41 Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

41 karabiber büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir? 41 karabiber büyüsünün kimler yapabilir? Merak edilen bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

41 Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122

41 karabiber büyüsünün yapılmasındaki amaç, ilişkilerinde sorun yaşayan sevgililerin veya evliliklerinde tartışmalar içerisine giren evli çiftlerin aralarındaki soğukluğu ortadan kaldırmaktır. Bu büyünün sayesinde evli çiftler veya sevgililer eskisinden daha çok birbirlerine bağlanacaktır.

41 Karabiber Büyüsü Nasıl Uygulanır?

41 karabiber büyüsünün yapılması için aşağıda verilen adımlar tek tek uygulanmalıdır:

  • İlk olarak 21 veya 41 adet tane karabiberin alınması gerekir.
  • Ardından karabiberlerin üzerlerine tek tek medyum hocasının verdiği tılsımlı sözcükler ve dualar okunmalıdır.
  • Her şeyin okunmasından sonra tane karabiberler gümüş veya bakır bir tavanın içerisine atılmalıdır.
  • Daha sonra 3 gün 3 gece boyunca bu karabiber taneleri kavrulma aşamasına tabi tutulur.
  • 3 gecenin bitiminin sonunda karabiberler komple yakılmaya başlanır.
  • Yakma sırasında sevgiliniz veya eşiniz arasındaki bağların daha fazla güçlenmesi için iyi niyette bulunarak büyü yapım aşamalarını tamamlamalısınız.

41 Karabiber Büyüsü Kuvvetli Mi?

41 karabiber büyüsünün doğru malzemeler ve adımlar yapılmasından sonra 2 veya 3 hafta içerisinde büyü etkisini net bir şekilde gösterir. Özellikle aralarında sorun olan sevgililer veya evli çiftler bütün dargınlıkları veya kırgınlıkları ortadan kaldırır ve birbirlerine karşı eskisinden daha çok bağlı olmaya başlar. Bu büyünün sonucunda bir ömür boyu mutlu ilişkiler sürmeye devam eder.

41 Karabiber Büyüsü Nasıl Bozulur?

41 karabiber büyüsünün bozulması için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir. Büyünün etkisinin çok kuvvetli olması sebebi ile yanlış bozulduğu zaman ters etkiler ortaya çıkar. İşinde ehli olan medyumlar dualar ve ayetler sayesinde bir vefk veya muska hazırlar. Bu hazırlamalar sonucunda en geç 1 ay içerisinde büyünün tamamen bozulduğu net bir şekilde gözle görülür. Büyünün bozulmasında etkili olan dua şöyledir:

  • Yâsîn Vel Kur’ân-il hakîm İnneke leminel murselîn Alâ sırâtin mustakîm Tenzîlel azîzirrahîm Litunzira kavmen mâ unzire âbâuhum fehum gâfilûn Lekad hakkal kavlu alâ ekserihim fehum lâ yu’minûn İnnâ cealnâ fî a’nâkihim aglâlen fehiye ilel ezkâni fehum mukmehûn Ve cealnâ min beyni eydîhim sedden ve min galfihim sedden feağşeynâhum fehum lâ yubsirûn  Ve sevâun aleyhim eenzertehum em lem tunzirhum lâ yu’minûn  innemâ tunziru menittebeazzikra ve haşiyerrahmâne bilgaybi febeşşirhu bimağfiretiv ve ecrin kerîm  İnnâ nahnu nuhyil mevtâ ve nektubu mâ kaddemû ve âsârehum ve kulle şey’in ahsaynâhu fî imâmin mubîn  Vadrib lehum meselen ashâbel karyeh. İz câehel murselûn  İz erselnâ ileyhi musneyni fekezzebûhumâ fe azzeznâ bisâlisin fekâlû innâ ileykum murselûn Kâlû mâ entum illâ beşerun mislunâ vemâ enzelerrahmânu min şey’in in entum illâ tekzibûn Kâlû rabbunâ ya’lemu innâ ileykum lemurselûn  Vemâ aleynâ illel belâgul mubîn  Kâlû innâ tetayyernâ bikum lein lem tentehû le nercumennekum vele yemessennekum minnâ azâbun elîm  Kâlû tâirukum meakum ein zikkirtum bel entum kavmun musrifûn Vecâe min aksalmedineti raculun yes’â kâle yâ kavmittebiul murselîn İttebiû men lâ yeselukum ecran ve hum muhtedûn  Vemâ liye lâ a’budullezî fetarenî ve ileyhi turceûn  Eettehizu min dûnihî âliheten in yuridnirrahmânu bi-durrin lâ tuğni annî şefâatuhum şey’en velâ yunkizûn  İnnî izen lefî dalâlin mubîn İnnî âmentu birabbikum fesmeûn Kîledhulil cennete, kâle yâleyte kavmî yâ’lemûn  Bimâ gaferelî rabbî ve cealenî minel mukremîn.
  • Ve la telbisül hakka bil batılı ve tektümül hakka ve entüm ta’lemun Ve ekıymüs salate ve atüz zekate verkeu mear rakiıyn E te’mürunen nase bil birri ve tensevne enfüseküm ve entüm tetlunel kitab e fe la ta’kılun Vesteıynu bis sabri ves salah ve inneha le keıratün illa alel haşiıyn Ellezıne yezunnune ennehüm mülaku rabbihim ve ennehüm ileyhi raciun Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha şefaatüv ve la yü’hazü minha adlüv ve la hüm yünsarun Ve iz necceynaküm min ali fir’avneyesumuneküm suel azabi yüzebbihune ebnaeküm ve yestahyune nisaeküm ve fı zaliküm belaüm mir rabbiküm azıym.

41 Karabiber Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

41 karabiber büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisi altında olan kişilerin bütün duyguları kontrol altına alınmaktadır. Kişinin iradesi tamamen yok olur ve sadece büyünün etkisi altında hayatını sürdürmeye devam eder. Bu büyünün sonucunda karşı taraf her zaman sizi düşünmeye başlar ve sizsiz bir dünyada yaşanmayacağının farkına varır. Aranızda bir sorun olması durumunda büyü yapıldıktan sonra sizinle yeniden bir araya gelmek ister. Bu sayede eşiniz veya sevgiliniz ile aranızdaki buzları eriterek mutlu bir birlikteliğe devam edebilirsiniz.

Ayrıca çok tesirli şifa duası bilgilerine de bakabilirsiniz.

41 Karabiber Büyüsü Ne Zaman Tutar?

41 karabiber büyüsünün etki etme süresi büyüyü yapan medyumun tecrübesine ya da büyünün yapıldığı kişinin fiziksel veya karakteristik özelliklerine göre farklılık gösterir. Yaklaşık olarak 2 veya 3 hafta içerisinde büyü etkilerini ve belirtilerini göstermeye başlayacaktır. Aranızın bozuk olduğu eşiniz veya sevgiliniz ile bütün sorunları çözerek eskisinden daha çok birbirinize bağlanmış olacaksınız.

41 Karabiber Büyüsünde Büyü Bakımı Gerekli Mi?

41 karabiber büyüsünün yeniletilmesinde fayda vardır. Fakat bu yeniletme işlemini evde kesinlikle kendiniz yapmamalısınız. Büyüyü yapan medyuma giderek büyünün yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün etki süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekir. Bu süre içerisinde büyünün yeniletilmemesi durumunda karşı tarafın davranışları eski haline dönmeye başlayacaktır ve bu kişi büyünün etkisi altında olduğunun bilincinde olacaktır. Yavaş yavaş eşinizin veya sevgilinizin sizden uzaklaştığını anlamanız durumunda büyüyü hemen yeniletmenizde yarar vardır.

41 Karabiber Büyüsü Neden Yapılır?

41 karabiber büyüsü evli çiftlerin veya sevgililerin eskisinden daha çok birbirlerine bağlanması ve dışarıya gözlerinin kaymaması için yapılabilmektedir. Bunun dışında çok sevdiğiniz kişinin kalbine sahip olmak için de 41 karabiber büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bu büyüyü kötü niyetler doğrultusunda da yaptırmak mümkündür. Özellikle mutlu giden evliliği veya ilişkisi olan kişiyi kendinize aşık edip boşanmasını veya var olan ilişkisini bitirmesini sağlayabilirsiniz.

41 Karabiber Büyüsünde Ne Kullanılır?

41 karabiber büyüsünün çok etkili olmasında kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Bu büyünün etkili sonuçlar ortaya koymasında bir çay kaşığı bal ve bir çay kaşığı karabiber etkili olur. Kullanılacak balın süzme bal olmasında yarar vardır.

41 Karabiber Büyüsünde Hangi Sözler Etkili?

41 karabiber büyüsünde istenilen malzemelerin temin edilmesinden hemen sonra sessiz bir odaya geçmeniz gerekir. Daha sonra bir kabın içerisine bir çay kaşığı balı ve bir çay kaşığı karabiberi koymanız gerekir. Ardından size bağlanmasını istediğiniz sevgilinizi veya eşinizi düşünerek iyi niyetlerde bulunun. Bağdaş kurarak yere oturun ve kabın üzerine gözleriniz kapalı bir şekilde 7 defa “Ey Hüddam Apraziyal, senin hükmün geçerli, sen bana da gelsene.” sözcüğünü okuyun. En son olarak tılsımlı sözcükleri ve duayı okuyarak işlemleri tamamlayın.

41 Karabiber Büyüsünde Tılsımlı Sözler Kullanılır Mı?

41 karabiber büyüsünde tılsımlı sözcüklerin okunması için öncelikle bir çay kaşığı balı ve bir çay kaşığı karabiberi güzelce karıştırmanız gerekir. Daha sonra bu büyüyü ne amaçla yaptığınızı aklınızdan söylemeye başlayın. Ardından karıştırma işlemi bittikten hemen sonra “Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim.” tılsımlı sözcüğü 7 defa okuyun. Tılsımlı sözcük okunduktan sonra karışımı bir toprağın altına gömmeniz gerekir. Gömme işleminde kabın içerisine bir miktar toprak katarak aşamayı bitirmelisiniz.

41 Karabiber Büyüsünün Zararları Var Mı?

41 karabiber büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı yanlış yapıldığı zaman ters sonuçlar ortaya çıkar. Karşı tarafın size bağlanması yerine kendinizden daha çok uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Bu yüzden bu büyünün yapılması için işinde ehli ve uzman olan medyumlar tercih edilmelidir. Büyünün yapılmasında okunan tılsımlı sözcükler ve dualar da baştan sona doğru bir şekilde okunmalıdır. Böylece büyünün doğru malzemeler ile yapılmasından sonra hangi amaç ve niyet doğrultusunda büyüyü yapmışsanız, o yönde etkisini gösterecektir.

41 Karabiber Büyüsü İle Nasıl Aşık Edilir?

41 karabiber büyüsünün yapılmasında ilk olarak medyumlara giderek büyünün hangi malzemeler ve adımlarla yapılması gerektiğini öğrenmek gerekir. Daha sonra aktarlardan veya marketlerden öğütülmemiş karabiber alınmalıdır. Bu karabiber kesinlikle toz şeklinde olmamalıdır. 41 adet tohum karabiber alındıktan sonra bu karabiberler 7 gün boyunca ateşte kavrulmalıdır. Kavrulma işlemi sırasında aynı zamanda 7 gün boyunca size bağlanmasını ve aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini zikretmelisiniz. İsimle birlikte 7 gün boyunca aşağıda verilen dua da içten bir şekilde okunmalıdır. Duanın okunması esnasında içinizden karşı taraf hakkında iyi niyetlerde bulunmalısınız. Bütün işlemlerin yapılmasından hemen sonra 7 günün sonunda istediğiniz kişinin aklına ve kalbine aşkınız düşecektir:

  • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.
MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim
05523874910
05387369122
YAZAR BİLGİSİ
Medyum Asaf Hoca
Gizli ilimler aleminden sırlı ve manevi bilgiler, havas ilmi, vefk ilmi ve ledünni ilimler uzmanı. Profesyonel bir şekilde Ritüel danışmanlığı ve Gerçek bir Fal deneyimi yaşamak için manevi destek alabilirsiniz.

WhatsApp
+905528641478
+905526461369
gizlirituel@gmail.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Asaf Hocaya Danışın
Canlı
Medyum Asaf hocayla canlı görüşün
× İletişim
En iyi Medyum Bestami Hoca - Medyum Destek - Medyum Geylani