli berahim elmu’tezzü fi ulüvvi şemuhiyyeti.”
 • Bu sözleri yazdığınız kağıdı, günlük hayatınızda kullanmadığınız bir mum ateşinde yakın.
 • Bu sırada sevdiğiniz kişinin size aşık olduğunu düşünün ve onunla birlikte olmak nasıl bir his olacağını iliklerinize kadar hissedin.
 • Yaktığınız tılsımlı kağıdın küllerini güzelce bir poşete koyun.
 • İkamet ettiğiniz yerde bulunan deniz, göl, akarsu, gölet gibi alanlara giderek poşetteki külleri bu suya saçın.

Mum ateşiyle yapılan aşk büyüsü bu şekilde icra edilmektedir. Mumla aşk büyüsü yapmak tecrübe isteyen bir konudur. İlk denemenizde bu büyüyü kesin olarak gerçekleştirmeniz mümkün olmayabilir. Sabırla ve sebat ederek büyüyü uygulamaya devam etmeniz, sevdiğinizi aşık edeceğinize gönülden inanmanız gerekir. Böylece en kısa sürede etkili sonuçlara ulaşacağınız güne kavuşabilirsiniz.

Sevdiğini Aşık Etmek İçin Mum Işığında Okunacak Dua

Mumun yaydığı yüksek manevi enerji dalgası, dini konularda da sık sık bahsedilmektedir. Gece vakti yapılan dualar ve manevi uygulamalar tesirini çok çabuk göstermektedir. Mum ışığında aşk duası okumak da en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Her gece karanlık bastırdıktan sonra sadece 1 adet mumla 27 gün boyunca okumanız gereken aşk ve bağlılık duası şu şekildedir:

 • “Bismillâhirrahmânirrahîm. Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiat lehüm siyabün min narin yasubbu min fevka rüüsihimül hamim. Allahümme sabbe fi re’si filan ibni filane elvec-i veş-şakikate ved-darban. Yusharu bihim ma fî butunihim vel cüludü ve lehüm mekamiu min hadidin. Küllema eradu en yahrucu minha min gammin u-idu fiha ve zuku azabel harik. Kezalike yasda’ re’si filan ibni filane min azabil harik huzuhü feğul-luhü sümmel cahime salluhü sümme fî silsiletin zeruha seb-une ziraen feslikuhü. Kezalike yasubbü alare’si filan ibni filane el veci’ ved darban vel azabel elimi, küllema darbet daribis sindal bi hakkı hazihil esma-i şerantayail şerantayail eşmahin şemahin el ali alâ külli berahim elmu’tezzü fi ulüvvi şemuhiyyeti.”

Duanın her gün 21 defa okunması gerekir. Görüldüğü gibi mum ışığında aşk duası okumak sabır isteyen ve sadece sabredenlerin muvaffak olabildiği çok önemli bir duadır. Dilerseniz nefesi kuvvetli hocalardan bu duanın okunmasında manevi destek alabilirsiniz.

Hüddam ve Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Özellikle medyum hocaların sık sık icra ettiği aşk ve bağlama büyüleri arasında en kuvvetlisi hüddam ve mumla yapılan aşk büyüsüdür. Hüddamlar, insanoğlunun yaşadığı boyut dışında varlığı sürdüren ruhani yaratıklardır. Manevi gücü yüksek olan hocalar, hüddamlarla iletişime geçerek istenen kişinin aşık olmasını sağlamaktadır. Siz de soğuk kanlı bir şekilde mumla aşk büyüsü yapmak istiyorsanız, hüddamla iletişime geçebilir, hayallerinizdeki aşkı yaşamaya başlayabilirsiniz. Bunun için uygulamanız gereken tüm manevi ritüeller şu şekildedir:

 • İlk olarak bir çay kaşığı bal ve karabiber alın.
 • Gece karanlığında bu malzemeleri karıştırırken içinizden size aşık olmasını istediğiniz kişinin adını teleffuz edin.
 • Karışım bittikten sonra 3 adet mum yakın ve gözlerinizi kapadıktan sonra hüddama seslenmek için şu tılsımlı sözleri söyleyin:
 • “Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim”
 • Bu cümleleri 7 defa tekrar ettikten sonra karışımı ayak basılmamış toprağın altına gömün.
 • Uygulamayı tamamladıktan 5 gün sonra sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağ kuvvetlenecek ve aşkınıza karşılık almaya başlayacaksınız.

4 Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Sevginize karşılık bulmak ve hayatınızın kadınını ya da erkeğini kendinize bağlamak istiyorsanız 4 mumla yapılan aşk büyüsü ritüelini de uygulayabilirsiniz. Bunun için her ayın ilk Perşembe geceleri okumanız gereken tılsımlı sözler şunlardır:

 • İzheb ila fir’avne innehu tağa. Kale rabbişrah lı sadrı. Ve yessir lı emrı. Vahlül ukdetem mil lisanı. Yefkahu kavlı. Vec’al li vezıram min ehlı. Harune ehıy. Üşdüd bihı ezrı. Ve eşrikhü fı emrı. Key nüsebbihake kesıra. Ve nezkürake kesıra. İnneke künte bina besıyra. Kale kad ütiyte sü’leke ya musa. Ve lekad menenna aleyke merraten uhra. İz evhayna ila ümmike ma yuha. Enıkzi fıhi fit tabuti fakzi fıhi fil yemmi fel yülkıhil yemnü bis sahıli ye’huzhü adüvvül lı ve adüvvül leh ve elkaytü aleyke mehabbetem minnı ve li tusnea ala aynı. İz temşı uhtüke fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzen ve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütunen fe lebiste sinıne fı ehli medyene sümme ci’te ala kaderiy ya musa. Vastana’tüke li nefsı.

Bu sözleri karanlık bir odada yere oturarak ezberden okumanız gerekir. Önünüze arkanıza ve sağ – sol olacak şekilde yanlarınıza 4 adet mum yakın ve bu tılsımlı sözleri ezberleyerek okumaya başlayın. İlk uygulamadan itibaren aşık etmek istediğiniz kişiyle aranızdaki bağ güçlenecektir. 4 mumla yapılan aşk büyüsünü ne kadar sürdürürseniz sevginize o kadar karşılık bulacaksınız.

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani